velike zizike….male zizike
Večinoma ja, obstajajo pa tudi izjeme. Gif, ki razsuje tvojo teorijo na prafaktorje :
Večinoma ja, obstajajo pa tudi izjeme. Gif, ki razsuje tvojo teorijo na prafaktorje :
http://www4.slikomat.com/13/1002/ufp-shay-p.gif%5B/quote%5D
hvala Sadni…kar solzne oči dobim in slino po bradi pocedim, ko vidim tak poskočen parček…:))
Sadni, plavanje ni edini šport. Pa naj te seznanim, plavalke imajo prsi, nimajo pa E košarice, ker nimajo maščobe v presežku.
Poglej si malo atletinje, smučarke, odbojkarice, kolesarke, … športov je ogromno. Manjši delež maščobe v telesu, manjše prsi. Večji delež maščobe v telesu, večje prsi.
Zakaj misliš, da ni modrcov recimo obseg 70 pa D, E košarica? So pa modrci 90 in D košarica.
E fantje, se boste morali pozanimati kaj sestavlja prsi.
Večinoma ja, obstajajo pa tudi izjeme. Gif, ki razsuje tvojo teorijo na prafaktorje :
http://www4.slikomat.com/13/1002/ufp-shay-p.gif%5B/quote%5D
Tole sta dva silikončka, ki pa nista za E košarico. Nekje C, mogoče D bi bila.
Majo moj ku*ac plavalke joške. Kaj nisi še nikoli gledala olimpijskih iger ? Totalno ploh so, ko deske zgledajo. Govoriš kar nekaj na pamet…[/quote]
Potem pa od športnic s polnimi modrci preostanejo edino še beloruske metalke kugle….:))) No, pa mogoče Serena Williams…z levim te omami..z desnim te ubije…mislim forehandom..:))
Forum je zaprt za komentiranje.