Splash › Forum › Starševski čvek › Tista hiša, v kateri je hči umorila svojo mater … Tista hiša, v kateri je hči umorila svojo mater … hiša430 15.09.2025 ob 01:00 zadnji odgovor 15.09.2025 ob 09:53 Pisalo je, da naj bi se obe pred kratkim vselili tja. Razmišljala sem, da sta v najemu pri komu. Nekdo je na fb komentiral, na video hiše, kako lepo je urejena. Češ kako je bila mati skrbna. Jaz pa sem takoj pomislila, kaj pa, če hiša ni njuna last, ampak sta v najemu. Prijavi Anonimno 8538 15.09.2025 ob 09:53 zadnji odgovor 15.09.2025 ob 09:53 V tej hisi sta ziveli cc 10 let, ne bi rekla, da sta jo imeli v najemu. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.