Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Varalice

Varalice


Točno za to se gre. Za prostovoljno zaobljubo. In posledično zato pričakujemo, da bomo se tega držali kar obljubimo. Če ne, se čutimo prevarane.


mešanje “simbolike” in pogodbe pa ni ravno utemeljeno in relevantno.
btw: ob nakupu prstanov ne dobiš nobenega “certifikata” o simbolnem pomenu prstana.
In simbolika je čustveno dojemanje nečesa, samoopredelitev in samodojemanje!!! opredelitve — ne pa “dogovor”, pogodba …

btw: imaš kje “na pismeno”, z opisom posledic, … izraženo zvestobo svojemu partnerju???
Najbolj hecno je namreč to, da “kršenje” zvestobe za “kršitelja” nima posledic … in to je to – če nekaj nima posledic potem je to popoln ništrc ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


mešanje “simbolike” in pogodbe pa ni ravno utemeljeno in relevantno.
btw: ob nakupu prstanov ne dobiš nobenega “certifikata” o simbolnem pomenu prstana.
In simbolika je čustveno dojemanje nečesa, samoopredelitev in samodojemanje!!! opredelitve — ne pa “dogovor”, pogodba …

btw: imaš kje “na pismeno”, z opisom posledic, … izraženo zvestobo svojemu partnerju???
Najbolj hecno je namreč to, da “kršenje” zvestobe za “kršitelja” nima posledic … in to je to – če nekaj nima posledic potem je to popoln ništrc ☺[/quote]

V ZDA imaš predporočne pogodbe – nezvestoba nekatere znane osebnosti košta kar nekaj milijonov USD. :)) Je pa res, da je žalostno, da moraš nekoga “naterati”, da ti je zvest, ima pa prevarana/prevarani vsaj finančno korist od tega. :))

Moje sožalje Pajk, da ti je šla tema v k**** zaradi teh “pametnjakovičev”.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


mešanje “simbolike” in pogodbe pa ni ravno utemeljeno in relevantno.
btw: ob nakupu prstanov ne dobiš nobenega “certifikata” o simbolnem pomenu prstana.
In simbolika je čustveno dojemanje nečesa, samoopredelitev in samodojemanje!!! opredelitve — ne pa “dogovor”, pogodba …

btw: imaš kje “na pismeno”, z opisom posledic, … izraženo zvestobo svojemu partnerju???
Najbolj hecno je namreč to, da “kršenje” zvestobe za “kršitelja” nima posledic … in to je to – če nekaj nima posledic potem je to popoln ništrc ☺[/quote]

V ZDA imaš predporočne pogodbe – nezvestoba nekatere znane osebnosti košta kar nekaj milijonov USD. :)) Je pa res, da je žalostno, da moraš nekoga “naterati”, da ti je zvest, ima pa prevarana/prevarani vsaj finančno korist od tega. :))[/quote]
te klavzule lahko daš v pogodbo tudi pri nas.
Če prav vem, se takrat opisuje spolne odnose s tretjimi osebami — ne pa varanje ☺
Konec koncev je tudi impulzivni nakup drage torbice “varanje” – s partnerjem neusklajeno dejanje ☺
“Varanja” pa tukaj še nihče ni opredelili … za kaj gre … lahko gre tudi za kajenje, pa da tega drugi v paru ne ve …

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Če spoštuješ in imaš rad partnerja, se ne boš skliceval na kazenske določbe, ampak ti bo prioriteta njegovo/njeno počutje.

Če smatraš zvezo samo kot seks vezo potem res nič ne gubiš, ker se komot zdihaš kjerkoli….
Bo kar držalo NM-3w, bo kar držalo, Antilopca ti lahko celo pogodbo sestavi (za tapravo provizijo ;), punca se razume v te stvari, potem svoji samo še kakga loverja nastaviš, ki se mu ne bo mogla upret pa boš bogat 😉

Samo a veš, ni vsak bogat kdor ima denar…….. 😉

Če smatraš zvezo samo kot seks vezo potem res nič ne gubiš, ker se komot zdihaš kjerkoli….
Bo kar držalo NM-3w, bo kar držalo, Antilopca ti lahko celo pogodbo sestavi (za tapravo provizijo ;), punca se razume v te stvari, potem svoji samo še kakga loverja nastaviš, ki se mu ne bo mogla upret pa boš bogat ;)

Samo a veš, ni vsak bogat kdor ima denar…….. ;)[/quote]

Nastavi ji recimo Spiderja, ki je odprl to temo. :))

Če smatraš zvezo samo kot seks vezo potem res nič ne gubiš, ker se komot zdihaš kjerkoli….
Bo kar držalo NM-3w, bo kar držalo, Antilopca ti lahko celo pogodbo sestavi (za tapravo provizijo ;), punca se razume v te stvari, potem svoji samo še kakga loverja nastaviš, ki se mu ne bo mogla upret pa boš bogat ;)

Samo a veš, ni vsak bogat kdor ima denar…….. ;)[/quote]Nastavi ji recimo Spiderja, ki je odprl to temo. :))[/quote]Saj njega sem imel v mislih pa nisem želel napisat, ker dobi roza pikce, ko ga omenjam, tebi pa ne bo zameril :)))))))

čizs … ampak tega/take, da je kdo/katera dal svoji partnerici/partnerju obljubo (spolne) zvestope … pa pri vsem dribljanju NI!!
Simpl.
In, če ne dam neke “besede” (bi mora biti tudi sprejeta … ne, da nekaj odmomljam, ko je ona npr. na WC_ju) potem tega NI. Kaj si kdo domišlja, upa, pričakuje — pa tega niti ne izrazi, pa drugi ne more vedeti.
Še grožnja v stilu: ” že zvem za kakšo drugo/gega bo pa …. ” je brez veze — ker je že v osnovi samo grožnja.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Kvaliteta tega foruma je z določenimi uporabniki strmo padla… kake teme so to, varanje, pod.rkavanje po forumu, teme o debelih, grdih babah, osamljenih seksualnih nepotešencih … brezveze.

So meje samoobvladovanja na netu pade v korist “svobode govora”? So vaše baterije znova napolnjene, ko stresete svoje frustracije in wannabe sarkastični humor na neznance, ko pustite svoje smeti pred tujimi vrati?

področje teh tem je Ženski in Moški čvek ☺ — bolj relevantna področja so drugje ☺

aka: opravljanje

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ne ne, dragi nmwmr3, pred tabo in še pred nekaterimi “novimi” uporabniki je bil to prav zgleden chat z nekaj brezveznimi temami, zdaj je situacija ravno obratna.

Itak ne berem tega in ko na vsake toliko pridem, vidim da preigravate ene in iste teme, katerih bonton in kvaliteta gresta krepko v minus, prav bruhalno.

Ko bi Robiček imel… to željo in pobrisal prav vse teme zadnjih nekaj mesecev in naredil red 🙂 Ah joy….


Ja, v tvojem svetu. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Dvema, ki se spoštujeta, so take stvari jasne, kot beli dan, vsi ostali pa se driblajo na vse možne načine.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

evo brutalen primer “varanja”:
prepovem (pač zaradi traparije …) uporabo družinskega avta (50% lasnik) za razvoz otroka za vse, kar ni obvezno, treningi, nujno …

Pa si otrok domisli, da bi šel na nek (družaben/glazben …) dogodek, kamor ga je potrebno peljati in potem se ga gre tudi iskati.
In žena otroka pelje tja in ga gre proti jutru iskati???

a je jasno kaj je “varanje”???

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ojej, kaj se je zgodilo s tem forumom…:-(

Kje ti vidiš v tem varanje? Zame je nespoštljivo, da nekomu, ki je polovično lastnik nečesa, upaš prepovedat uporabo le tega. To sploh ni tvoja pravica. Kvečjemu se lahko o tem dogovorita, če se pa gresta prepovedi, potem je pa vajin odnos milo rečeno v K****.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


slabo bereš!! Gre za “odjebi” popolnoma jasno izražene volje. In to v tem primeru partner “povozi” (btw: omejitve, da otrok kam gre nisem podal ☺ — naj se znajde kako bo šel )

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Verjetno res slabo berem, ampak napisal si vsaj zame, težko razumljivo. Ali pa je ura kriva. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


našel se je “dripec” ki kaj ve o življenju … pa je žal izven konteksta doumevanja srednje šolcev, predavalnic na faksu, žurov na ulici … ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

še tole: kaj pa če partnejev/kin libido ne dosega potreb enega (“mojega“)?? (ostalij 99,99% lastnosti je pa sinhronih, OK, velo odličnih) ???
Se bomo “posiljevali”??

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

področje teh tem je Ženski in Moški čvek ☺ — bolj relevantna področja so drugje ☺

aka: opravljanje

haha tko se to pove..jasno iglasno:))

paa..misliš do bo zastopila tole..? 🙂

se prilega naslovu teme…tu se pa tudi vsa podobnost konča..

????????? Spielverderber – škoda.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close