Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Trenja

Trenja

Naj nekdo reče voditelju Trenj naj gre pred oddajo na wc, da ne bo celo odajo mencal in skakal po studiju.

-)))))))))))))) ?!? Mogoče ti? Če pri tej oddaji spremljaš njegovo mencanje, namesto vsebine, ti tako ni pomoči.

Mislim,trnuljčica,da ti je všeč ta voditelj,če samo njega skoz opazuješ (mogoče si še sama ne upaš priznati).

Drugače je pa meni kar cool.Takega že dolgo nismo imeli pa v pozitivnem ali negativnem smislu.(voditelja) Vsi so nekako zamorjeni in se držijo predpisanih testvov in obrazne mimike.

Sploh ne morem gledat, ker bi dobila vrtoglavico zato ravno pišem.
A boš rekla, da on pa nima običajne mimike.
Vsi na pop-u jo imajo. Voditeljica 24 ur ima izgled, kot da bi ji v roku 5- minut cela družina pomrla. Voditelj Trenj pa se drži, kot da bi mu 5 njegovih ljubic povedalo, da spijo z njegovo ženo….

trnuljčica, tri, sedem in devet so ljudska števila, ne pa pet…
Pa naj se mi krohotajo z ekrana in govorijo, kako so bombe padale po Iraku?

Glo
Če se pa v 24urah godijo pa same take stvari smo pa v pizdi.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close