Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › test test anonimni uporabnik 20.11.2004 ob 15:41 zadnji odgovor 21.11.2004 ob 11:32 Zanima me, ali ste vse, ki ste že opravljale test clearblue, le-tega opravljale po izostanku menstruacije in po koliko dneh (od predvidene oploditve) je bil test pozitiven? lp Prijavi anonimni uporabnik 20.11.2004 ob 16:13 zadnji odgovor 21.11.2004 ob 11:32 Jaz sem 2 dni po zaostanku,samo imam menstruacijo zelo redno,tako da je bila že enodnevna zamuda čudna.Ampak nisem bila noseča. Prijavi edith 21.11.2004 ob 11:32 zadnji odgovor 21.11.2004 ob 11:32 Na forumu Gin. in porodništvo sem prebrala, da če si noseča, ti test to pokaže že po enem dvemu izostanka mestruacije. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.