Valentinovo
Če hočeš nekomu kupiti parfum, ga pač moraš zelo dobro poznati, pa še takrat je to delikatno. 🙂
Lahko pa imaš res srečo in ji bo všeč…. potem vibratorja ne rabi…. torej ta ostane tebi in se lahko ti sam j…. :))[/quote]
ne parfuma 🙂
Razen če z njo ne živiš in nameravaš kupiti tistega, ki ga uporablja… Pri parfumu ne gre le zato, kako parfum diši (in ali ji bo to všeč), ampak kao diši v kombinaciji z vonjem njene kože…) To pa dejansko lahko ugotovi le ženska sama – će ji ta kombinacija paše, če s ev njej počuti privlačno in seksi 🙂
Če hočeš nekomu kupiti parfum, ga pač moraš zelo dobro poznati, pa še takrat je to delikatno. 🙂
Lahko pa imaš res srečo in ji bo všeč…. potem vibratorja ne rabi…. torej ta ostane tebi in se lahko ti sam j…. :))[/quote]
ne parfuma 🙂
Razen če z njo ne živiš in nameravaš kupiti tistega, ki ga uporablja… Pri parfumu ne gre le zato, kako parfum diši (in ali ji bo to všeč), ampak kao diši v kombinaciji z vonjem njene kože…) To pa dejansko lahko ugotovi le ženska sama – će ji ta kombinacija paše, če s ev njej počuti privlačno in seksi :)[/quote]
Točno to sem imela v mislih glede parfuma. Velja pa seveda enako tudi za moške.:)
^^ Latissa: torej vsak dan v letu se izkazuje naklonjenost, z izjemo 1 dneva, in to je 14. februar 😀 Zanimivo.
Roko na srce, ko smo zaljubljeni, nam paše dobit valentinčka… me je pa danes prijateljica presenetila, ko me je poklicala in mi povedala da me ima rada in me ceni kot prijateljico in mi zaželela veselo valentinovo. To mi je bilo pa res všeč 🙂
Vsak naj si naredi lep dan na svoj način, da bi bila pa prav na ta dan slabovoljna zaradi “zaljubljencev”, pa res ne.
Če hočeš nekomu kupiti parfum, ga pač moraš zelo dobro poznati, pa še takrat je to delikatno. 🙂
Lahko pa imaš res srečo in ji bo všeč…. potem vibratorja ne rabi…. torej ta ostane tebi in se lahko ti sam j…. :))[/quote]
ne parfuma 🙂
Razen če z njo ne živiš in nameravaš kupiti tistega, ki ga uporablja… Pri parfumu ne gre le zato, kako parfum diši (in ali ji bo to všeč), ampak kao diši v kombinaciji z vonjem njene kože…) To pa dejansko lahko ugotovi le ženska sama – će ji ta kombinacija paše, če s ev njej počuti privlačno in seksi :)[/quote]
Če je iznad 50€ in prave marke, ni mogoče, da se ne bi počutila privlačno in seksi!
Ja, zmedena samica, kar zasmilila si se mi. Začutila sem osamljnost v tvojih besedah in podoživela to kar se je dogajalo z menoj, predno sem šla v akcijo. In to ne v napad na fante, ampak na iskanje vzroka za to, da je bilo stanje tako kot je bilo. Prosila sem prijateljico za pomoč. Priporočila mi je Terapevtsko društvo, kamor sem poklicala in povedala svoj problem. S sogovornico sva prišli do bistva, da me podzavestni vzorci (ponotranjeno vedenje staršev) iz primarne družine, ki so povezani s strahom pred intimnostjo, obremenjujejo oziroma motijo pri odnosu do moških. To je znanstvena fantastika. Tega se prej sploh nisem zavedala. Po hitrem postopku sem si s to pomočjo ozavestila vzrok in ga odpravila. Sedaj so fantje še kako pozorni do mene. Nič več jih ne odbijam. Čudež, sedaj jih privlačim. Vse se da, če se hoče.
Forum je zaprt za komentiranje.