vam je všeč tole?
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Starševski čvek › vam je všeč tole?
Ne.
Odvisno kam bi dala, recimo v moj cvetlični ali zeliščni vrt bi prav pasal, kupila pa ne bi.
ni mi všeč
Deluje kripi?
Neee ni mi všeč, kar strah me rata!
Ojoj prava grozljivka! Ta mala pošast prav grozí. Poglejte še druge slike. Kako se lahko to prodaja? ? Dobro da sem na tabletih!
Jejhata, tole je full nagravzno! ?
Ne. Kič, da večji ne more biti.
Ne. Deluje srhljivo.
Vse zgledajo kot zadete mambe… A dajo še kakšne ‘sadike’ zraven? Pospeševanje prodaje pa to…
Ne, niti slučajno.
Forum je zaprt za komentiranje.