tatvina psov
Na obali v bližini Kopra ženska ugrabila psa z mladički v vse to naj bi bilo vmešano koprsko zavetišče. Družina jih po večurnem iskanju pse ni nikjer našla in ker niso prejeli nobenega obvestila so odšli na policijo. Policija koprskega zavetišča ni mogla nikakor priklicati na telefon in tudi ni prejela nobene prijave. Gospa, ki tam dela je povedala, da je videla po sliki sodeč, da so bili psi mučeni. Na vprašanje kakšne barve so psi in kaj je na sliki ni znala odgovoriti. Menim, da je nekaj precej narobe s tem zavetiščem. V vse to pa je menda vmešana tretja oseba. Kje se tej psi nahajajo nihče ne ve. Soseda opazila, da so premikali stole in ostalo na dvorišču. V istem času je izginilo več vrednostnih stvari.
Forum je zaprt za komentiranje.