Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek uboge ženske, ki vas varajo možje

uboge ženske, ki vas varajo možje

Uboge ženske, ki se vam možje gonijo okoli. Ok, tiste, ki ne veste kaj vse počnejo, je ok. Kaj pa tiste ki veste, a vseeno tolerirate? Ste še bolj tiho in pridne? Prav smilite se mi, kaj morate ene prenest vse v tem lajfu. Mal jim stopite na noge, pa malo več spoštovanje do sebe vam ne bi škodilo!

kolk časa pa pri tebi navadno traja tak napad razumevanja in sočutja?

Poznam kar nekaj žensk, ki vejo, da imajo možje vzporedno z njimi še eno življenje….pa kar tolerirajo. Zdaj če malo pomislim…it’s all about money…so pač preskrbljene in spregledajo. nekatere imajo tudi same kakšne ljubimce ipd, večina pa ne…
Ja, čudno, meni je čudno. Ampak vsak po svoje, a ne?!

Zanimivo ne! Menda je kar 30% otrok, ki jih imajo poročeni moški za svoje, narejenih z nekom drugim. Seveda v času zakona.
He, he uboge bejbe, ki jih desci varajo!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Ženske so toliko uboge, kolikor se pustijo. Saj se ne cenijo. Odleže mi, ko gledam ostale heteroseksualne prijateljice in poslušam njihove težave, da sem to, kar sem in da so mi všeč ženske. Jaz jim ne znam kaj dosti pomagati z nasveti. Hvala bogu je meni mati narava sama pomagala.

Kolikor sem slišala, se tudi lezbe in pedri še kako varajo!

Saj to gre vendar v obe smeri, osebno poznam primer, kjer žena že več kot 20 let vara svojega moža z enim in istim ljubimcem.

Pri svojih 50+ imam kar nekaj parov med prijatelji, med znanci, sodelavci. Pa nobenih možov z “vzporednim” življenjem, ne z vedenjem žena niti brez. Zgleda, živim čist v drugem svetu …

Pri svojih 50+ imam kar nekaj parov med prijatelji, med znanci, sodelavci. Pa nobenih možov z “vzporednim” življenjem, ne z vedenjem žena niti brez. Zgleda, živim čist v drugem svetu …[/quote]

Kako pa ti veš, da ne varajo? Si ves čas z njimi?

Ta teden sem govorila z dvema podjetnikoma ravno o temi varanje. Oba varata. Ženi imata baje rada (po moje tisti, ki vara ne ljubi, torej ne vesta, da ne ljubita žen). Nobenega ni strah, da bi kdo izvedel. Ženi baje nič ne vesta. Kako boš vedela potem ti?

Sem sicer proti varanju, ampak ljudje smo koristoljubni. Če je tisti del tehnice s koristmi težji kot tisti brez, potem pristanemo tudi na to, da vemo, pa smo tiho. Samo nikoli ne veš, kaj je še na tisti strani ženske s koristmi – mogoče tudi kakšen drug moški, s katerim skoči med rjume brez slabe vesti, pa ne iz maščevalnih razlogov, ampak pristnih telesnih in čustvenih potreb, ki jih mož ne zna ali pa noče zadovoljiti.
V bistvu ženske sprejmejo kompromis – ne želijo več sexati s svojim možem, so srečne, ker jim več ne teži (vem pa kako je, če ne moreš več sexati s partnerjem), imajo pa vse tisto, česar ne bi imele, če bi bile same – večje psihično in fizično zaledje.
Verjemi, da so ženske pametne – in da vedo, da so v družbi vssaj deloma razvrednotene, če so samske.

Sem sicer proti varanju, ampak ljudje smo koristoljubni. Če je tisti del tehnice s koristmi težji kot tisti brez, potem pristanemo tudi na to, da vemo, pa smo tiho. Samo nikoli ne veš, kaj je še na tisti strani ženske s koristmi – mogoče tudi kakšen drug moški, s katerim skoči med rjume brez slabe vesti, pa ne iz maščevalnih razlogov, ampak pristnih telesnih in čustvenih potreb, ki jih mož ne zna ali pa noče zadovoljiti.
V bistvu ženske sprejmejo kompromis – ne želijo več sexati s svojim možem, so srečne, ker jim več ne teži (vem pa kako je, če ne moreš več sexati s partnerjem), imajo pa vse tisto, česar ne bi imele, če bi bile same – večje psihično in fizično zaledje.
Verjemi, da so ženske pametne – in da vedo, da so v družbi vssaj deloma razvrednotene, če so samske.
[/quote]

Bingo!

Sem sicer proti varanju, ampak ljudje smo koristoljubni. Če je tisti del tehnice s koristmi težji kot tisti brez, potem pristanemo tudi na to, da vemo, pa smo tiho. Samo nikoli ne veš, kaj je še na tisti strani ženske s koristmi – mogoče tudi kakšen drug moški, s katerim skoči med rjume brez slabe vesti, pa ne iz maščevalnih razlogov, ampak pristnih telesnih in čustvenih potreb, ki jih mož ne zna ali pa noče zadovoljiti.
V bistvu ženske sprejmejo kompromis – ne želijo več sexati s svojim možem, so srečne, ker jim več ne teži (vem pa kako je, če ne moreš več sexati s partnerjem), imajo pa vse tisto, česar ne bi imele, če bi bile same – večje psihično in fizično zaledje.
Verjemi, da so ženske pametne – in da vedo, da so v družbi vssaj deloma razvrednotene, če so samske.
[/quote]

Bingo![/quote]

Zdrava in zadovoljna ženska še kako rada seksa! Verjetno jih pa mine vse, ko vedo,, da ga je prej pri drugi namakal.

Ma boga si ti, ki si napisala to temo……

Kaj pa to ni nič takega se malo bolj zdrgne pa gre. Meni se bolj gadi to , da je prej lizal tujo poscano rit in potem bi se z mano lupčkal. Fuj, Ne hvala

Ljudje tukaj pozabljajo na zakon karme ki je v vseh primerih 100%. Torej tisti ki varajo, bodo sigurno tudi sami prevarani slej ko prej, vedno je tako in vedno je tako bilo. Zemlja je samo še en planet na katerem se duše urijo in učijo, in če ne dojameš v prvi lekciji jih boš dobil več, saj imamo večnost za učenje torej kdo bi se rad učil v večnosti 🙂 not me.

Kakšna lekcija pa je to za otroke v Afriki, ki umirajo od lakote, nedolžni pobiti v vojnah, oboleli za rakom!? Aja, “grešili so” v prejšnjih življenjih, seveda, kako enostavno je vse osmisliti in povezati nesmiselnost in strah ter nerazumevanje kaotičnosti življenja v lepe in kvazi smiselne vzročne zveze, kjer je vse lepo popredalčkano in vlada navidezen red, ki ga od zunaj ureja “kozmos”.

duhovni recepti press

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close