Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Test množičnega obveščanja

Test množičnega obveščanja

Slovenija bo 27. septembra prvič preizkusila nov sistem za množično obveščanje SI-Alarm.

Ob določeni uri bodo vsi uporabniki mobilnih telefonov prejeli testno opozorilno sporočilo ki ga bo spremljal glasen pisk in vibracija značilna za tovrstna obvestila.

………..

Čigav projekt je ta SI-Alarm? Ve kdo? Je od tistih iz Silicijeve doline!?

To je normalna praksa v veliko državah EU, sploh ni slaba zadeva, ker vsi pač ne visijo non-stop na netu in sledijo novicam, zato so opozorila na izjemne razmere na ta način dobrodošla.

Odgovor na objavo uporabnika
Ana124, 05.09.2025 ob 09:20

Slovenija bo 27. septembra prvič preizkusila nov sistem za množično obveščanje SI-Alarm.

Ob določeni uri bodo vsi uporabniki mobilnih telefonov prejeli testno opozorilno sporočilo ki ga bo spremljal glasen pisk in vibracija značilna za tovrstna obvestila.

………..

Čigav projekt je ta SI-Alarm? Ve kdo? Je od tistih iz Silicijeve doline!?

Projekt je last panikarjev, hipokritov in nihilistov, ki jim je težko pogledati skozi okno ali pada dež in je morda še vihar zraven!

Torej nas pripravljajo na vojno? Sporočilo bo? Kaj bo pisalo Vsi v zaklonišča!? Ki jih ni dovolj?

No, najbolj bogati itak imajo svoja zasebna zaklonišča za katera ne vemo niti kolk jih je in kje so.

Ja, super zadeva to ‘obveščanje’!

Odgovor na objavo uporabnika
Vampire dance, 05.09.2025 ob 09:28

Projekt je last panikarjev, hipokritov in nihilistov, ki jim je težko pogledati skozi okno ali pada dež in je morda še vihar zraven!

Ti nič ne pomaga pogled skozi okno!

 

Si verjetno še premlad-a, da bi se spomnil-a poplav v Celju in veselja, ko je v zgornji Savinski dolini dež prešel v sneg.

Mogoče pa se spomniš, kako je bilo, ko so v Avstriji odprli zapornico na njihovi HE.

 

Samo pogled skozi okno pač ne pove dovolj.

Po mojem je ta zadeva ok. Škoditi sigurno ne more, če se bo pametno uporabljala.

sem jim napisal.mail da me brisejo iz tw sms goljufije, drzava nima nobenega doglasja da mi posilja kakrsnakoli sporocila, od golobove sbojati nit kozarca vode ne bi vzel

Razni čureki cesarjevi in drugi tuml norec teoretiki bodo telefone skril pod posteljo.☝️?

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 05.09.2025 ob 10:21

sem jim napisal.mail da me brisejo iz tw sms goljufije, drzava nima nobenega doglasja da mi posilja kakrsnakoli sporocila, od golobove sbojati nit kozarca vode ne bi vzel

Vrž telefon stran gravž pedofl, da se razleti na prafaktorje. Edino tako boš ostal varen.☝️

Pred nekaj leti smo imeli aplikacijo za covid ali kaj že.

Takrat so tulili kako je to protizakonito in protiustavno. Sedaj so točno ti na oblasti.

Nad nami ne more biti nihče, ki je izdajalec domovine. To si dobro zapomnite!

Delajo spet isto – doktrina šoka se nadaljuje, po ameriškem sistemu.

Hlapci globalistov, usrani politikanti, ki so brez hrbtenice – oni nam to ponovno servirajo, brez sramu. In tem naj se še klanjamo, naj jim še ploskamo? Določeni dežurni kreteni tukaj pa vse to še podpirajo, saj ne rabim navajat imen, saj vsi vemo, kdo so.

Skratka, šel bom s telefonom direkt do Holobosa in mu ga v rit zatlačil, če bo kaj zazvonilo. To bi morali vsi naredit in bi bil hitro mir. A še pomnimo, kako ste se vsi zabiti pezdeti vsrali v hlače med korona-nategom.

Pezdeti strahopetni! Mrš!

Mi smo sli skozi to obvescanje v tujini. Obvescali, ozirroma klicali so za nic, ko je bilo pa resnicno treba obvestiti, receimo zaradi izjemno nizkih temperatur ali pozarov, je bilo pa vse tiho. Torej ima to “obvescanje” ocitno kaksen drug namen.

Jaz bi na mestu teoretik paničarjev zmetal vse kar je elektronskega stran, začenši s telefončkom. In tako boste zajebali “svetovne gospodarje” in mirno živeli dalje. Za nas ostale vas pa ne rabi skrbet, naše življenje naša stvar, ne vaša.☝️

V tujini to prakticirajo že par let in ker smo članica EU, moramo to imeti tudi mi.

V bistvu bi morali imeti že par let nazaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Stara forumašica (res ta prava), 07.09.2025 ob 00:12

V tujini to prakticirajo že par let in ker smo članica EU, moramo to imeti tudi mi.

V bistvu bi morali imeti že par let nazaj.

Itak. Še ena pogruntavščina EU, ki ne služi ničemur in zapravljanje denarja. Ko bo res kaj konkretnega ne bo delovalo nobeno obveščanje in nič drugega koristnega. Me pa ne moti. Itak sem se navadil, da v Bruslju sprejemajo same brezvezne pizdarije nikomur v korist. Včasih jim katera ne rata. Kot tista pred leti, da krave v ne bi smele srat, ko se pasejo na strmini večji od 10 stopinj.

To mene spominja na film Kingsmen.

Marsikaj so razkrili v tem filmu….

Svojemu operaterju sem poslala vprašanje, kaj moram narediti, da se moja telefonska izklopi iz tega sistema alarmiranja.

Čakam (še) odgovor.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Stara forumašica (res ta prava), 05.09.2025 ob 09:40

Ti nič ne pomaga pogled skozi okno!

 

Si verjetno še premlad-a, da bi se spomnil-a poplav v Celju in veselja, ko je v zgornji Savinski dolini dež prešel v sneg.

Mogoče pa se spomniš, kako je bilo, ko so v Avstriji odprli zapornico na njihovi HE.

 

Samo pogled skozi okno pač ne pove dovolj.

To pomeni, da imajo mafijaši že v planu vojno in nevarnosti, sicer ne bi se zdaj lažno predstavljali, kot da nas hočejo pred nečim zavarovati.

Čredni zabiteži pa spet padate na stare fore politične mafije in zaupate svojim zločincem in psihopatom.

To je, kot kupovanje covid testov pred uradno plandemijo.

Doktrina šoka

V letih 2020-2022 se je pokazalo,da so ljudje bolj neumni, kot si je sploh možno zamisliti.

Tale vaja 27. septembra 2025 – javno testiranje Sistema javnega obveščanja in alarmiranja – je še en test inteligence. 

Teh alarmov nočem prejemati. Ne verjamem, da vlado skrbi za mojo varnost. Nekaj pripravljajo.

Še raziskujem. Kaj to pomeni, milijon zvokov v isti minuti – a je to kakšna frekvenca navita z nekim namenom? A kaj pripravljajo? Velika Britanija se pripravlja na vajo za pandemijo Pegasus….

Odgovor na objavo uporabnika
pikimepiki, 07.09.2025 ob 06:57

V letih 2020-2022 se je pokazalo,da so ljudje bolj neumni, kot si je sploh možno zamisliti.

Tale vaja 27. septembra 2025 – javno testiranje Sistema javnega obveščanja in alarmiranja – je še en test inteligence. 

Teh alarmov nočem prejemati. Ne verjamem, da vlado skrbi za mojo varnost. Nekaj pripravljajo.

Še raziskujem. Kaj to pomeni, milijon zvokov v isti minuti – a je to kakšna frekvenca navita z nekim namenom? A kaj pripravljajo? Velika Britanija se pripravlja na vajo za pandemijo Pegasus….

Pa katero budalo fuknjeno verjame, da psihopate skrbi za varnost ljudi ?

Te psihopate, ki vsak dan izkoriščajo ljudi, so prodali ljudi kot trop sužnjev, ki vsak dan lažejo ljudem….

Da zabito čredo pripravljajo na vojno, ni nobenega dvoma.

 

 

Pikimepiki,

Seveda. N. Tesla je že zdavnaj rekel da če si želimo razumeti kako deluje naš svet in kosmos naj izvemo kako delujejo energije, frekfence in vibracije.

Drugač pa, že uporabljajo različne frekvence za različne cilje. Patenti so…

 

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 07.09.2025 ob 07:03

Pa katero budalo fuknjeno verjame, da psihopate skrbi za varnost ljudi ?

Te psihopate, ki vsak dan izkoriščajo ljudi, so prodali ljudi kot trop sužnjev, ki vsak dan lažejo ljudem….

Da zabito čredo pripravljajo na vojno, ni nobenega dvoma.

 

 

Tako je Robi. Vsi smo ‘test subjects’ in nihče ne bo odgovarjal za morebitno kolateralno škodo…

Pikimepiki, Zakaj so angkeži poimenivali vajo Pegasus?

Po grški mitologiji to je konj z krila ki se je rodil kdaj je Persej (heroj) odsekel glavo meduze in ga ustvaril po Posejdon (božanstvo ki predstavlja vodo). Pegasus leti in je brezsmrten. Če se prav spomnim so ga predstavili tudi na OI v London 2012!?

 

Pa to je prav neverjetno, koliko norcev živi v Sloveniji!

 

Pa kaj sploh lahko greš spet zvečer, ne da bi trikrat pogledal pod posteljo, koliko teorij zarote se skriva tam?!?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close