“Teženje”
Čist možno. Jaz se še vedno držim tistega, ko mi je mama rekla, da ne smem govorit s tujci. Verejtno imam še vedno to nekje v podzavesti. Bomo že porihtali. 😉
Čist možno. Jaz se še vedno držim tistega, ko mi je mama rekla, da ne smem govorit s tujci. Verejtno imam še vedno to nekje v podzavesti. Bomo že porihtali. ;)[/quote]
Tujci, Marko?
A smo ti mi, ki toliko (vedno pod istim nickom) pišemo po forumu, res taki tujci? (Se ti opiram na tisto, da vedno pišemo o sebi, iz sebe…)
Čist možno. Jaz se še vedno držim tistega, ko mi je mama rekla, da ne smem govorit s tujci. Verejtno imam še vedno to nekje v podzavesti. Bomo že porihtali. ;)[/quote]
Tujci, Marko?
A smo ti mi, ki toliko (vedno pod istim nickom) pišemo po forumu, res taki tujci? (Se ti opiram na tisto, da vedno pišemo o sebi, iz sebe…)[/quote]
S tem postom je Marko naredil fatalno napako. :))
Tujci, Marko?
A smo ti mi, ki toliko (vedno pod istim nickom) pišemo po forumu, res taki tujci? (Se ti opiram na tisto, da vedno pišemo o sebi, iz sebe…)[/quote]S tem postom je Marko naredil fatalno napako. :))[/quote]Ah ne, to je nekaj kar mu je mama rekla sedaj pa skozi življenje spoznava, da ni vse čisto tako kot mu je ona govorila…. 😉
Ah ne, to je nekaj kar mu je mama rekla sedaj pa skozi življenje spoznava, da ni vse čisto tako kot mu je ona govorila…. ;)[/quote]
Tako, tako. 🙂
Točno tako. In če se to komu zdi teženje, potem ima težavo pri sebi (iz otroštva). LOL[/quote]
Marko, saj vem, da nas samo ti in Matjažko lahko rešita travm iz otroštva, ampak kaj, ko se izogibata skupnim srečanjem. Imata mogoče kakšno fobijo pred MON-ovskimi srečanji? :))[/quote]
Mogoče se bojita, da bi jima kdo preveč težil. 🙂
Točno tako. In če se to komu zdi teženje, potem ima težavo pri sebi (iz otroštva). LOL[/quote]
Marko, saj vem, da nas samo ti in Matjažko lahko rešita travm iz otroštva, ampak kaj, ko se izogibata skupnim srečanjem. Imata mogoče kakšno fobijo pred MON-ovskimi srečanji? :))[/quote]
Če pa ni najstnic na srečanju. Midva rabiva mlade, žive, igrive, poskočne, energične, zvedave – takšne, kot sva sama, a ne.? :))) Edino, če hčerke pripeljete na srečanja? 😀
Zakaj toliko prijaznih zbadanj, imate pač vsak svoje mnenje o vzgoji otrok in pika. Nekateri že imate otroke, tako da ste že v tej situaciji, nekateri boste pa še v to situacijo prišli in boste videli kako bo. Drugače pa še pri odraslem človeku včasih ne veš kaj hoče, pa ga lahko vprašaš, kaj še le pri otroku. Učimo se, to je to, otroci so pa itak različni, nekateri rabijo več pozornosti kot drugi in tako dalje.
Antilopa to je tema “Teženje” in bolj ko težiš manj smetiš to temo, ker je vse v skladu z njo, tako da…. so tu težaki tisti, ki ne težijo….he,he,he[/quote]
Touché 🙂
Sicer pa
Tako je. Duda je včasih samo duda!!! In Marko je gotov nima. Vsaj take kot jo imam jaz v mislih [sub](hint: prodajajo jo v Babycentru)[/sub]
Forum je zaprt za komentiranje.