Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Vabilo na drink

Vabilo na drink

Po daljšem času spet vabim simpatično dekle/damo na klepet in preganjanje dolgega časa ob kozarcu ali dveh. Bodi iz Maribora ali okolice.
Mail: golobm1@yahoo.com

pohvalno je edino to, da ne obupaš, sicer pa tole objavljaš že dve leti na vsake tri mesece

se ti sam takrat dvigne al kako – 4 x letno?

Mogoče pa dobi toliko ponudb, da ima za četrt leta promet. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

oh, pri ženskah dela ustno izročilo… mu ne bi blo treba več oglaševat, če bi blo tko oz če bi bil za kej :))

Moment ali je Aleksandra in Zmedena samica, ista oseba :)????

Zakaj neki bi naj bili ena in ista? Če druge razlike ni, mene absolutno ne zanima, kolikokrat se nekemu neznancu dvigne – kakšne veze ima ta pojav s čvekanjem po Ž/M čveku….eh… :-/

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Sumljivo podobni sta 🙂

V čem je kaj podobnosti??!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close