twoo je lažniv portal
In zakaj v reali to ne bi bilo možno? Zakaj ne bi bilo pretvarjanja? Pa še koliko ga je, nič manj kot na portalih. V bistvu je tako, da kdor ima namen biti iskren, bo iskren v reali ali pa na portalu. Kdor pa ne, pa se bo tudi v reali pretvarjal. Kaj ti pomaga, da si poleg, če pa osebe ne poznaš in ne veš, kakšna je od prej, kakšna je v resnici. Sicer pa, izkušeno oko, prepozna “igralca” tako na portalu, kot v reali. Težava pa je, da eni sodijo prehitro, drugi pa prepočasi. V reali ali pa na portalu. Tu pravila ni.
A ko si se začel zanimat zanjo se pa naredila neumno? Mogoče samo zato, da se je prilagodila tvojemu nivoju, da si lahko sledil…. ker dokler te je gledala od daleč in ti mežikala si se ji zdel še zanimiv potem, ko si pa zinil par besed si pa pokasiral košarico… 😉
V realnem življenju raje najprej poglej kaj si sam zaj.al ne pa prec valit krivdo na druge, ker na ta način ne boš sebe nič izboljšal, če ti bodo vedno drugi krivi za tvoje neuspehe!
V realnem življenju…kjer NI več tako, da ti ženska nastreza/ugodi za vsako tvojo neumnost, ki jo storiš kot je to počela tvoja MAMA….
Jah, fantje MAMA je ena sama, take ženske ni več nikjer na svetu, za vse druge se bo treba mal bolj pomujat… :))
A ko si se začel zanimat zanjo se pa naredila neumno? Mogoče samo zato, da se je prilagodila tvojemu nivoju, da si lahko sledil…. ker dokler te je gledala od daleč in ti mežikala si se ji zdel še zanimiv potem, ko si pa zinil par besed si pa pokasiral košarico… 😉
V realnem življenju raje najprej poglej kaj si sam zaj.al ne pa prec valit krivdo na druge, ker na ta način ne boš sebe nič izboljšal, če ti bodo vedno drugi krivi za tvoje neuspehe!
V realnem življenju…kjer NI več tako, da ti ženska nastreza/ugodi za vsako tvojo neumnost, ki jo storiš kot je to počela tvoja MAMA….
Jah, fantje MAMA je ena sama, take ženske ni več nikjer na svetu, za vse druge se bo treba mal bolj pomujat… :))[/quote]
A tvoja mama ti je samo stregla, da si se razvil v zensko v moskem telesu?
A ko si se začel zanimat zanjo se pa naredila neumno? Mogoče samo zato, da se je prilagodila tvojemu nivoju, da si lahko sledil…. ker dokler te je gledala od daleč in ti mežikala si se ji zdel še zanimiv potem, ko si pa zinil par besed si pa pokasiral košarico… 😉
V realnem življenju raje najprej poglej kaj si sam zaj.al ne pa prec valit krivdo na druge, ker na ta način ne boš sebe nič izboljšal, če ti bodo vedno drugi krivi za tvoje neuspehe!
V realnem življenju…kjer NI več tako, da ti ženska nastreza/ugodi za vsako tvojo neumnost, ki jo storiš kot je to počela tvoja MAMA….
Jah, fantje MAMA je ena sama, take ženske ni več nikjer na svetu, za vse druge se bo treba mal bolj pomujat… :))[/quote]
A tvoja mama ti je samo stregla, da si se razvil v zensko v moskem telesu?[/quote]Kadar ti starši le strežejo ohraniš/razviješ zgolj egoizem, napuh, nikoli ne prerasteš občutka večvrednosti in potem večno iščeš napake pri drugih, da lahko sebe opravičiš, ker ti moraš bit naj naj naj….ne preneseš kritike, niti najmanjše, se ti že nos povesi do tal in takrat si na stopnji živali, zgolj slediš nagonom, kot mali otrok, žališ, grizeš, brcaš, jočeš….
Sedaj pa sam presodi koga so bolj stregli, tebe ali mene.
A tvoja mama ti je samo stregla, da si se razvil v zensko v moskem telesu?[/quote]Kadar ti starši le strežejo ohraniš/razviješ zgolj egoizem, napuh, nikoli ne prerasteš občutka večvrednosti in potem večno iščeš napake pri drugih, da lahko sebe opravičiš, ker ti moraš bit naj naj naj….ne preneseš kritike, niti najmanjše, se ti že nos povesi do tal in takrat si na stopnji živali, zgolj slediš nagonom, kot mali otrok, žališ, grizeš, brcaš, jočeš….
Sedaj pa sam presodi koga so bolj stregli, tebe ali mene.[/quote]
Marsikoga so in se vedno strezejo. Morda tudi tebe. Mene pa zal res niso.
Mimostrel, lol.
Ne pravim, da se v reali ni mogoče pretvarjati in zavajati, ampak na portalu si ti lahko vzameš več časa, da nekaj premisliš in prirediš tako, da bo navzven izpadlo, kot ti najbolje ustreza. V reali se takoj pokaže že tvoja govorica telesa, besede pa je težje prirediti, sploh če si v afektu. Da ne govorim, da lahko na portalu ustvariš več profilov in na različne načine kontaktiraš tisto osebo brez njene vednosti, jo “naštudiraš” in mnogo lažje zmanipuliraš, za kar pa moraš biti v reali malo bolj talentiran. Računaj pa tudi na to, kar sem že napisal, da če pride do kakršnegakoli neljubega zapleta, nima človek na portalu kaj dosti za izgubiti (sploh, če ni objavil svoje slike, po kateri bi se ga dalo identificirati in če ni bil preveč radodaren s svojimi osebnimi podatki), med tem, ko je v živo to malo drugače. O prepoznavanju takih ljudi se pa kar strinjam.
Saj je dovolj napisal med vrsticami (in v njih). Enostavno je za soj neuspeh prevalil krivdo na ego boost neumne punce (karkoli že to pomeni).
Otročje, nezrelo… :/[/quote]
Glej… Komot se spraviš osvajat najlepšo bukev v Tivoliju in potem poročaj o svojih uspehih… Online “dating” portali so ista zgodba. Nobeno pizdakanje čez te portale v temah kot je tale se ni začelo na podlagi ene same izkušnje. Sure, vsak bi lahko valil manj krivde na drugi spol. Ampak konec dneva to pomeni samo to, da si lahko modro tiho (in tudi si modro tiho, dokler enkrat piskra ne raznese). In v vsakem takem primeru, ko se kdo pritožuje nad online portali je dejansko stanje nekje med dvema ekstremoma: prvi je ta, da je forumaška jokica totalen kreten, drugi ekstrem je pa, da je na dating portalih en kup totalnih kretenov nasprotnega spola.
In, ker so zadeve postavljene tako kot so, se lahko revež ki pristane tam gor samo sprašuje WTF in čaka kot Schrodingerjeva mačka, da bo že kdo odpru jebeno škatlo. Najbolj pameten nasvet, ki pa ga dobiš v takih temah je pa “kreten, sebe poglej, ni čudno, da nič ne rata” (ko smo že med vrsticami). Popravek je en dejansko pameten nasvet: get a life!
ja ženske so domišljave ker jih je 10 x več gor kot moških in če nisi ravno na pogled njihov princ iz sanj ne dobiš odgovora neglede na to kaj si kdo si in z kakim namenom si.Izkoriščajo naš prirojeni nagon lovca. Prej ko slej spoznaš da so le neke zgube s preveč časa in da jim godi to da bi jih melo tolk moških in vsi silni všečki in da jim pišejo pocukrane besede. Vsaj polovico je takih brezposelnih ko iščejo kam bi se obesile..ovira pa jih lasten špeh. Ženske katere se prijavljajo na take portale že z razlogom dobivajo tako imenovane fukfehtarske ponudbe, saj ti prej ko slej dopizdi ta njihova vzvišenost pa da pletejo na 20 koncev istočasno, pa da so same en poden od družbe, moški bi moral bit pa premožen lepotan da bi kaj bilo. In kot mi vsi dobro vemo da to tako ne more it za dalj ko prva bolša pride mimo , ostanejo večne iskalke . Naj vsak cilja na sebi primernega, ne pa romantika z jahto ..idealnegaizobraženega.. in nevem kak oh in sploh, same pa ne znajo drugega kot pizzo naročit, it v neko bedno službo ali pa še to ne in celi dan tarnat kako je hudo na svetu…Ni prav, da izkoriščajo ranjivost ko je človek v krizi..recimo po ločitvi in posegajo po takih, kateri ji nebi nikakor pripadal. No pa tui ponudba naredi povpraševanje..tam ko je veliko kurb je ponavadi tudi veliko fukfehtarjev..
Forum je zaprt za komentiranje.