Tako vroča da…
lej nič ne rečem, če se katera ujonači , da gor vroče hlačke in začen migat z boki, vse skuaj posname in objavi tu gor, pa da ljudstvo pove svoje…to da znajo z jezikom opletat po forumu nič ne dokazuje, se strinjaš?[/quote]
Načeloma se strinjam, verjamem pa da nobena od forumašic nima tega poguma, niti atributov, da bi jo lahko ocenili za vročo, je za nas bolje, da raje dalje fantaziramo o Alizee – logično je, da ženske, ki so vroče sploh ne vedo, da ta čvek obstaja..hehehe
ps: ženske iz foruma so podpovprečne – HLADNE :-))))
lej nič ne rečem, če se katera ujonači , da gor vroče hlačke in začen migat z boki, vse skuaj posname in objavi tu gor, pa da ljudstvo pove svoje…to da znajo z jezikom opletat po forumu nič ne dokazuje, se strinjaš?[/quote]
Ko smo že pri miganju bokov…
[youtube]Lsgs0qSybIA[/youtube]
ps : brez mene bi res šov ta forum po gobe
Ne gre samo za nadušenje, gre za namig forumašicam, kakšne bi morale biti, da bi (mi) bile zanimive, ne pa tu čas zabijajo….čeprav jih hkrati razumem da se morjo tle spovedat – mora kar fajn bolet, če jih tipi ne opažajo oz se obračajo stran, da ne doživijo transformacijo spolne orientacije – pri teh podpovprečnih forumašicah pa je to kar možno!
Ne gre samo za nadušenje, gre za namig forumašicam, kakšne bi morale biti, da bi (mi) bile zanimive, ne pa tu čas zabijajo….čeprav jih hkrati razumem da se morjo tle spovedat – mora kar fajn bolet, če jih tipi ne opažajo oz se obračajo stran, da ne doživijo transformacijo spolne orientacije – pri teh podpovprečnih forumašicah pa je to kar možno![/quote]Ma glih ti si se našel tu plozat, ki si jih tolk srečal?
In ravno zaradi tebe naj bi se trudile bit zanimive?
Alizee si samo zaradi tebe tam zvija…… 😛
Jao meni šta sve zemlja nosi…..
Ne gre samo za nadušenje, gre za namig forumašicam, kakšne bi morale biti, da bi (mi) bile zanimive, ne pa tu čas zabijajo….čeprav jih hkrati razumem da se morjo tle spovedat – mora kar fajn bolet, če jih tipi ne opažajo oz se obračajo stran, da ne doživijo transformacijo spolne orientacije – pri teh podpovprečnih forumašicah pa je to kar možno![/quote]Ma glih ti si se našel tu plozat, ki si jih tolk srečal?
In ravno zaradi tebe naj bi se trudile bit zanimive?
Alizee si samo zaradi tebe tam zvija…… 😛
Jao meni šta sve zemlja nosi…..[/quote]
alizee se zvija, ker je to del njenega repertoarja in je jasno da ne zaradi mene, kot drugo sebe sem dal v oklepaj, kar hkrati pomeni, da bi lahko bile bolj zanimive, kar definitivno niso glede na to koliko časa nekatere tu zabijejo. Kaj ti gre v nos? Večkrat sem tu pa tudi na starševskem prebral, da so forumašice slaba roba torej bo nekaj na tem… 1+1= 2 mar ne? Jao tebi!
lej nič ne rečem, če se katera ujonači , da gor vroče hlačke in začen migat z boki, vse skuaj posname in objavi tu gor, pa da ljudstvo pove svoje…to da znajo z jezikom opletat po forumu nič ne dokazuje, se strinjaš?[/quote]
Načeloma se strinjam, verjamem pa da nobena od forumašic nima tega poguma, niti atributov, da bi jo lahko ocenili za vročo, je za nas bolje, da raje dalje fantaziramo o Alizee – logično je, da ženske, ki so vroče sploh ne vedo, da ta čvek obstaja..hehehe
ps: ženske iz foruma so podpovprečne – HLADNE :-))))[/quote]
O ti sirotlek Mitko..Pa kaj za božjo voljo cviliš? A boli ? Si se po zasebcih naslajal,pa te je z svetlobno hitrostjo skenslala? Saj se mi res smiliš…
Poskrbi za svoj “self servis” in dan bo lepši…vsaj današnji,če si že včerašnjega zaj……:)
Forum je zaprt za komentiranje.