V čem je point,
glede na to, da tipkamo različnih spolov: ja ☺[/quote]
Nisem to mislila. 🙂
Včasih dobim občutek, da bi bilo pametneje, da me ni tukaj. :)[/quote]
to, da si tukaj izraža tvojo skreganost s pametjo ☺
Moški, ki si ne upa imeti opravka z mano, ni noben moški, hehe….[/quote]
Joj, ne strašni nas no. Zdaj pa se te bojim in trepetam od strahu. 🙁
Kalipso nekam divja si mi ti to. 🙂
Skoraj same amazonke ste na MON-u, zdaj mi poredni še samo čakamo, kdaj nam boste jajčka stran rezale. 😀
Ne da bi si vzela čas poste brati za nazaj, se pa spomnim da si to napisala v nedeljo zvečer v temi “lepa pesmica” – in ta komentar, ki sem skracala danes sem že nameravala oddati zadnjič, vendar sem si premislila za katero bolj drugo priložnost – in danes je bila kot nalašč. Mene ne moti, če sem po tvojem uboga, v končni fazi mi je vseeno za kakšno me imaš ali nimaš 😛
Očka je bil premehak, a ne, ko so začeli hormoni delati s polno paro, bi te moral malo bremzati, ali si bila pridna po diskačih leta ’86? :)) Je pa hči menda bolj pridna, hvala bogu, da je po možu, da ti ne dela sivih las? :))))[/quote]
A ti tudi vodiš evidenco o forumaših, kdaj je kje kdo bil, pa s kom? 🙂
Moški, ki si ne upa imeti opravka z mano, ni noben moški, hehe….[/quote]
Joj, ne strašni nas no. Zdaj pa se te bojim in trepetam od strahu. 🙁
Kalipso nekam divja si mi ti to. 🙂
Skoraj same amazonke ste na MON-u, zdaj mi poredni še samo čakamo, kdaj nam boste jajčka stran rezale. :D[/quote]
Zakaj bi koga s foruma kastrirala? “Viseče zadeve” tako ali tako nikoli ne pridejo do uporabe :DDDDD
Forum je zaprt za komentiranje.