temica za Matkić, Spider, Marko, Sadni
Kdaj sem jaz napisal kdaj o delanju teleščkov in takih forah?
jaz mam čist povprečno telo in ene par kil več kot bi bilo idealno za mojo višino tak čist btw….
Briga mene za fitnes 😉 raje potem na vikendu kaj naredim al pa na kolo v naravo poleti ter na igrišče 😉
Ti mešaš in vsakega izmed nas vzameš neke lastnosti in potem nagovoriš kar vse 3 (ali še koga dodaš) prvo se pozanimaj kdo je študent, kdo hodi v fitnes, kdo živi na svojem, kdo je v službi in ne živi na svojem itd….
potem pa piši traparije… vidim da ti že trije delamo preglavice in nas mešaš 😉
pa obilo sreče ob 2 jurčkih, pa javi se na zavod ker drugač 200 socialne gre papa…. tista 0 na računu pa je jasno vidna da se pride do 2000 😉
Kdaj sem jaz napisal kdaj o delanju teleščkov in takih forah?
jaz mam čist povprečno telo in ene par kil več kot bi bilo idealno za mojo višino tak čist btw….
Briga mene za fitnes 😉 raje potem na vikendu kaj naredim al pa na kolo v naravo poleti ter na igrišče 😉
Ti mešaš in vsakega izmed nas vzameš neke lastnosti in potem nagovoriš kar vse 3 (ali še koga dodaš) prvo se pozanimaj kdo je študent, kdo hodi v fitnes, kdo živi na svojem, kdo je v službi in ne živi na svojem itd….
potem pa piši traparije… vidim da ti že trije delamo preglavice in nas mešaš 😉
pa obilo sreče ob 2 jurčkih, pa javi se na zavod ker drugač 200 socialne gre papa…. tista 0 na računu pa je jasno vidna da se pride do 2000 ;)[/quote]
po tipkanju ste vsi trije podoben gnoj … eno samo sranje brez gnojilnih latnosti. Tukaj pa upam, da se najdeš
To pa res ja..vsi so oni..ful kvalitetni…s pirom v roki zjajo v mlado kelnarco..ko žene ni zraven..
Poročeni so seveda s samimi kvalitetami, kvalitetnimi tečnobami namreč…
Mater, če človek en bi živel v tej Sloveniji, bi še verjel klobasanju normalnežev.
si mene že kje bral o mojem real lajfu? … v tem je kavelj neta, forumov — furati fazon, “delati” nick … ne pa izlivati svoja jadanja in veselja … saj gre samo za bitke, Da/Ne, +/- …
če objavim o sabi, svojem statusu, dosežkih, prihodkih, poziciji v družbi, nivoju mojih znancev, prijateljev … samo 10% … grest e imenovani v naslovu delati samomore v razponu 3. minut
aja — odziv bo, kot v temah NM-3w je * … samozaščitniško poniževalen .
Resno fantje: namesto, da visite tukaj na MON_u si na netu poiščite teme iz vašega posla, vzemite papir in svinčnike in to prepisujte v 3 jezikih, iščite finte, … to je vaša bodočnost -> ne moja leta, status, dohodki … od tega nimate in ne boste imeli niti NIČ … niti od Golfiškinih izcurkov, ko je mastna
Če ti poveš 10% svojih dosežkov nardimo samomore ja…. samo ne zaradi tega ker si tak uspešen ampak zaradi žalosti nad tvojo usodo… otresanje lulčka v Jugoslaviji in socialistično lenuharjenje ni dosežek!
evo enega: 1.500€ za 7,5 ur dela/dan … 30 delovnih dni. Mednarodni projekt
crkni gnida[/quote]
SLABA…..
2000€ b-win stavnica….
kdo že more crknit?
Fak si slab ej…. b 15 minutah ”dela” sem zaslužo(čistega) več kot ti v 7,5 urah
omg
tvoji dosežki so skromni!
evo enega: 1.500€ za 7,5 ur dela/dan … 30 delovnih dni. Mednarodni projekt
crkni gnida[/quote]
SLABA…..
2000€ b-win stavnica….
kdo že more crknit?
Fak si slab ej…. b 15 minutah ”dela” sem zaslužo(čistega) več kot ti v 7,5 urah
omg
tvoji dosežki so skromni![/quote]
si zaslužil 1x … in nikoli več ☺ … primerjaj za 1/4 manj … 30x ☺ kar je 45.000€ Ja?? kje je tistih 2.000e??? ups 22,5x manjše
SLABA…..
2000€ b-win stavnica….
kdo že more crknit?
Fak si slab ej…. b 15 minutah ”dela” sem zaslužo(čistega) več kot ti v 7,5 urah
omg
tvoji dosežki so skromni![/quote]
si zaslužil 1x … in nikoli več ☺ … primerjaj za 1/4 manj … 30x ☺ kar je 45.000€ Ja?? kje je tistih 2.000e??? ups 22,5x manjše[/quote]
tvoj 1 dosežek je bil slabši kot moj 1 dosežek… simpl ….. drugo nisem nič rekel…
si zaslužil 1x … in nikoli več ☺ … primerjaj za 1/4 manj … 30x ☺ kar je 45.000€ Ja?? kje je tistih 2.000e??? ups 22,5x manjše[/quote]
tvoj 1 dosežek je bil slabši kot moj 1 dosežek… simpl ….. drugo nisem nič rekel…[/quote]
pa tudi koliko si imel preje “stroškov”, da si 1x “zaslužil” nisi omenil in koliko pozneja ☺
tvoj 1 dosežek je bil slabši kot moj 1 dosežek… simpl ….. drugo nisem nič rekel…[/quote]
pa tudi koliko si imel preje “stroškov”, da si 1x “zaslužil” nisi omenil in koliko pozneja ☺[/quote]
Nič 😉 ker sem 1x stavil tak profesionalno ….
sicer sem prej in kasneje zgubljal/zmagoval ampak tisto se je pokrilo torej sem tam na 0…. torej še vedno imam boljši dosežek kot ti….
si v 15 minutah pridelal več kot jaz? ne torej crkni govno drekasto (v tvojem stilu)
pa tudi koliko si imel preje “stroškov”, da si 1x “zaslužil” nisi omenil in koliko pozneja ☺[/quote]
Nič 😉 ker sem 1x stavil tak profesionalno ….
sicer sem prej in kasneje zgubljal/zmagoval ampak tisto se je pokrilo torej sem tam na 0…. torej še vedno imam boljši dosežek kot ti….
si v 15 minutah pridelal več kot jaz? ne torej crkni govno drekasto (v tvojem stilu)[/quote]
ob vsej naduspešnosti bi pa komot to ponovil vsaj 1x na mesec ☺
v mojem stilu: ponavlja se zmage in dober f.u.k ☺
Nič 😉 ker sem 1x stavil tak profesionalno ….
sicer sem prej in kasneje zgubljal/zmagoval ampak tisto se je pokrilo torej sem tam na 0…. torej še vedno imam boljši dosežek kot ti….
si v 15 minutah pridelal več kot jaz? ne torej crkni govno drekasto (v tvojem stilu)[/quote]
ob vsej naduspešnosti bi pa komot to ponovil vsaj 1x na mesec ☺
v mojem stilu: ponavlja se zmage in dober f.u.k ☺[/quote]
iskanje izgovorov in drugačnih primerjav ni relevantno… zdaj jih iščeš zato ker veš da te je en šmrkavc 25 letni premagal v dosežkih ki jih tako ceniš…
Vreden nisi nič 😉 kot se je pokazalo s tem primerom!
ob vsej naduspešnosti bi pa komot to ponovil vsaj 1x na mesec ☺
v mojem stilu: ponavlja se zmage in dober f.u.k ☺[/quote]
iskanje izgovorov in drugačnih primerjav ni relevantno… zdaj jih iščeš zato ker veš da te je en šmrkavc 25 letni premagal v dosežkih ki jih tako ceniš…
Vreden nisi nič 😉 kot se je pokazalo s tem primerom![/quote]
evo priznam tvoje odličnnosti:
obvladaš križce (X)
preseravaš se v tujih temicah
uporabljaš tuje “stile” izražanja
še babnico, ki so jo že vsi nategnili si vzami za “svojo” pa si zmagal … al si tudi to že ☺
skratka: si kot nadležni klop — brez sposobnosti, da živiš sam
saj lahko, da še nisi opazil, da ste takšni zagovedneži nezaželeni gosti.
lahko pa izračunaš koliko visiš na netu in koliko te kdo povabi k sebi, na drink … ker si pač smrduh, ki se ga vsi izogibajo ☺
saj lahko, da še nisi opazil, da ste takšni zagovedneži nezaželeni gosti.
lahko pa izračunaš koliko visiš na netu in koliko te kdo povabi k sebi, na drink … ker si pač smrduh, ki se ga vsi izogibajo ☺[/quote]
Aha torej sem itak na odličnem ker imam dnevna vabila za obiske ampak sem raje doma tu pa tam…. sploh pa takemu starunklu kot si ti se itak ni potrebno zagovarjat….
tvoje uspehe sem pregazil z 1 uspehom…
zdaj pa v jok pa na drevo
namesto da bi priznal da si spušil kurac ker si bil spet glasen
HAHAHAHA
pa lp pravkar je prišel obisk 🙂
saj lahko, da še nisi opazil, da ste takšni zagovedneži nezaželeni gosti.
lahko pa izračunaš koliko visiš na netu in koliko te kdo povabi k sebi, na drink … ker si pač smrduh, ki se ga vsi izogibajo ☺[/quote]
Aha torej sem itak na odličnem ker imam dnevna vabila za obiske ampak sem raje doma tu pa tam…. sploh pa takemu starunklu kot si ti se itak ni potrebno zagovarjat….
tvoje uspehe sem pregazil z 1 uspehom…
zdaj pa v jok pa na drevo
namesto da bi priznal da si spušil kurac ker si bil spet glasen
HAHAHAHA
pa lp pravkar je prišel obisk :)[/quote]
emmm igrala sva različne igre: jaz vsakič ščijem daleč, ti pa si enkrat pljunil daleč … ampak butast kot si tega e opaziš
evo za take, ki igrate B-win, visite po ves dan pred računalnikom … vaša prihodnost :
Aha torej sem itak na odličnem ker imam dnevna vabila za obiske ampak sem raje doma tu pa tam…. sploh pa takemu starunklu kot si ti se itak ni potrebno zagovarjat….
tvoje uspehe sem pregazil z 1 uspehom…
zdaj pa v jok pa na drevo
namesto da bi priznal da si spušil kurac ker si bil spet glasen
HAHAHAHA
pa lp pravkar je prišel obisk :)[/quote]
emmm igrala sva različne igre: jaz vsakič ščijem daleč, ti pa si enkrat pljunil daleč … ampak butast kot si tega e opaziš
evo za take, ki igrate B-win, visite po ves dan pred računalnikom … vaša prihodnost :
http://www.dnevnik.si/kronika/1042208280%5B/quote%5D
tolaži se zdaj s spremembo pravila… ti si vprašal za DOSEŽEK (EN) če imam kaj boljšega od tebe in tvojih 17xx evrov v 7,5 urah dela…. in jaz sem ti vrnil žogico….
ko si uvidel da je moj EN uspeh večji od VSAKEGA tvojega si spremenil igro in šel na drugačno noto in sicer kolikokrat mi je uspelo…
evidentno je da ti v 25 min ni uspelo naredit več keša kot meni…. in zato spreminjaš pravila svoje lastne igrice… kako predvidljivo 😉
Forum je zaprt za komentiranje.