to ni res
Odgovor na objavo uporabnika
takole, 11.09.2025 ob 11:34
takole, 11.09.2025 ob 11:34
Glede na to, da misliš da je OTP iz Rusije, si res precej zabit.
lol, kdo pa misliš da financira orbanistično fašistično državo, če ne rusija? zato pa mora orbanček fafati lulčka putinu na vsakem koraku, in minirati čisto vse kar EU sprejme, majmunska birokratska papeška EU pa še kar dava denar orbanistom namesto da bi jih enoglasno brez možnosti veta izločili iz EU, in prepovedali OTP banko delovati znotraj EU.
Forum je zaprt za komentiranje.