to je dober komentar…
evo, iz sluzbe, berem spletni casopis..evo, en tip je usekal dober komentar!
Ja, pravi imaš. Pravi neonaci, lažniv, spreneedav in hinavski, pa še grd povrhu. Ko smrt. Nadaljnji rezi, to verjetno pomeni, z januarjem novih 10 % znižanja plač, pokojnin,transferjev. Ja to pa ta koruptivnež z obdolžnico zna. To mu pa gre. Niti opazi se ne, ob takem tempu varčevanja, da se na prihodkovni strani nič ne dela a ne, ti nesposobnež naduti? Ne morem si pomagati, za tega tipa nimam ne lepe besede, ne misli, niti dostojne ne in tudi želim mu vse najslabše. Grdo gor ali dol, tako je.
In zdaj si naj predstvlja nekdo, da k tej kreaturi izvolite še ono samovšečno, vase zagledano narcisoidno mono, ki bo igrala Predsednika države in nam tulila v mikrofon vsak dan vsaj 10 minut, ker on kot predsednik ja ne bo brez dnevne doze fototerminov? To pa že ne, bo že uvedel kake smerokaze ali kaj, da nam bo lahko dan za dnem dopovedoval, da gre Janša v pravo smer in da onadva nimata alternative. Dabogda si nosove polomila, oba, lahko tudi skupaj.
A vi res verjamete, da nekdo, ki ima obdolžnico za korupcijo v lastni državi in je glavna zezda sodnih obravnav v še dveh državah članicah EU, lahko kompetentno zagovarja interese Slovenije? A res to verjamete, da se en avstrijski in finski premier zmenita za politika, ki ima roke umazane s krvjo od orožja, kar tudi vsi vejo, saj je EU majhna, Bruselj pa sploh in da mu dovolita, da tam nekaj zahteva? A res to verjamete? To sta državi, kjer je samo omemba korupcije razlog za odstop, kaj šele obdolžnica in začetek obravnav? Ampak seveda, če bi Janši bilo nerodno, ne bi niti kradel in jemal podkupnin, tako da…fej in fuj.
Za Pahorja pa še bolj fuj, ker vse to ve in tega gnusa podpira in se ima za nekega sposobneža, čeprav smo njegove sposobnosti vsi videlli skozi 3 leta, ceno zanje, pa bodo plačevali še naši zanamci. Fu pahor
Jaz mislim, da bo še marsikoga morala zadet kap, da bo konec krize, ne samo teh štirih. Pa ne samo med politiki in vlado.
Jaz mislim, da bo še marsikoga morala zadet kap, da bo konec krize, ne samo teh štirih. Pa ne samo med politiki in vlado.[/quote]
Marko zbudi se, kaj še spiš? :))) Kje ti vidiš, da je štiri kap zadela? Samo enega, no, mogoče še tistega, ki je umrl, dva sta pa še vedno živa… mislim od teh štirih:)))))
Jaz mislim, da bo še marsikoga morala zadet kap, da bo konec krize, ne samo teh štirih. Pa ne samo med politiki in vlado.[/quote]
Marko zbudi se, kaj še spiš? :))) Kje ti vidiš, da je štiri kap zadela? Samo enega, no, mogoče še tistega, ki je umrl, dva sta pa še vedno živa… mislim od teh štirih:)))))[/quote]
Saj, če te zadene kap, še ne pomeni, da umreš. Kaj pa ti veš, koga od živih je že kap. 😉
Marko zbudi se, kaj še spiš? :))) Kje ti vidiš, da je štiri kap zadela? Samo enega, no, mogoče še tistega, ki je umrl, dva sta pa še vedno živa… mislim od teh štirih:)))))[/quote]
Saj, če te zadene kap, še ne pomeni, da umreš. Kaj pa ti veš, koga od živih je že kap. ;)[/quote]
Tega pa res ne vem.:))))))
Forum je zaprt za komentiranje.