Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek velike zizike….male zizike

velike zizike….male zizike

Waw, MON bi postaja vedno bolj všeč.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Majhne so res ena velika žalost:).

Menda so vsake dovolj velike za g**** zapret. Predvsem pa je pomembno kdo ju nosi.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Grem se stavit, da si šunka. Zato pa tudi taka panika, ko nekdo napiše, da je vitke postave, zdaj pa še to, da so majhne prsi velika žalost. Še malo pa boš priznala… :>

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Grem se stavit, da si šunka. Zato pa tudi taka panika, ko nekdo napiše, da je vitke postave, zdaj pa še to, da so majhne prsi velika žalost. Še malo pa boš priznala… :>[/quote]

Kakšna panika? Očitno še nisi srečal vitke z velikimi:). Grem stavit:))). Meni so moje všeč in jih ne bi zamenjala. Če bi imela žalost, se najbrž ne bi s tem sprijaznila. Simpl. Zdaj pa pokaži svoje opevano bogastvo:).

Veš kaj jaz rad rečem na to nazaj…. da naslednja ženska ki bo rekla komurkoli da ma malega naj nastavi rit brez lubrikanta za tistega ”malega” kurca… pa da vidimo če je res mali 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


S tem si marsikaj povedala o sebi. Pa obnašaš se, kot vlačuga, jaz ne kažem vsaki svojega bogastva.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


S tem si marsikaj povedala o sebi. Pa obnašaš se, kot vlačuga, jaz ne kažem vsaki svojega bogastva.[/quote]

Sorry, s številko A se ne bi sprijaznila. In kaj zato? Sem zdaj slabša od drugih? Naj rečem, da je A nekaj lepega za pogledat? Pač ni, a ne. To je vizualni vidik.
O svojem “bogastvu” ti na veliko pišeš na forum, torej si moški vlačuga:). Projeciraš. Meni ni treba, kapiš?:)

Kaj sem pa napisal o svojem bogastvu, da je to zate že “veliko”.

Jah, take kot si ti se potem še težje spoprijemajo s starostjo. Zapomni si, večje kot imaš bolj bojo v ku*cu zgledale z leti, ko se povesijo. Gravitacija dela svoje. Kapiš ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ne da se mi iskati za nazaj. Saj menda veš, kaj in o čem pišeš:)). Ej še en namig, da se ne boš več smešil pred ženskami. Majhen tič bo še vedno majhen, kljub britju po celi dolžini, širini:). In žensko ne moreš vedno postaviti na kolena, da bo rekla uauuu…enkrat ga bo videla tudi zviška:). Torej je tvoj napor povsem nepotreben, brezploden…

Ko bom stara, bom takrat razmišljala:). Verjamem v to, da bo šlo tudi na tem področju kaj naprej in ne bo treba za vsako korekcijo pod nož. Jst bom še vedno lepa, kaj pa ti?:))

Pri meni videz ne igra tok veliko vlogo, kot pri ženskah, tako da se ne obremenjujem z njim kaj preveč. Skrbim za svoje telo, predvsem zaradi zdravja, pa ker rad športam. Geni pa tudi niso tok slabi, imam še vedno vse lase, vizualno zgledam pa vsaj 5 let mlajši. U mad ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ah dej no. Ko govoriš o sebi, misliš le na svojo zunanjo podobo. Imaš se za oh in sploh, super modela, ki še fajn razmišlja:). Pa glej, saj meni je vseeno, kaj se ti plete v glavi. Samo ne pol drugim metat pod nos kakšne vlačuge so. Meni po pisanju deluješ vsaj 6,5 let starejši kot si. Too much zategnjene vratne mišice in nesproščenost v hrbtnem delu:)). Happy?


Jah, saj nisem edini tu gor, ki si ga prosila za slikco. Pač fakfehtarka internetnikov si. Pa pomiri se, če ne bodo gubice nastale, pa sivi laski bodo prezgodaj začeli poganjat.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sadni, preveč resno me jemlješ:). Sploh si ne želim videti ne tebe ne kogarkoli drugega in to v nobeni pozi. Hec je hec, zato tega ne skrivam in povem na glas. Ti si se pa zasekiral:))). Dej svojo fotko zakoplji na vrtu pred blokom:)).

Potem pa ne piši resna in te mogoče ne bom več.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Bmk, lol, ccc, wtf…:).

Lahka si Goldfish, to je dejstvo 😉

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Z vitkostjo pride tudi lahkota, to drži:). Ti pa bodi težak:)).

Ta je bila pa malce pregloboka izjava zate, iz kje pa si jo prepisala vn ? haha

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Zadnjo uro te dosti berem in sem postala pametna:). Si morš mislit?:))

U wish…:).

Gravitacija niedini razlog, da pride do tega. 🙂 Prsi pač nimajo mišic in njihova pokončnost je odvisna bolj od tega v kakšnem stanju so mišice pod njimi in okoli njih. Z leti se povesijo prav zaradi tega, ker te mišice oslabijo in ker hormonske spremembe v menopavz vplivajo tudi na spremembe v žlezah v prsih, zelo po domače povedano mlečna žleza propade. Z leti se pa ponavadi poveča maščobna masa v prsih, ki je pač zaradi osnovne funkcije dojk tam prisotna v izdatni meri. Mimogrede, ženske do 35. leta starsti med drugim ne naročajo na mamografijo tudi zaradi tega, ker naj ne bi imele dovolj maščevja. No, drug razlog je, da zavarovalnica tega ne krije, ampak to je že druga tema.
Sama oblika in velikost prsi pa je odvisna predvsem od razmerja med žlezami in vezivnim ter maščobnim tkivom v njih. Čvrste prsi imajo ponavadi manj maščobe. Ali so majhne ali velike je pa tudi odvisno od delovanja žlez, pa hormonov itd.. Nekaterim ženskam se že v t.i. pms obdobju pred menstruacijo povečajo lahko za eno številko, drugim pač ne. Nekaterim se prsi sploh pravilno ne razvijejo ali pa je ena dojka manjša, druga večja. V nosečnosti se praviloma z rastjo mlečnih žlez prsi povečajo vsem ženskam. Nekatere tudi pozneje ohranijo nekaj več volumna in na žalost predvsem po zaslugi povečane maščobne mase.
S telovadbo bodo nekatere ženske res pridobile tudi manjše prsi, ampak definitivno bodo pa bolj čvrste. Če je njihova “osnovna oblika” bolj majhna je pač bolj majhna. Še vedno boljše, da so majhne in čvrste, kot pa da je v njih sama maščoba, ki je mišice ne zmorejo držat pokonci. Ko se s starostjo zaradi hormonskih sprememb spremeni tudi žleza, je pa sploh boljše, da je te maščobe čim manj.
Drugače pa imajo lahko tudi suhice razmeroma velike prsi, pa tudi nekatere močnejše ženske razen veliko maščobe nimajo velikih prsi. Če ima ženska boke, ima ponavadi tudi prsi. Sploh takrat, ko je v rodnem obdobju. In narava je poskrbela na srečo ali na žalost, tudi za kopičenje maščob, ki so pomembne za rodnost oziroma proizvajanje estrogena.

Bikini_, tole v zvezi z mamografijo ti tko na pamet al iz strokovnih krogov?:) Res da ne hodim na tovrstne preglede, samo mi ni logično, da bi preventivo prelagali za po 35-em ravno zaradi večjega maščevja?:)). Če bi imeli razlog za prej, to nima veze. Mamografija se izvaja na vseh oblikah dojk. Tista, ki ima košarico A bo potrpela in stisnila zobe. Katera druga še čutila ne bo. Tko si razlagam.

@ Bikini

Lep inside. Lahko samo napišem še -> Srečen sem, da sem moški <3

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Majhne so za igrat, velike pa za spat.. 🙂

Dobra! Sicer pa se strinjam tudi s Sadnim, da je srečen, ker je moški. Če bi bil jaz ženska, najbrž sploh ne bi odhajal iz hiše, ker bi se ves dan igral s svojimi joški.:))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close