Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Tako vroča da…

Tako vroča da…

Ja, in pozabil si napisati, da pravzaprav govoriš o opicah…

P.s.: Seveda se opicam ponižno opravičujem.


Ravno zaradi takšnih prispevkov se še splača sem prihajat. Bravo mojster, bravo ! Hahaha 😀

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Oh, Sadni, kako te je tvoj veliki guru označil za navadnega ekranolizca.
Grdo je to od njega, grdo. Še dobro, da je tu Dater, tvoj novi Bog.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


Res je, cela kupica gurujev že med nami : Dater, Spider, Matkić, Fotrov Sine,… Izbire je na pretek, praktično vsak dan bi lahko imel drugega vzornika !

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Res je, cela kupica gurujev že med nami : Dater, Spider, Matkić, Fotrov Sine,… Izbire je na pretek, praktično vsak dan bi lahko imel drugega vzornika ![/quote]

Jaz bi ti potem iskreno svetovala Fotrovega Sineta. Ampak, seveda, ti ne poslušaš babjih nasvetov :/

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

OMG….nekaterim mora biti ekstra slabo, da si tu gor iščejo vzornike…OMG!!!

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Še ena, ki prvič sliši za besedo – sarkazem

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Fotrov sine je en mojih najljubši piscev lately… mi je drugače ekstra slabo, ampak zaradi njegovih prispevkov malo manj…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

mislim da zna dovolj angleško 😀

http://www.youtube.com/watch?v=FTL4SmD9yxw%5B/quote%5D

No, če je poznavanje jezika taka ovira do ženske, ki ti je očitno všeč …. potem zate ni več upanja 😀 ;)[/quote]


Prevec sem custven, da bi tak cukercek samo poseksal. 🙂

Fotrov sine in kaj si zdej kaj novega napisal!? Ženske bodo vedno padale na fasado in bleferje, ki jim pihajo na dušo, resnica jim ni vznemerljiva, ker v njej ni pocukranosti, govorimo o mladih dekletih, starejše so še preveč previdne kar se tega tiče, ker imajo v glavi shemo svojega idelanega, ki so si ga zarisale zarad prejšnih bleferjev. To bi lahko spisal tudi z manj črkami.


Noben odnos utemeljen na lažeh in blefiranju ne more dolgo trajati.
Zato pa ni čudno, da ljudje bežijo iz enega v drug odnos ali pa iščejo le avanture.

Ravno obratno je. Večja verjetnost je, da ga boš s pretiranim nalaganjem usekal mimo pri mladih, na višku lepote, ker so vajene, da se tipi kar naprej sučejo okoli njih. Pri malo starejših pa z osladnostjo ne moreš zgrešit, ker rabijo velike doze komplimentov in nakladanja, da se spet počutijo privlačne in zaželjene…

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Kot da je povprečna zveza kaj drugega kot skupek laži. Kako dolgo traja povprečen slovenski zakon, 10 let? Prvi dve leti se liže smetana, potem sta skupaj 5 let že zaradi otrok, nato 2 leti flikata, nato greta narazen.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ravno obratno je. Večja verjetnost je, da ga boš s pretiranim nalaganjem usekal mimo pri mladih, na višku lepote, ker so vajene, da se tipi kar naprej sučejo okoli njih. Pri malo starejših pa z osladnostjo ne moreš zgrešit, ker rabijo velike doze komplimentov in nakladanja, da se spet počutijo privlačne in zaželjene…[/quote]

To sploh ni res. Osladnost in pretirani komplimenti palijo pri ženskah, ki so nesamozavestne in naivne, ne glede na starost. Zakaj pa ti misliš, da nekatere ženske dajejo toliko na zunanji izgled? Ko pride v službo, najprej steče na wc zato, da se naliči. In take imaš vseh generacij.

Ravno obratno je. Večja verjetnost je, da ga boš s pretiranim nalaganjem usekal mimo pri mladih, na višku lepote, ker so vajene, da se tipi kar naprej sučejo okoli njih. Pri malo starejših pa z osladnostjo ne moreš zgrešit, ker rabijo velike doze komplimentov in nakladanja, da se spet počutijo privlačne in zaželjene…[/quote]

To sploh ni res. Osladnost in pretirani komplimenti palijo pri ženskah, ki so nesamozavestne in naivne, ne glede na starost. Zakaj pa ti misliš, da nekatere ženske dajejo toliko na zunanji izgled? Ko pride v službo, najprej steče na wc zato, da se naliči. In take imaš vseh generacij.[/quote]
Res. s starostjo sicer lahko pride tudi psihična zrelost. Ni pa pogoj. 🙂

Spider. Vsak lahko najde tisoč razlogov za svoje stanje. Pa čeprav je prav tako večina od teh razlogov ena čista laž in posploševanje.

Kot da je povprečna zveza kaj drugega kot skupek laži. Kako dolgo traja povprečen slovenski zakon, 10 let? Prvi dve leti se liže smetana, potem sta skupaj 5 let že zaradi otrok, nato 2 leti flikata, nato greta narazen.[/quote]
zakaj si tako jezen na svoja starša? sta pač imela povprečen zakon, vzgojila pa nadpovprečenega sina, v seštevku je kar dobro izpadlo, povprrečno, točno tako kot je naravno teženje stvari….in v nadaljeanju, je to razloga, da je tebe strah iti v zakon?….da boš na koncu končal tako, povprečno?)) tako ali drugače….če 50 let bomo vsi enaki…mrtvi in nikomur ne bo več mar kak zakon je imel…razen tvojim otrokom ko bodo spet pizdakali po forumih))

Najbolj na razne finte palijo ženske, ki so zase sveto prepričane, da one ne palijo na nobene finte..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Čeprav te imam za nadutega narcisa,si danes ene par krepkih stisnil,s katerimi se strinjam madonca:))

Najbolj na razne finte palijo ženske, ki so zase sveto prepričane, da one ne palijo na nobene finte..[/quote]

To se pa strinjam. Zato, da ne boš mislil, da si me ovil okoli malega prsta, ker si mi rekel “seksulja”. :)))

Glupe babe ne moreš kvalitetno pecat. Ali si ji, ali pa nisi všeč na prvo žogo. Žensko, ki je vsaj zmerno inteligentna, pa lahko ovijaš okoli prsta, ker je še prepričana, da je pametnejša od tebe in da je itak nad tabo in da pri njej sploh ne palijo finte običajnih plebejcev..

Vedno uživam, ko dobim v kremplje eno, ki misli, da je “nad mano”.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Daj ne bodi marko 2, znaš ti bolje.:)

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Nisem še spoznal inteligentne babe…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Mlad si še..)

to bi bile “gumijevke” – Ančke … ne pa babnice iz “mesa in krvi”

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Tok pa spet ne. Če vse do danes nisem še na niti eno tako naletel, potem tudi dvomim, da kdaj bom.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close