tečka
Hja, v starih časih je za žensko veljalo, da mora biti možu vdana in ponižna. Well, those days are over, vsaj pri meni. No, je pa res, da nisem bila vzgojena po krščanarsko, za kar sem prekleto hvaležna, pa to srečo imam, da imam fanta, ki se zaveda, kaj so to človekove pravice. 🙂
No, tako, mimogrede, jaz tudi tečnarim, ampak znam biti zelo odkrita, pa direkt povem, da sem tečna. Če pa ne, me zna pa fant tudi utišati, in to brez trohice nasilja. No, samo jaz nisem užaljena, če me na sprehod pošlje, če vidi, da meljem v prazno. 🙂
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Forum je zaprt za komentiranje.