Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek VABILO

VABILO

Ojla, oglašam se vam, da mi svetujete, koliko časa (tednov) pred rojstnim dnevom(dan zabave) je potrebno poslati vabila?

Pa še to, ali mi lahko posredujete kakšno besedilo, ki bi bilo lahko v vabilu (za 50 let)?

Hvala

Vabila je trba poslati najmanj 14 dni pred zabavo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close