v sloveniji NI LAČNIH OTROK
to so laži medijev , natolcevanje, tudi plačani prispevki tistih, ki imajo neka društva, teh društev je stotine tisoče in nategujeo bedake, da darujejo za neke kvazi lačne otroke. v sloveniji je toliko socialnih transferjev za te otroke, da je nemogoče, da je kdo lačen. pejt na ulco pa mi najdi enega lačnega otroka. kle okol nas starci od njih vozijo bmw je mercedeze, novi avto vsako leto, debeli vsega prenažrti panži z dragimi i phoni, razvajeni kričeči. edina rešitev da se to spravi v re dje vojna. čimprej, tem bolje.
Forum je zaprt za komentiranje.