Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek urška čepin in maček v akciji :))

urška čepin in maček v akciji :))

evo urška v akciji

koker sem ugotovila gre za marjana mačka.-……. ajoj kmet res – no coment

.

Tole so videi erotične masaže
http://www.genspot.com/video-377418/urska-cepin-seks-v-masaznem-salonu-1…
http://www.genspot.com/video-377419/urska-cepin-seks-v-masaznem-salonu-2…
http://www.genspot.com/video-377420/urska-cepin-seks-v-masaznem-salonu-3…
.

To?

http://www.genspot.com/album-19975/urska-cepin-zadovoljila-starejsega-poslovneza.aspx

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Noben link ne dela več.


Noben link ne dela več.[/quote]

Saj zato sem jaz gori dal delujočega, da ne bi bil prikrajšan za vojerske užitke! 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

ja, bl kratko je trajal ogled, so hitro dali dol

tut njemu je hiter pršlo, k čist nedojeban deluje, prasec poročen

hecno, kako se ob to urško vsi spotikajo, njega pa noben ne omenja, koker da je samo po sebi umevno, da ko greš v lj na sestanek, da se še mal zgoniš

upam, da ga bo sunila una njegova žena v rit

verjetno si tut v trgovino ne upa………….mater mu

Jaz pa nisem videla.

Urško Čepin “poznam”, kdo je pa marjan, al kdo… ???

Odvisno, če ga bo…. nekatere(i) imajo visok prag tolerance.

Zakaj si ne bi upala v trgovino, saj se ni ona k*****a, čisto mirno gre in to z visoko dvinjeno glavo.

Nisi nič zamudila.:)

Nisi nič zamudila.:)[/quote]

🙂
Pa imam tako rada zdrahe… 🙂

Še vedno ne vem, kdo naj bi bil drugi udeleženec…

Ko si z nekom v odnosu, je sramota drugega tudi tvoja sramota.
Neuspel odnos ni zaradi enega samega v odnosu, vsaj v večini primerov ne.

Jaz pa mislim, da ne. Sramota je stvar posameznika, tistega, ki je sramotno dejanje naredil.

Neuspel odnos … s tem se pa strinjam, da se tiče obeh. Ampak to nima nobene povezave s tem primerom…. po mojem osebnem mnenju.:)

Odvisno, če ga bo…. nekatere(i) imajo visok prag tolerance.

Zakaj si ne bi upala v trgovino, saj se ni ona k*****a, čisto mirno gre in to z visoko dvinjeno glavo.

Nisi nič zamudila.:)[/quote]

Pragmatičnost: če je dovolj € se zamiži na eno oko. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Urša je instant zvezdnica, ki se je navadila živet na visoki nogi in zdaj se bo težko spustila nazaj na delavski standard in šla nekam kelnarit. Jo je pa na nek način škoda, že zaradi plastike je samo senca nekdaj res lepega dekleta.

Zakaj bi moralo biti koga sram? A kdo od vas mogoče ne seksa?

Podlo je sploh brigati se in ozirati po drugih. Kako bo kdo rešil doma je njegova osebna stvar. Varanje strogo odsvetujem in sem proti takim dejanjem, ampak tole drhaljenje in zgražanje vseh teh prekletih čistunov po forumih je pa že čisto brez vsakega okusa.

Mene pa pri vsem tem najbolj moti to, da dela na črno. Če bi vse prostitutke plačevale davke, mogoče ne bi bilo potrebno nižat že tako nizkih plač.
Če tisti ki “uradno” delamo moramo redno plačevati davke, zakaj jih tudi neka plastična prostitutka Čepinova ne bi rabla.


Se strinjam.
Prostitucijo legalizirat.

ja? Ti bi ji še kak števec naredil, Robi. Bi tudi DDV na droge obračunaval? No, le povej kakšne reforme bi vpeljal.


Mogoče bi visoka obdavčitev samih uslug, katero žensko odvrnila od tega početja, saj več ne bi bilo rentabilno, kot je sedaj, ko ima ženska čisti dobiček..:)

Na droge pa že imamo DDV, pa trošarine….Alkohol, pa cigareti.
Ostalih drog, pa ljudem ne bi dal v širšo ponudbo, ker je že teh preveč.

To je dobro, da si ti tako apolitičen. Pravi sanjač. Svet bi uredil po svojih sanjah. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close