Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ukrajinka

Ukrajinka

Hojla ženskice…Ste brale kaj časopise, kjer je omenjena tista 21 letna ukrajinka, kaj ni grozno, ko pomisliš, koliko parnerjev je moralo okužiti svoje partnerice in da je s tem lahko bil okužen še kakšen otrok grozno..No razpišite se malo,mnenja..

Si ti brala kaj ta forum? Na vsaki strani je že po nekaj debat o tem. Je treba malo pogledat drugič. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

*****…..kaj ni grozno, ko pomisliš, koliko parnerjev je moralo okužiti svoje partnerice ….*****

In vse to samo zato, ker ste ženske preveč škrte in nočte dat, dokler vas nekdo skoraj na kolenih prosi.
Je že lažje plačat eno prostitutko, kot pa osvajat punco, ki te na koncu vsa vzvišena odjebe.

Megaboy, nič čudno, da tebi noče nobena dati in moraš zato iti k prostitutkam. Ma katera bi ti dala, te prosim!!!!!

ko boš stara pa grda ga boš prosila na kolenih

Smili se mi in ona, ker je morala met tok bedno življenje, da ji ni preostalo drugega kot da s ezateče v to, in tud tok moči v sebi da bi se rešila, in moški, ki so tok pomilovanja vredni, da morajo eni plačat za usluge… Še bolj pa v resnici njihove družine, eni raje dajo za kurbe kot za otroke, poledično lahk pa še pol kdo drug kaj dobi…

Meni se tudi ona ful smili oz. se mi je, ker prava zrtev je bila ona sama, ne pa tisti pokvarjenci, ki raje grajo na kurbe, kot pa da bi se doma malo potrudili in poskrbeli za zene.
Ce se ne motim, sem nekje zasledila, da je bila prisiljena v prostitucijo, kar, ce je res, je se 100x huje. A si sploh predstavljate koliko zensk prisilijo v prostitucijo? Grozno! To je dobesedno posilstvo vsakic, ko mora iti s stranko. Seveda ona tistega denarja sploh ne vidi oz. mogoce dobi kaksnih 5-10%.
Kolikokrat se na italijanskih porocilih slisi o zenskaih, ki so jim obljubili, da bodo prisle delat v Italijo kot manekenke, fotomodeli, negovalke, cistilke, koncajo pa tako zalostno. Redko katera zbere toliko poguma, da naredi temu konec. Seveda jim zvodniki grozijo, pretepajo in celo sami posiljujejo. Mislim, da hujse stvari ne obstaja.

Se najdejo taki in drugačni, ene so tud prostovoljno, kar pa ne verjamem da je ta bila. En kolega je šel enkrat na potovanje z motorjem proti jugu in srečal eno v enem lokalu, ni imel nič z njo, da ne bi kdo mislil, sta se pa pogovarjala in mu je povedala, da je iz Ukrajine, ima doma dve leti staro hči, in da vse kar dobi dol pošilja, da pa bi rada pobegnila sam da ne more, ker ji je menda zvodnik vzel vse dokumente. In seveda je prisiljena v marsikaj…

Drugače pa one pupe iz Škofje Loke :))) Khm… Se mi zdijo rpeveč sporščene, da bi bile v kaj prisiljene, so pa po mojem našle edino v tem rešitev, tk da na konc so še pa vseen boge, če tk pogledaš… Pa njihov “zvodnik” je za župana kandidiral. 🙂 Čist protislovno…

Sej čist podobno situacijo je mela ta Ukrajinka. Ona je tut baje mela hčerko staro tri leta, ki živi v Ukrajini z babico (njeno mamo). Pa vs denar je tja pošilala.

Me pa prov zanima koliko slovenskih moških se je okužilo pri tej punci.

Ok, če je prostovljno, je to čisto nekaj drugega. Pač jaz jih ne obsojam, do določene točke jih tudi razumem. Seveda kaj takega ne bi počela, ampak če pomisliš, če se ustrezno zaščitiš, lahko zaslužiš mnogo več kot marsikateri diplomEranec 😉 Če takih žensk ne moti, kaj si družba misli o njih, pa naj. Raje kot da živijo v revščini in da še po možnosti otroci stradajo.
Če malo pomisliš, pravijo, da je prostitucija najstarejša obrt in je res. Če ne bi bilo moških, ki bi hoteli take usluge, tudi prostitutk ne bi bilo. Po eni strani moški hodijo k njimi, po drugi strani pa ziher doma pljuvajo čez njih.

Ja, po mojem one ne zaslužijo, ki so prisiljene, pa tud te ko so prostovoljno, po moejm ravno tolk, da majo kaj za poslat…. ker točn vedo kak je njihov položaj in da je za njih nujno dobit delo… pa pol izkoristijo.
One ko več pa po mojem… slej ko prej podležejo kaki drogi… Slišala sem od nekoga, da obstajajo take stvari, da ti ponudi nekdo,študentki pač, stanovanje za eno leto, sam pol mu mora v določenem času 10k eurov vrnt :))) Hm, ja kako jih kaj zasluži :))

10.000 evrov na leto za eno stanovanje? To pomeni, da bi mogla biti mesecna najemnina 200.000 sit cca. Nekako se mi zdi malo verjetno 🙂

Jah.. pri nas prostitutke baje zasluzijo se kar. Ce pogledas malo po Salomonovem in si ogledas cene, niso lih nizke. Zato pa silijo sem iz vzhodnih drzav. Ce te zenske nimajo zvodnika, lahko kar fino zasluzijo, ce pa ga imajo….

Ni cudno, da prej ali slej zacnejo uzivati drogo, ker ce pomislis, se ga zadenejo in grejo seksat s stranko. Pac niso toliko pristotne z mislimi. Samo kaj, ki to vodi v odvisnost….

Ukrajinke majo vedno zvodnika. Same se ne znajdejo.

Mobi kurbice, ki oglašujejo v salomonu, so Slovenke.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Zakaj se vam zdaj smili? Zdaj je rešena? A vi bi raje, da bi še naprej živela bedno bedno življlenje?!

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz sem bila ob tej novici predvsem žalostna, mlada punca je umrla v groznih bolečinah, tako fizičnih kot psihičnih. Mislim, da si nihče ne zasluži takšnega življenja. Lahko smo samo “zadovoljni”, da je konec trpljenju…

Ja, Amy, prav imaš. Res je tako. Umrla je, sedaj smo lahko zadovoljni.

Sem slišal da je na poti iz Ukrajine že druga, ki jo bo nadomestila :-))))))

Eh, megaboy, smešno to ni, te ženske živijo v revščini, jih pa je kolikor hočeš v Ukrajini.

Vtipkaj v google “ladies from ukraine” ali kaj takega, pa dobiš na desetine agencij, ki ponujejo ženske, si lahko pogledaš kataloge. Kao “za poroko”…Ženske so se dejansko pripravljene prodati prvemu tepcu, ki ima kaj denarja in to je zelo žalostno.

Ti bi s svojo slovensko plačo komot pripeljal kakšno ukrajinsko lepotico, če si pripravljen skrbet za njo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Marko, sedaj se nam smili, ker smo izvedeli šele, ko je umrla. Smili pa se nam, no, vsaj meni, ker je imela tako bedno življenje, ki je umirala v mukah in ker je vedela, da bo pustila hčerko samo.

Ukrajinka je bila punca ki je sovražila vsakega moškega na svetu. Dosegla je svoj cilj ogromno moških bo šlo kmalu po njeni poti.

Ketiy, nobenega ni prislila, da je šel z njo, toliko manj brez kondoma. Ma kdo je tako neumen, da gre brez zaščite s prostitutko?

Tvoj predlog ni slab. Bom razmislil.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close