Najdi forum

test

Zanima me, ali ste vse, ki ste že opravljale test clearblue, le-tega opravljale po izostanku menstruacije in po koliko dneh (od predvidene oploditve) je bil test pozitiven?

lp

Jaz sem 2 dni po zaostanku,samo imam menstruacijo zelo redno,tako da je bila že enodnevna zamuda čudna.Ampak nisem bila noseča.

Na forumu Gin. in porodništvo sem prebrala, da če si noseča, ti test to pokaže že po enem dvemu izostanka mestruacije.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close