vedeževalka karin
končno si razkril vzrok svoji neubogljenosti :)[/quote]
kaj si pod gasom pa filozofiraš?[/quote]
nisem jst rekla … mami daleč daleč… buc buc 🙂
vsega pa tud alko ni kriv!! :)))))))))
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti,
če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
nisem jst rekla … mami daleč daleč… buc buc 🙂
vsega pa tud alko ni kriv!! :)))))))))[/quote]
očem žeto?:)[/quote]
ti bi mogu rečt: očem ženu! :))))))))
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti,
če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Forum je zaprt za komentiranje.