Takšen dan
Joj, kako si se mi zasmilila. Pridi, da te objamem! Lahko te čvrsteje stisnem? :)))
Bom prišel okrog z rokami, imaš veliki pljučni razpon? :D[/quote]
Vsaj nekomu, da se smilim.:) Ja, imam rada čvrste objeme…. brez problema prideš okrog in okrog.:))))[/quote]
Bibitka, ne upam, objemam tako, da jemljem sapo in lomim kosti. 😀
Joj, kako si se mi zasmilila. Pridi, da te objamem! Lahko te čvrsteje stisnem? :)))
Bom prišel okrog z rokami, imaš veliki pljučni razpon? :D[/quote]
Vsaj nekomu, da se smilim.:) Ja, imam rada čvrste objeme…. brez problema prideš okrog in okrog.:))))[/quote]
Kaj pa, če se mi roka kje zatakne v kakšni špranji ? :)))
Potem pa je to problem…:)
Vsaj nekomu, da se smilim.:) Ja, imam rada čvrste objeme…. brez problema prideš okrog in okrog.:))))[/quote]
Kaj pa, če se mi roka kje zatakne v kakšni špranji ? :)))
Potem pa je to problem…:)[/quote]
Ja, če nisi pazljiv in imaš težkeroke, si lahko hitro v riti. 😀
Forum je zaprt za komentiranje.