Po daljšem času spet vabim simpatično dekle/damo na klepet in preganjanje dolgega časa ob kozarcu ali dveh. Bodi iz Maribora ali okolice.
Mail: golobm1@yahoo.com
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Zakaj neki bi naj bili ena in ista? Če druge razlike ni, mene absolutno ne zanima, kolikokrat se nekemu neznancu dvigne – kakšne veze ima ta pojav s čvekanjem po Ž/M čveku….eh… :-/