Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › The Body Shop The Body Shop anonimni uporabnik 11.11.2004 ob 12:27 zadnji odgovor 11.11.2004 ob 12:38 Ali so vam vsec njihove stvari? Jaz sem malo da ne addict,ceprav je najhujsa stvar,da teh trgovin pri nas se ni:-( Najboljsa stvar od tame zame-shea body butter:-P 🙂 Pa cene so na sreco se znosne tudi zame-studentka(kar se mi v L’Occitene glede vecine izdelkov ne zdi 🙁 ).. Prijavi anonimni uporabnik 11.11.2004 ob 12:36 zadnji odgovor 11.11.2004 ob 12:38 Body shop – the best! najbližji je v Trstu, to pa tudi ni daleč. Prijavi anonimni uporabnik 11.11.2004 ob 12:38 zadnji odgovor 11.11.2004 ob 12:38 Piši vse angleško ali slovensko. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.