Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Takole goljufa Faila Pašić

Takole goljufa Faila Pašić

Golobova Faila dobro molze državo: Ima socialno stanovanje, prevaža se v dragem audiju Q5!”, javnosti razkril ime, priimek in naslov bivanja politične aktivistke Faile Pašić in tudi podatek, “da jo redno obiskuje nek »črnec« star kakšnih 25 let, ki je verjetno iz Irana, Pakistana ali Afganistana. Prej je imela, so še poročali, “nekega Bošnjaka, sicer na videz zelo urejenega in normalnega človeka, s katerim ima dva otroka stara približno 15 in 8 let.”

Obiskovalec je bil, se je pokazalo sčasoma, Mustafa Alnajjar.

Po novem bodo lahko iz vlade, če spremenjen zakon obvelja, po mediju udarili z visokimi globami, češ da je širil sovraštvo.

Glücks je pozneje poročal še, da je Alnajjarja doletel pripor kot člana kriminalne združbe, ki je novačila ženske za prostitucijo, tihotapila migrante in preprodajala droge, 43 deklet bi naj zvabili v posel prostitucije in to iz Dominikanske republike, Slovenije, BiH in Srbije. V prostitucijo so jih, kot je takrat poročala Revija Reporter, zvabili pod pretvezo bogatega plačila za izvajanje masaž. Kriminalna združba se je ukvarjala tudi s tihotapljenjem migrantov. Pri tem so sodelovali večinoma taksisti, med priprtimi bi naj bili večinoma slovenski državljani (s koreninami v BiH), je poroča Glücks, Alnajjar pa je bil zanje dragocen, ker govori arabsko. Policijo je usmerjala tožilka Blanka Žgajnar, primer Alnajjarjeve obtožbe za posilstvo pa je prej vodila druga tožilka, je poročal Glücks. S Failo Pašić se je Alnajjar nekaj mesecev po lanskih volitvah razšel.

V postopku kot članu Gibanja Svoboda si je Alnajjar s priznanjem krivde na koncu zagotovil milo kazen.

Torej koliko let nazaj sta se razšla in kaj ima ona s tem?

Potrpeti bi morala.

Najprej vire prosim. Drgace sw znajde med Slovenci, sam še ruto mora dol dat.

ona je škodljiva islamistična podgana, izgnati bi jo bilo treba iz Slovenije!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6526, 03.09.2025 ob 21:53

ona je škodljiva islamistična podgana, izgnati bi jo bilo treba iz Slovenije!

Bravo..

Odgovor na objavo uporabnika
Ja, 03.09.2025 ob 22:02

Bravo..

In se ostalo muslimansko zalego zraven.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonim940, 03.09.2025 ob 22:54

In se ostalo muslimansko zalego zraven.

Podpišem.

Za zdravljenje bolnih slovenskih otrok se zbirajo prispevki, naš davkoplačevalski denar pa gre za musličke, ki se prevažajo v audijih in se parijo s posiljevalci.

Odgovor na objavo uporabnika
Nenad669, 03.09.2025 ob 19:52

Golobova Faila dobro molze državo: Ima socialno stanovanje, prevaža se v dragem audiju Q5!”, javnosti razkril ime, priimek in naslov bivanja politične aktivistke Faile Pašić in tudi podatek, “da jo redno obiskuje nek »črnec« star kakšnih 25 let, ki je verjetno iz Irana, Pakistana ali Afganistana. Prej je imela, so še poročali, “nekega Bošnjaka, sicer na videz zelo urejenega in normalnega človeka, s katerim ima dva otroka stara približno 15 in 8 let.”

Obiskovalec je bil, se je pokazalo sčasoma, Mustafa Alnajjar.

Po novem bodo lahko iz vlade, če spremenjen zakon obvelja, po mediju udarili z visokimi globami, češ da je širil sovraštvo.

Glücks je pozneje poročal še, da je Alnajjarja doletel pripor kot člana kriminalne združbe, ki je novačila ženske za prostitucijo, tihotapila migrante in preprodajala droge, 43 deklet bi naj zvabili v posel prostitucije in to iz Dominikanske republike, Slovenije, BiH in Srbije. V prostitucijo so jih, kot je takrat poročala Revija Reporter, zvabili pod pretvezo bogatega plačila za izvajanje masaž. Kriminalna združba se je ukvarjala tudi s tihotapljenjem migrantov. Pri tem so sodelovali večinoma taksisti, med priprtimi bi naj bili večinoma slovenski državljani (s koreninami v BiH), je poroča Glücks, Alnajjar pa je bil zanje dragocen, ker govori arabsko. Policijo je usmerjala tožilka Blanka Žgajnar, primer Alnajjarjeve obtožbe za posilstvo pa je prej vodila druga tožilka, je poročal Glücks. S Failo Pašić se je Alnajjar nekaj mesecev po lanskih volitvah razšel.

V postopku kot članu Gibanja Svoboda si je Alnajjar s priznanjem krivde na koncu zagotovil milo kazen.

Vsi vemo in vidimo kaj se dogaja.Dogaja pa se zato ker se lahko.Sprijaznite se.

Če te bande ne razženemo na volitvah je edino izselitev opcija je eden od naslovov danes…pa še kako resnično !

Ampak kam ?

kritična masa norcev je bila presežena, ni je več civilizirane države kjer teh norcev ne bi imeli, tam ti ustavijo kolesarsko dirko, spet drugje No go cone, orban po svoje nori, morda je edino hrvaška še možna lokacija za pobeg, ne čudi torej da smo slovenci največ stanovanj pokupili ravno na hrvaškem, bomo imeli vsaj kam bežat.

Ne bo se več treba tistim 200 srbom siliti s svojo stranko na krku, ko bomo mi navalili bomo večina na otoku, spet se bo slovensko govorilo…

..https://www.youtube.com/watch?v=kYtvTvcpDJE&list=RDkYtvTvcpDJE&start_radio=1

 

Islam je kuga človeštva. Vse muslimane je treba izgnati iz Evrope, dokler je še čas.

Po zgornjesavski gre pripoved, da jesenčani in hruščani še pomnijo, da se je je dalo včasih kupiti za marko ali dve. Njen dekolte in poskočnost sta bajeslovna. Bi bilo za preveriti, kako si je npr, komaj polnoletna že lahko privoščila mercedesa. Res visoko moralno bitje!

Poleg vsega se hodi med musliče izobraževat, kako islamizirati Evropo. Dobesedno gojimo kačo na prsih. In aktualna slovenska oblast se je še fotkala z njo in tistim posiljevalcem. Jasno nam kažejo, za koga delajo, mi paše kar ne spregledamo.

Levica je le uporabni idiot islamizma. Oni v humanitarnosti vidijo znak šibkosti, ki jo je treba izkoristiti za širitev in podreditev nevernikov.  In to delajo ko kupujejo  s tem denrjem orožje.

.https://forum.zurnal24.si/forum/tema/levica-kot-koristni-idiot-islamizma-25774056/

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1379, 04.09.2025 ob 12:03

Levica je le uporabni idiot islamizma. Oni v humanitarnosti vidijo znak šibkosti, ki jo je treba izkoristiti za širitev in podreditev nevernikov.  In to delajo ko kupujejo  s tem denrjem orožje.

.https://forum.zurnal24.si/forum/tema/levica-kot-koristni-idiot-islamizma-25774056/

To tudi omenjena rojena Pašić ločena Bišić gospica počne – ki je vmes zamenjala že n strank. Vse od LDSa pa do svobode. Primer. Na naši OŠ je otrokom “predavala” o strpnosti. In tako tako, da je, v ruti mladoletnike spraševala, “če je ona prava slovenka”. Prej je pa povedala, da še ni bila na Triglavu, nosi ruto in ne mara harmonike. Nekaj takega. Jasno, da so vsi mulcu rekli neeeee. No, ona je to s pridom izkoristila, napihnila in iz tega naredila zgodbo in tržni produkt=da kako so naši otroci nestrpni ni fašistični.  V bistvu gre za lep primer radikalnega islama=uporaba taqyje in dzizje, zavajanja, laganja in manipulacije, direktno in Korana ja. To ni okej, pa konec!

To tudi omenjena rojena Pašić ločena Bišić gospica počne – ki je vmes zamenjala že n strank. Vse od LDSa pa do svobode. Primer. Na naši OŠ je otrokom “predavala” o strpnosti. In tako tako, da je, v ruti mladoletnike spraševala, “če je ona prava slovenka”. Prej je pa povedala, da še ni bila na Triglavu, nosi ruto in ne mara harmonike. Nekaj takega. Jasno, da so vsi mulcu rekli neeeee. No, ona je to s pridom izkoristila, napihnila in iz tega naredila zgodbo in tržni produkt=da kako so naši otroci nestrpni ni fašistični.  V bistvu gre za lep primer radikalnega islama=uporaba taqyje in dzizje, zavajanja, laganja in manipulacije, direktno in Korana ja. To ni okej, pa konec!

test

Mi (Zahod): verjamemo v individualne pravice, svobodo, toleranco, kompromis.
Oni (islamska mentaliteta): razmišljajo v kategorijah skupine, časti, nadvlade, halal–haram, vernik–nevernik.

Zahodnjak misli: “Če bom jaz spoštljiv in prijazen, bo tudi on do mene.”
Musliman misli: “Če se on ukloni, pomeni, da sem jaz močnejši in imam pravico zahtevati še več.”

Zato se dogaja ta nesporazum:
Evropejci mislijo, da bodo z integracijo in “sožitjem” dobili mir,
muslimanski svet pa to bere kot znak šibkosti in priložnost za širitev.

A ni že v menopavzi, s posušeno pizdo?

Odgovor na objavo uporabnika
Podpišem, 03.09.2025 ob 23:25

Podpišem.

Za zdravljenje bolnih slovenskih otrok se zbirajo prispevki, naš davkoplačevalski denar pa gre za musličke, ki se prevažajo v audijih in se parijo s posiljevalci.

.

Spomnim se je, gonila se je za mali denar, kavsala se je kot nora.

1. Primer Jamnik

Vrhunski znanstvenik, nezamenljiv strokovnjak, ki ga je Slovenija potrebovala.
Cilj: hotel je očistiti inštitut nepravilnosti.
Namesto zaščite: hladna mafijska likvidacija.
Krivda podtaknjena Noviču (politično delovanje).
Sodnik Radonjić kaznovan, ker ni podlegal pritisku, da je treba obsoditi Noviča.

Najboljše uničujejo. Jamnika so umorili, ker je hotel počistiti inštitut nepravilnosti (odtekanja denarja).

2. Primer zvodnika (zgoraj navedenega) v Svobodi

Človek z mafijsko preteklostjo, član kriminalne skupine za prisilno prostitucijo, uvoz migrantov, trgovanje z drogo.
Cilj: šarija, nadvlada, moč, oblast, denar. (nič kaznivega ni naredil po šariji do nevernikov)
Namesto kazni: poslanec v državnem zboru.
Namesto sramote: moč in vpliv.
Najslabše nagrajujejo.

Ne vem kdo bo tole sploh dojel, ampak vseeno. Ta vzorec (nasilje) se začne v družini in se ponavlja dokler ne zavlada z nasiljem v vsaki pori družbe. Zato ima današnja oblika zahodne demokracije 0 % možnosti za mirno sobivanje z islamom. Tega mirnega sobivanja ni in je iluzija že danes. Pa ne zaradi terorizma ampak kriminala. Seveda kdor se ne slepi in vidi organizirano prostitucijo, kriminal… to ni mir, to je vojna, ekonomska vojna, ekonomska vojna, ki uničuje in bo uničila EU v celoti. Običajno to ni vojna z vojaki in nasiljem (klasična), ampak klan, ki deluje enako (ustrahuje, izsiljuje, grozi) in tako uveljavi svoje pravice nad pravicami in zakoni drugih.

Islam kot hierarhija nasilja

Islam v svojem političnem modelu temelji na nasilju. To ni mnenje, to je zapisano v njihovih naukih:
-dovoljeno je tepsti ženo,
-dovoljeno je poniževati nevernika,
-celo dolžnost je zaničevati tiste, ki niso muslimani.
Ključ je preprost: vsa moč je utemeljena na nasilju.

Logika posledic:
– Kdor je bolj nasilen, vlada.
– Kdor ni nasilen, je zasužnjen.
– Če ni upora, pride suženjstvo.

To je osnovna logika, ki jo vidimo povsod – od bloka do države.

Kako deluje v praksi:
-Najprej so nasilni do tistih v bloku: grožnje, zahteve po “zaščiti”.
-Nato ulica: izsiljujejo lokale in podjetnike.
– Nato soseska: pobirajo “davek” za mir.
– Nato mesto: pridejo v mestne svete, zahtevajo provizije.
– Nato država: zahtevajo šarijo kot uradni zakon.

Na tej stopnji si že uradno suženj – obdavčen, brez pravic, na ravni živali.

Anonimno, poplnoma se strinjam s tabo. Z Evropo in njenimi vcasih lepimi drzavami je skoraj konec, Slovencev kmalu ne bo več, po cestah redko še slisimo slovenski jezik. Mlajse generacije ne bodo cenile zgodovine, ne bodo vedele kdo so bili slovenci, kulturne dediscine, nic.

Ce bo slo tako naprej bodo nase hcerke pod roko seriatskega prava. Grozljivo je to pomisliti nam, ki smo bolj zavedni, veliko ljudi se namrec se ne zaveda kam vse to pelje in še romanticno mislijo, da so muslici prijazni in dobri ljudje, ki so sposobni mirnega sobivanja s civiliziranim svetom. Se malo pa se nam vodo po cesti sprehajale kamele.

Kdor ni sel dlje od svojega dvorisca, ne ve kako zgledajo ostala evropaka mesta, je pa na instagramu ogromno posnetkov. Sama sem bila v nekaj bliznjih drzavah in je milo receno center tak kot bi se spregajal po Pakistanu ali Afganistanu pa tudi malo po Afriki. Srh te spreleti ko vidi vse te moske.

Faila živi na Novem Brdu v Ljubljani, vidim jo večkrat!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close