Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Trudima se,da zanosim

Trudima se,da zanosim

Živjo! ?

Z partnerjem poskušava zanositi že približno 4 mesece. Moji ciklusi so običajno dolgi okoli 34 dni, vendar se je ta mesec menstruacija pojavila kar 4 dni prej. 5. 8. 2025 sem bila na rednem pregledu pri ginekologinji in ni bilo posebnosti; povedala je, da se zelo lepo vidi, da sem tik pred menstruacijo, saj sem jo dobila 9. 8. 2025.

Za podporo plodnosti sem začela jemati kapsule Conceive Plus (5. 9. 2025) in uporabljam aplikacijo P.C. za spremljanje cikla in plodnih dni. Spolne odnose imava najpogosteje takrat, ko aplikacija kaže največjo možnost zanositve, imama pa jih tudi izven teh dni.

Razmišljam, da bi od 14. 9. začela delati teste ovulacije, da bi natančneje vedela, kdaj ovuliram.

Ali ima kdo izkušnje s temi kapsulami? Imate kakšne nasvete, kako še povečati možnost za zanositev? Hvaležna bom za vsak nasvet!

Nehaj komplicirati in se prepusti toku življenja. In zgodilo se bo.

Samo nehaj komplicirati.

Mogoče v pregled še partnerjev -možev spermiogram…kako se gibajo njegove semenčice …

Testi ovulacije so običajno dovolj.

Odgovor na objavo uporabnika
zmedena366, 10.09.2025 ob 16:05

Živjo! ?

Z partnerjem poskušava zanositi že približno 4 mesece. Moji ciklusi so običajno dolgi okoli 34 dni, vendar se je ta mesec menstruacija pojavila kar 4 dni prej. 5. 8. 2025 sem bila na rednem pregledu pri ginekologinji in ni bilo posebnosti; povedala je, da se zelo lepo vidi, da sem tik pred menstruacijo, saj sem jo dobila 9. 8. 2025.

Za podporo plodnosti sem začela jemati kapsule Conceive Plus (5. 9. 2025) in uporabljam aplikacijo P.C. za spremljanje cikla in plodnih dni. Spolne odnose imava najpogosteje takrat, ko aplikacija kaže največjo možnost zanositve, imama pa jih tudi izven teh dni.

Razmišljam, da bi od 14. 9. začela delati teste ovulacije, da bi natančneje vedela, kdaj ovuliram.

Ali ima kdo izkušnje s temi kapsulami? Imate kakšne nasvete, kako še povečati možnost za zanositev? Hvaležna bom za vsak nasvet!

Krivda je v tebi, ker si izbor zožila na enega samega partnerja. Več jih boš imela v igri, prej boš imela pozitiven rezultat..

Ne zahvaljuj se, samo takoj na delo!

Tukaj jih veliko v vrsti čaka, da bi te pofukali, če si lepa.

Je treba potem tudi dati noge v zrak, da sperma ne izteče. Pol ure vsaj. Pa boke tudi dvigni, da pod rit blazino recimo.

Pa tvoj orgazem tudi da zagon jajčecu, da sprosti membrano – hormonski encimi pa to… čeprav pri takem “načrtnem” seksu si težko sproščena, zato bi orgazem bil čudež.

Pa še to: oba ziher ne bosta zanosila ?

Ženska zanosi takrat, ko o tem najmanj razmišlja. Bolj kot boš razmišljala in se s tem ukvarjala, slabše bo. Otrok ni artikel, ki ga naročiš po spletu in je v roku nekaj dni dostavljen.

Ne kompliciraj življenja. Zgodi se takrat, ko o tem najmanj misliš.

Mogoče bi bilo pametno, da se TI trudiš zanositi. Partnerju ne bo uspelo.

Po 4ih mesecih te skrbi?? Koliko si stara? Menda naj bi vsak odrasel clovek nekaj vedel o tem. Ce pa si bila pri ginekologinji, zakaj nisi nje vprasala? Kot ze napisano, bolj ko se bos obremenjevala, slabse bo. Nehaj o tem razmisljati, to je prvi korak. Ljudje pa seksamo zaradi uzitka in ljubezni, ne z namenom.

S kapsulami nimam izkušenj, ti pa želim vso srečo. In res ne kompliciraj. ???

Pojdi na eno čago, kjer je moških več kot žensk. Spij kaj močnega, se sprosti in uživaj.

Če se ne bo nič prijelo, ti ni pomoči.

Mater kako se nore babe psihirate in forsirste, da lahko povržete nekega retarda, ki bo samo trpel dan in noč.

Prisluhni naravi, jebemu boga! Ne gre z razlogom.

Poznam par, ki se je kar nekaj let trudil za narascaj.
Naredila sta vse preiskave, vse ok.
Sta obupala in posvojila otroka.

V roku enega leta, po posvojitvi, je zena zanosila!

večina vas je prestarih, potem pa težko zanosite ali rodite defektne otroke. začnite s tem pri 16!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close