Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Velika dilema

Velika dilema

Rabim veliko samote in zelim si partnerstva. Gre to skupaj?

kakšna je tvoja definicija partnerstva in koliko si stara?

Da, v primeru da najdeš partnerja podobnih potreb, želja je marsikaj izvedljivo – dileme ni.

komot … zgleduj se po švicarjim — tam sta bila vsak na svoji gori in iznašla jodlanje ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

S kaksnim namenom pa bi imela partnerja? Ker ne bi izpadla cudno?

Povej po pravici, da rabiš partnerja za fu…

Če najdeš introvertitanca….možno. Sicer ne poslušaj ostalih ljudi, ki ti težijo in govorijo, kaj je prav in kaj ne. Sledi svojim občutkom. Če je to lajf brez partnerja, je tako že prav.

Ne gre za druge in kaj bi si mislili ali ne. Kaj bi doumili. Gre za tisti drugi cas, ko si potrebo po samoti ze izpolnim in nafilam baterije, potem pa bi si spet zelela z mr. njim ustvarjat partnerski odnos.
Verjetno so introvertirancem te stvari res lazje razumljive.

Hvala za vasa mnenja Calipso, NM-3w, Goldfish.

Ce te prav razumem, bi mela partnerja na poziv. Ko bi se ti zalustalo, bi se crkljala z njim, ko bi ti bil odvec, pa nasvidenje. To povecini ne gre tako..razen ce si ne najdes enakega sebi pa se takrat ni receno da vo tako potekalo kot bi si zelela.


pst: če prebereš njeno kratko objavico: to išče ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

krivokljun, ne bo drzalo, kar hoces razumet po svoje.

Tudi zato mi je dilema, da si ne bi tisti nekdo mislil, da ga ne maram, ko bi rabila samoto. Vecinoma ? se nasprotja privlacijo, s podobnim se pa da-bi bilo mogoce bolj kvalitetno zivet. V bistvu sem to zelela slisat- ce je mozno ali ne. Taksne odgovore pa sem ze dobila. Hvala.

Kaj pa pomeni, da rabiš samoto?
Pa saj menda ne misliš da je nekdo 24h/7dni na teden “pripet nate, če sta v nekem razmerju, vezi?
Sploh pa koliko časa (ur,dni, mesecev..) traja ta tvoja samota?

Navadno je tako, da si najdeš nekoga s katerim ti je prijetno, ti ugaja družba z njim, s komer ti je tudi tišina prijetna (kot je nekoč napisala zmedena_samica :), takrat tudi ni neke (pretirane) želje po samoti.
Ali pač?

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Kaj pa pomeni, da rabiš samoto?
Pa saj menda ne misliš da je nekdo 24h/7dni na teden “pripet nate, če sta v nekem razmerju, vezi?
Sploh pa koliko časa (ur,dni, mesecev..) traja ta tvoja samota?

Navadno je tako, da si najdeš nekoga s katerim ti je prijetno, ti ugaja družba z njim, s komer ti je tudi tišina prijetna (kot je nekoč napisala zmedena_samica :), takrat tudi ni neke (pretirane) želje po samoti.
Ali pač?[/quote]

Pomeni to da si včasih ali pa VEČKRAT rad pri miru in sam ko delaš karkoli želiš ne da ti kdorkoli diha za ovratnik… ko lahko rečeš da boš gledal fuzbal 6 ur skup v miru brez da kdorkoli karkoli govori in sprašuje … ko lahko igraš PC igre ali bereš knjigo celo popoldne ne da bi kdorkoli motil govoril se premikal po stanovanju…

To pomeni čas ZA SEBE… ampak ne 30 min ampak daljša strnjena časovna obdobja (tudi do nekaj dni!)

Samo to ti Ne moreš razumet ker si že prestar 🙂

Nisi ti generacija 80tih ali zdaj celo teh še hujših 90tih … Tako kot moje deda ne more razumet zakaj še nisem oženjen in zakaj nimam resne punce ker one je že mel otroke pri 23tih jaz pa sem že starejši pa še nič-….

On enostavno tega ne zmore razumet tako kot ti ne zmoreš razumet tegale… pač tako je…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Kaj pa pomeni, da rabiš samoto?
Pa saj menda ne misliš da je nekdo 24h/7dni na teden “pripet nate, če sta v nekem razmerju, vezi?
Sploh pa koliko časa (ur,dni, mesecev..) traja ta tvoja samota?

Navadno je tako, da si najdeš nekoga s katerim ti je prijetno, ti ugaja družba z njim, s komer ti je tudi tišina prijetna (kot je nekoč napisala zmedena_samica :), takrat tudi ni neke (pretirane) želje po samoti.
Ali pač?[/quote]

Pomeni to da si včasih ali pa VEČKRAT rad pri miru in sam ko delaš karkoli želiš ne da ti kdorkoli diha za ovratnik… ko lahko rečeš da boš gledal fuzbal 6 ur skup v miru brez da kdorkoli karkoli govori in sprašuje … ko lahko igraš PC igre ali bereš knjigo celo popoldne ne da bi kdorkoli motil govoril se premikal po stanovanju…

To pomeni čas ZA SEBE… ampak ne 30 min ampak daljša strnjena časovna obdobja (tudi do nekaj dni!)

Samo to ti Ne moreš razumet ker si že prestar 🙂

Nisi ti generacija 80tih ali zdaj celo teh še hujših 90tih … Tako kot moje deda ne more razumet zakaj še nisem oženjen in zakaj nimam resne punce ker one je že mel otroke pri 23tih jaz pa sem že starejši pa še nič-….

On enostavno tega ne zmore razumet tako kot ti ne zmoreš razumet tegale… pač tako je…[/quote]Matkic, če bi se ti pri avtorici mal pomujal, bi lahko celo osrečil svojega dedo…… 😉
Se mi zdi, da bi bila krasen par 😉 Samo nekako bi morala uskladit termine (mogoče napišeta urnik ;), ko bi si oba želela “nesamote”, drugač ne vem kako bi prišla skup… 😉 :))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Pomeni to da si včasih ali pa VEČKRAT rad pri miru in sam ko delaš karkoli želiš ne da ti kdorkoli diha za ovratnik… ko lahko rečeš da boš gledal fuzbal 6 ur skup v miru brez da kdorkoli karkoli govori in sprašuje … ko lahko igraš PC igre ali bereš knjigo celo popoldne ne da bi kdorkoli motil govoril se premikal po stanovanju…

To pomeni čas ZA SEBE… ampak ne 30 min ampak daljša strnjena časovna obdobja (tudi do nekaj dni!)

Samo to ti Ne moreš razumet ker si že prestar 🙂

Nisi ti generacija 80tih ali zdaj celo teh še hujših 90tih … Tako kot moje deda ne more razumet zakaj še nisem oženjen in zakaj nimam resne punce ker one je že mel otroke pri 23tih jaz pa sem že starejši pa še nič-….

On enostavno tega ne zmore razumet tako kot ti ne zmoreš razumet tegale… pač tako je…[/quote]Matkic, če bi se ti pri avtorici mal pomujal, bi lahko celo osrečil svojega dedo…… 😉
Se mi zdi, da bi bila krasen par 😉 Samo nekako bi morala uskladit termine (mogoče napišeta urnik ;), ko bi si oba želela “nesamote”, drugač ne vem kako bi prišla skup… 😉 :))[/quote]

Jaz pa obratno ravno menim da bi bila vidva še boljši par… ker ti si itak 50% dneva tukaj gori in maš še več samote kot jaz dejansko lol

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Pa nisi ravno prej pisal, da je “preveč” prilagodljiv in se partnerki v vsem prilagodi? Kaj si zdaj skočil že na drug breg? Je zapihalo in te je odneslo? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Razumem te. In ja, to gre skupaj. Obstajajo moški, ki umik v samoto razumejo in tudi sami potrebujejo.

Pri meni nikoli ni držalo, da bi me nasprotja privlačila- mogoče v obliki občasnega druženja ali prijateljstva, nikakor pa ne partnerstva. Ne predstavljam si ob sebi imeti kakega hudega ekstrovertiranca. To bi bilo zame preveč naporno. 😉


Pa nisi ravno prej pisal, da je “preveč” prilagodljiv in se partnerki v vsem prilagodi? Kaj si zdaj skočil že na drug breg? Je zapihalo in te je odneslo? :)[/quote]

Saj on bi se prilagajal… oan bi hotla samoto in bi on bil še 10x več časa na MoNu…

popolnoma logično…

on bi se prilagodil njeni samoti…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Mogoče bi morala drugače postaviti besede.
Želim si veliko samote in rabim partnerja.

Ker se mi zdi, da je prvo tisto kar si bolj želiš, slednje pa potrebuješ za potešitev.
Ne beri kot provokacije.

P.S.:V vsakem partnerskem odnosu obstaja možnost kompromisa kako porabiti čas zase.
Meni ga je vedno lepše porabiti v družbi in to s partnerko. Ker si tega želim in me osrečuje.


Pa nisi ravno prej pisal, da je “preveč” prilagodljiv in se partnerki v vsem prilagodi? Kaj si zdaj skočil že na drug breg? Je zapihalo in te je odneslo? :)[/quote]

Saj on bi se prilagajal… oan bi hotla samoto in bi on bil še 10x več časa na MoNu…

popolnoma logično…

on bi se prilagodil njeni samoti…[/quote]
Meni se zdi, da se je on že prilagodil svoji izvoljenki, tako da ne vem, če govoriva o pravem. 😉 Si pa ti sam rekel, da rabiš 6 ur samote, da boš gledal fuzbal v popolni tišini, kjer ne sme noben niti trznit. Želje kakršne imaš, bi ti ustrezal nekdo tak, kot je avtorica. Oba si želita miru, samo urnik morata uskladit, kot je rekel On. Ali se tudi ti sprauješ tako kot ona, ali gre to skupaj, pa jo zato Njemu ponujaš? 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Saj on bi se prilagajal… oan bi hotla samoto in bi on bil še 10x več časa na MoNu…

popolnoma logično…

on bi se prilagodil njeni samoti…[/quote]
Meni se zdi, da se je on že prilagodil svoji izvoljenki, tako da ne vem, če govoriva o pravem. 😉 Si pa ti sam rekel, da rabiš 6 ur samote, da boš gledal fuzbal v popolni tišini, kjer ne sme noben niti trznit. Želje kakršne imaš, bi ti ustrezal nekdo tak, kot je avtorica. Oba si želita miru, samo urnik morata uskladit, kot je rekel On. Ali se tudi ti sprauješ tako kot ona, ali gre to skupaj, pa jo zato Njemu ponujaš? ;)[/quote]

Saj če pa njegova njega odslovi se bo pa spet prilagodil… točno o pravem govorim…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Meni se zdi, da se je on že prilagodil svoji izvoljenki, tako da ne vem, če govoriva o pravem. 😉 Si pa ti sam rekel, da rabiš 6 ur samote, da boš gledal fuzbal v popolni tišini, kjer ne sme noben niti trznit. Želje kakršne imaš, bi ti ustrezal nekdo tak, kot je avtorica. Oba si želita miru, samo urnik morata uskladit, kot je rekel On. Ali se tudi ti sprauješ tako kot ona, ali gre to skupaj, pa jo zato Njemu ponujaš? ;)[/quote]

Saj če pa njegova njega odslovi se bo pa spet prilagodil… točno o pravem govorim…[/quote]
Zakaj bi ga odlsovila, če se ji je prilagodil? Ti si pa res čuden. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Saj če pa njegova njega odslovi se bo pa spet prilagodil… točno o pravem govorim…[/quote]
Zakaj bi ga odlsovila, če se ji je prilagodil? Ti si pa res čuden. :))[/quote]

zato ker ji bo postal dolgočasen 🙂 hišni udomačen pesek 😉 Ti si čuden če misliš da se to ne dogaja… a ti sploh bereš MoN ali samo citiraš in iščeš neumnosti in probaš drkat v glavo Sadnega Spiderja Daterja, Fotrovega in mene ?

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Si pogledal v čarobno kuglo, da veš kaj se bo zgodilo? A za sebe tudi naprej predvidiš, kaj se ti bo zgodilo ali samo za druge? NE drkam te v glavo, ampak ko napišeš, kaj se bo nekomu zgodilo, se mi zdi, da se imaš za nekoga, ki vidi v prihodnost in jo lahko napove brez, da osebo sploh pozna. To se mi pa milorečeno res zdi neumno. Sem zdaj jaz kriv, če ti pišeš neumnosti? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Seveda je uresničljivo. Realnost današnjega časa je, da je vedno več ljudi introvertiranih in da živijo v praznih vezah. Samo med.over.net beri, koliko dežurnih svetovalcev trdi, da so v vezi? Zraven vseh družinskih obveznosti in službe imajo čas tudi za svetovanje samskim in to ob petkih in sobotah zvečer?

Dobi si enega takega, ti boš prosti čas preživljala nekje v smaoti, on za računalnikom, stvar rešena.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close