Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Več denarja ali prosti čas?

Več denarja ali prosti čas?

Težav? So pa niso, še vse ki so me doletele, sem nekako uspešno prebrodila, ko mi bo res hudo, pa računam nate;)[/quote]

Glavno, da ne končaš na kakšnem otočku brez moškega in predolgo čakaš, da ti spet kakšnega brodolomca naplavi. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Neki me zanima, katera od teh ti je najboljša, najljubša? Da so vse enako dobre, ne kupim 😀

Težav? So pa niso, še vse ki so me doletele, sem nekako uspešno prebrodila, ko mi bo res hudo, pa računam nate;)[/quote]

Glavno, da ne končaš na kakšnem otočku brez moškega in predolgo čakaš, da ti spet kakšnega brodolomca naplavi. :))[/quote]

Ni sile, ne po moških, še manj po brodolomcih. Hvala za skrb.

Neki me zanima, katera od teh ti je najboljša, najljubša? Da so vse enako dobre, ne kupim :D[/quote]

Vam povem po ZS, vsaki posebej. 😀 haha

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Neki me zanima, katera od teh ti je najboljša, najljubša? Da so vse enako dobre, ne kupim :D[/quote]

Mene ima najrajši, a ne Matjažko :)))))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Neki me zanima, katera od teh ti je najboljša, najljubša? Da so vse enako dobre, ne kupim :D[/quote]

Mene ima najrajši, a ne Matjažko :)))))[/quote]
A to ti je napisal na ZS ? 🙂

Mene ima najrajši, a ne Matjažko :)))))[/quote]
A to ti je napisal na ZS ? :)[/quote]

Ne, ne … še ne. Izbira prave besede zame – saj veš :))))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

A sploh s kero še ni bil na ZS?:)))

Neki me zanima, katera od teh ti je najboljša, najljubša? Da so vse enako dobre, ne kupim :D[/quote]

Vam povem po ZS, vsaki posebej. 😀 haha[/quote]

To pa ni lepo od tebe, da si vsaki povedal le meni ne 🙁

itak .. ker ti na curaka ne pride več ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Neki me zanima, katera od teh ti je najboljša, najljubša? Da so vse enako dobre, ne kupim :D[/quote]

Mene ima najrajši, a ne Matjažko :)))))[/quote]

Ne vem, kakšnega okusa ste. še nobene nisem probal, sploh pa ne surove. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Z mano ni bil in niti ne bo.
Itak pa mene ne mara. 🙂

Z mano ne. Si ne upa ali pa noče.

Z mano ne. Si ne upa ali pa noče.[/quote]

Katero številko pa imaš na listeku, ki si ga potegnila, kolona je dolga. ;))
Prav imaš, ne upam, same divje ste tukaj. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Z mano ne. Si ne upa ali pa noče.[/quote]

Katero številko pa imaš na listeku, ki si ga potegnila, kolona je dolga. ;))
Prav imaš, ne upam, same divje ste tukaj. :D[/quote]

Nimam nobenega lističa, obljubljal si mi VIP varianto, potem pa nič od nič.
Vse se vrača, vse se plača, pravijo 😀

Calypso, nč ne zamujaš:).

Res? Si poskusila ali slutiš ?

Res? Si poskusila ali slutiš ?[/quote]

Vem, brez slutenj:).

Res? Si poskusila ali slutiš ?[/quote]

Vem, brez slutenj:).[/quote]

Torej si poskusila. Hvala za opozorilo.

norTON je lepo povedal:

[/quote]

To je res, odgovore pa si servirala ti, torej si potrdila svojo naivnost, da ti ne rečem bolj grobo, svojo neumnost (komunistično vzgojo).

denar v širšem pomenu ni le vzgoja otrok, znamka avtomobila, v nulo opremljeno stanovanje (hiša),
denar je:
prehrana, izobrazba (izobraževanje), higiena,zdravje- zdravstvena oskrba, delovne razmere,socialni stiki, kultura, svoboda, samospoštovanje….

…..če ti zadeve niso jasne, jih postavi v skrajne lege* in jih ne opazuj iz neke svoje sredine, kjer ti ta ta sredina omogoča lagodje in bla, bla, bla, brez naporov.

*ena skrajna lega je: pojdi jutri na ulico in živi s svojimi 20-timi urami dela na teden. plačuj si stanovanje, energijo, hrano plus tisto o denarju v širšem pomenu besede.

skratka:
življenje je dvojna jeba, prava in neprava, da pa se ga narediti lagodnejšega, tudi z delom.
sicer pa: energetsko te polni notranje zadovoljstvo[/quoteR

Res ti funkcionalna pismenost peša. Vedno v vsaki stvari tako hudo kompliciraš? Stvar je povsem enostavna. Če ti je vprašanje butasto, bodi vsaj ti pameten in ga ne komentiraj, da se tvoje velecenjeno mnenje ne bo valjajo med mojimi butastimi. Bo šlo?

Vem, brez slutenj:).[/quote]

Torej si poskusila. Hvala za opozorilo.[/quote]

ooo tole je pa bila debata sinoči 🙂 ejejej

Torej si poskusila. Hvala za opozorilo.[/quote]

ooo tole je pa bila debata sinoči 🙂 ejejej[/quote]

In to brez tebe…kje bi bil?:) Kako si lahko manjkal?:))

ooo tole je pa bila debata sinoči 🙂 ejejej[/quote]

In to brez tebe…kje bi bil?:) Kako si lahko manjkal?:))[/quote]

Pa dajte me opozorit drugič 🙂 saj me lahko pokličeš 🙂

In to brez tebe…kje bi bil?:) Kako si lahko manjkal?:))[/quote]

Pa dajte me opozorit drugič 🙂 saj me lahko pokličeš :)[/quote]

Aja, kam naj te pa pokličem?:) Naj tulim v rog?:)) No, dons zvečer se pripravi…na košarko:))).

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close