Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek temica za Matkić, Spider, Marko, Sadni

temica za Matkić, Spider, Marko, Sadni

A jst to prav razumem? Treniraš/športaš 8 ur na dan in si zato konkretno plačan?[/quote]
ne trudi se razumeti … ti ne gre ☺ si preveč DoSadani

ko boš sploh kaj razumel boš pa lahko zahteval 51% zneska omenjenih urnih postavk.

Kdaj sem jaz napisal kdaj o delanju teleščkov in takih forah?

jaz mam čist povprečno telo in ene par kil več kot bi bilo idealno za mojo višino tak čist btw….

Briga mene za fitnes 😉 raje potem na vikendu kaj naredim al pa na kolo v naravo poleti ter na igrišče 😉

Ti mešaš in vsakega izmed nas vzameš neke lastnosti in potem nagovoriš kar vse 3 (ali še koga dodaš) prvo se pozanimaj kdo je študent, kdo hodi v fitnes, kdo živi na svojem, kdo je v službi in ne živi na svojem itd….

potem pa piši traparije… vidim da ti že trije delamo preglavice in nas mešaš 😉

pa obilo sreče ob 2 jurčkih, pa javi se na zavod ker drugač 200 socialne gre papa…. tista 0 na računu pa je jasno vidna da se pride do 2000 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Kdaj sem jaz napisal kdaj o delanju teleščkov in takih forah?

jaz mam čist povprečno telo in ene par kil več kot bi bilo idealno za mojo višino tak čist btw….

Briga mene za fitnes 😉 raje potem na vikendu kaj naredim al pa na kolo v naravo poleti ter na igrišče 😉

Ti mešaš in vsakega izmed nas vzameš neke lastnosti in potem nagovoriš kar vse 3 (ali še koga dodaš) prvo se pozanimaj kdo je študent, kdo hodi v fitnes, kdo živi na svojem, kdo je v službi in ne živi na svojem itd….

potem pa piši traparije… vidim da ti že trije delamo preglavice in nas mešaš 😉

pa obilo sreče ob 2 jurčkih, pa javi se na zavod ker drugač 200 socialne gre papa…. tista 0 na računu pa je jasno vidna da se pride do 2000 ;)[/quote]

po tipkanju ste vsi trije podoben gnoj … eno samo sranje brez gnojilnih latnosti. Tukaj pa upam, da se najdeš

Raje gnoj, kot pripadnik bedne copatarske rase.

Ampak čuj, vas kvalitetnežev nikakor en vidim, d abi bili kaj ekstra zadovoljni s sovjimi domačimi ženskimi kvalitetami…phahahaha..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

+1

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

To pa res ja..vsi so oni..ful kvalitetni…s pirom v roki zjajo v mlado kelnarco..ko žene ni zraven..

Poročeni so seveda s samimi kvalitetami, kvalitetnimi tečnobami namreč…

Mater, če človek en bi živel v tej Sloveniji, bi še verjel klobasanju normalnežev.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

si mene že kje bral o mojem real lajfu? … v tem je kavelj neta, forumov — furati fazon, “delati” nick … ne pa izlivati svoja jadanja in veselja … saj gre samo za bitke, Da/Ne, +/- …
če objavim o sabi, svojem statusu, dosežkih, prihodkih, poziciji v družbi, nivoju mojih znancev, prijateljev … samo 10% … grest e imenovani v naslovu delati samomore v razponu 3. minut

aja — odziv bo, kot v temah NM-3w je * … samozaščitniško poniževalen .

Resno fantje: namesto, da visite tukaj na MON_u si na netu poiščite teme iz vašega posla, vzemite papir in svinčnike in to prepisujte v 3 jezikih, iščite finte, … to je vaša bodočnost -> ne moja leta, status, dohodki … od tega nimate in ne boste imeli niti NIČ … niti od Golfiškinih izcurkov, ko je mastna

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Jaz sigurno ne. delaj kar, hočeš, tvoj lajf mene ne zanima. Ocenjujem te po pisarijah.

Mej dnarja, kolk češ, na koncu boš dišal po cipresah, kot mi vsi.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Če ti poveš 10% svojih dosežkov nardimo samomore ja…. samo ne zaradi tega ker si tak uspešen ampak zaradi žalosti nad tvojo usodo… otresanje lulčka v Jugoslaviji in socialistično lenuharjenje ni dosežek!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


evo enega: 1.500€ za 7,5 ur dela/dan … 30 delovnih dni. Mednarodni projekt
crkni gnida

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


evo enega: 1.500€ za 7,5 ur dela/dan … 30 delovnih dni. Mednarodni projekt
crkni gnida[/quote]

SLABA…..

2000€ b-win stavnica….

kdo že more crknit?

Fak si slab ej…. b 15 minutah ”dela” sem zaslužo(čistega) več kot ti v 7,5 urah

omg

tvoji dosežki so skromni!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


evo enega: 1.500€ za 7,5 ur dela/dan … 30 delovnih dni. Mednarodni projekt
crkni gnida[/quote]

SLABA…..

2000€ b-win stavnica….

kdo že more crknit?

Fak si slab ej…. b 15 minutah ”dela” sem zaslužo(čistega) več kot ti v 7,5 urah

omg

tvoji dosežki so skromni![/quote]
si zaslužil 1x … in nikoli več ☺ … primerjaj za 1/4 manj … 30x ☺ kar je 45.000€ Ja?? kje je tistih 2.000e??? ups 22,5x manjše

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

SLABA…..

2000€ b-win stavnica….

kdo že more crknit?

Fak si slab ej…. b 15 minutah ”dela” sem zaslužo(čistega) več kot ti v 7,5 urah

omg

tvoji dosežki so skromni![/quote]
si zaslužil 1x … in nikoli več ☺ … primerjaj za 1/4 manj … 30x ☺ kar je 45.000€ Ja?? kje je tistih 2.000e??? ups 22,5x manjše[/quote]

tvoj 1 dosežek je bil slabši kot moj 1 dosežek… simpl ….. drugo nisem nič rekel…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


si zaslužil 1x … in nikoli več ☺ … primerjaj za 1/4 manj … 30x ☺ kar je 45.000€ Ja?? kje je tistih 2.000e??? ups 22,5x manjše[/quote]

tvoj 1 dosežek je bil slabši kot moj 1 dosežek… simpl ….. drugo nisem nič rekel…[/quote]
pa tudi koliko si imel preje “stroškov”, da si 1x “zaslužil” nisi omenil in koliko pozneja ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

tvoj 1 dosežek je bil slabši kot moj 1 dosežek… simpl ….. drugo nisem nič rekel…[/quote]
pa tudi koliko si imel preje “stroškov”, da si 1x “zaslužil” nisi omenil in koliko pozneja ☺[/quote]

Nič 😉 ker sem 1x stavil tak profesionalno ….

sicer sem prej in kasneje zgubljal/zmagoval ampak tisto se je pokrilo torej sem tam na 0…. torej še vedno imam boljši dosežek kot ti….

si v 15 minutah pridelal več kot jaz? ne torej crkni govno drekasto (v tvojem stilu)

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


pa tudi koliko si imel preje “stroškov”, da si 1x “zaslužil” nisi omenil in koliko pozneja ☺[/quote]

Nič 😉 ker sem 1x stavil tak profesionalno ….

sicer sem prej in kasneje zgubljal/zmagoval ampak tisto se je pokrilo torej sem tam na 0…. torej še vedno imam boljši dosežek kot ti….

si v 15 minutah pridelal več kot jaz? ne torej crkni govno drekasto (v tvojem stilu)[/quote]

ob vsej naduspešnosti bi pa komot to ponovil vsaj 1x na mesec ☺
v mojem stilu: ponavlja se zmage in dober f.u.k ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Nič 😉 ker sem 1x stavil tak profesionalno ….

sicer sem prej in kasneje zgubljal/zmagoval ampak tisto se je pokrilo torej sem tam na 0…. torej še vedno imam boljši dosežek kot ti….

si v 15 minutah pridelal več kot jaz? ne torej crkni govno drekasto (v tvojem stilu)[/quote]

ob vsej naduspešnosti bi pa komot to ponovil vsaj 1x na mesec ☺
v mojem stilu: ponavlja se zmage in dober f.u.k ☺[/quote]

iskanje izgovorov in drugačnih primerjav ni relevantno… zdaj jih iščeš zato ker veš da te je en šmrkavc 25 letni premagal v dosežkih ki jih tako ceniš…

Vreden nisi nič 😉 kot se je pokazalo s tem primerom!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

ob vsej naduspešnosti bi pa komot to ponovil vsaj 1x na mesec ☺
v mojem stilu: ponavlja se zmage in dober f.u.k ☺[/quote]

iskanje izgovorov in drugačnih primerjav ni relevantno… zdaj jih iščeš zato ker veš da te je en šmrkavc 25 letni premagal v dosežkih ki jih tako ceniš…

Vreden nisi nič 😉 kot se je pokazalo s tem primerom![/quote]

evo priznam tvoje odličnnosti:
obvladaš križce (X)
preseravaš se v tujih temicah
uporabljaš tuje “stile” izražanja

še babnico, ki so jo že vsi nategnili si vzami za “svojo” pa si zmagal … al si tudi to že ☺
skratka: si kot nadležni klop — brez sposobnosti, da živiš sam

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

tolaži se NM-3W tolaži se…..

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

saj lahko, da še nisi opazil, da ste takšni zagovedneži nezaželeni gosti.

lahko pa izračunaš koliko visiš na netu in koliko te kdo povabi k sebi, na drink … ker si pač smrduh, ki se ga vsi izogibajo ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

saj lahko, da še nisi opazil, da ste takšni zagovedneži nezaželeni gosti.

lahko pa izračunaš koliko visiš na netu in koliko te kdo povabi k sebi, na drink … ker si pač smrduh, ki se ga vsi izogibajo ☺[/quote]

Aha torej sem itak na odličnem ker imam dnevna vabila za obiske ampak sem raje doma tu pa tam…. sploh pa takemu starunklu kot si ti se itak ni potrebno zagovarjat….

tvoje uspehe sem pregazil z 1 uspehom…

zdaj pa v jok pa na drevo

namesto da bi priznal da si spušil kurac ker si bil spet glasen

HAHAHAHA

pa lp pravkar je prišel obisk 🙂

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

saj lahko, da še nisi opazil, da ste takšni zagovedneži nezaželeni gosti.

lahko pa izračunaš koliko visiš na netu in koliko te kdo povabi k sebi, na drink … ker si pač smrduh, ki se ga vsi izogibajo ☺[/quote]

Aha torej sem itak na odličnem ker imam dnevna vabila za obiske ampak sem raje doma tu pa tam…. sploh pa takemu starunklu kot si ti se itak ni potrebno zagovarjat….

tvoje uspehe sem pregazil z 1 uspehom…

zdaj pa v jok pa na drevo

namesto da bi priznal da si spušil kurac ker si bil spet glasen

HAHAHAHA

pa lp pravkar je prišel obisk :)[/quote]

emmm igrala sva različne igre: jaz vsakič ščijem daleč, ti pa si enkrat pljunil daleč … ampak butast kot si tega e opaziš
evo za take, ki igrate B-win, visite po ves dan pred računalnikom … vaša prihodnost :

http://www.dnevnik.si/kronika/1042208280

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Aha torej sem itak na odličnem ker imam dnevna vabila za obiske ampak sem raje doma tu pa tam…. sploh pa takemu starunklu kot si ti se itak ni potrebno zagovarjat….

tvoje uspehe sem pregazil z 1 uspehom…

zdaj pa v jok pa na drevo

namesto da bi priznal da si spušil kurac ker si bil spet glasen

HAHAHAHA

pa lp pravkar je prišel obisk :)[/quote]

emmm igrala sva različne igre: jaz vsakič ščijem daleč, ti pa si enkrat pljunil daleč … ampak butast kot si tega e opaziš
evo za take, ki igrate B-win, visite po ves dan pred računalnikom … vaša prihodnost :

http://www.dnevnik.si/kronika/1042208280%5B/quote%5D

tolaži se zdaj s spremembo pravila… ti si vprašal za DOSEŽEK (EN) če imam kaj boljšega od tebe in tvojih 17xx evrov v 7,5 urah dela…. in jaz sem ti vrnil žogico….

ko si uvidel da je moj EN uspeh večji od VSAKEGA tvojega si spremenil igro in šel na drugačno noto in sicer kolikokrat mi je uspelo…

evidentno je da ti v 25 min ni uspelo naredit več keša kot meni…. in zato spreminjaš pravila svoje lastne igrice… kako predvidljivo 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

in obisk je trajal 6 minut … dolgo je zdržal ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close