Ta forum je dolgočasen
matjazek, a pri vas kaj rastejo zvončki… al samo koprive? :))
Baje, da v Sloveniji imamo prek 60 vrst zvončkov? A si to vedel? :)))))[/quote]
Na koprive hodijo nekatere lulat, jih nehote kakšen vršiček malo švisne in opeče, pa so potem malo slabe volje. :))) Ampak koprive pa se na srečo posušijo. 😀
Greš v akcijo z nama, Bibitka? 😀 Ti bova zvončkov nabrala z Robijem, ti boš pa nama malo raztolmačila, kakšne sorte so.
Hehe. Robi, malo zarobanti! Udari po formuski mizi, pokaži, kdo je šef, da bo mir med pipikami! To je vloga petelina! :)) Ne vem, zakaj nič pomlad ne gane te “dekline”, se nekam kislo držijo s temi nenehnimi negodovanji in pritožbami (nad moškimi). Pa kako se mdiva trudiva, samo vseh res ne moreš zadovoljiti, če jih zvončki ne zvabijo, da bi jih šle nabirat, malo poduhale in opazile kakšnega metuljčka…. :))))[/quote]
Kje sem se pa čez vas pritoževala? Vi ste zvezde danice v temini tega foruma. No ti si spet zabluzil, zvončkov ni več, metuljev pa ne še… ne vem, kako ti gledaš, a hodiš sploh kaj ven, ni videti namreč, deluješ, kot da si vsak božji dan notri dežuren na teh straneh…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Hehe. Robi, malo zarobanti! Udari po formuski mizi, pokaži, kdo je šef, da bo mir med pipikami! To je vloga petelina! :)) Ne vem, zakaj nič pomlad ne gane te “dekline”, se nekam kislo držijo s temi nenehnimi negodovanji in pritožbami (nad moškimi). Pa kako se mdiva trudiva, samo vseh res ne moreš zadovoljiti, če jih zvončki ne zvabijo, da bi jih šle nabirat, malo poduhale in opazile kakšnega metuljčka…. :))))[/quote]
Kje sem se pa čez vas pritoževala? Vi ste zvezde danice v temini tega foruma. No ti si spet zabluzil, zvončkov ni več, metuljev pa ne še… ne vem, kako ti gledaš, a hodiš sploh kaj ven, ni videti namreč, deluješ, kot da si vsak božji dan notri dežuren na teh straneh…[/quote]
Bolj se mi zdi, da ti dežuraš na moje poste, ko kaj napišem, kker tolikšno število komentarjev, čeprav na žalost neumestnih in malce napornih, še ni prišlo s strani nobene od mojih oboževalk. 😀
Ups! To pa deluje nekak tak, kot bi drogeraš na heroinu svetoval drogerašu na marihuani, naj se malo v red spravi. Ni ravno fer, če mene vprašaš….[/quote]
Prav imaš Mirrna, ti si zagotovo kaka matjažkova prijateljica, poznaš njegovo čutečo dušo in si zaznala, da sem ga globoko užalila. Nenamerno sicer… ampak res ni bilo fair. Upam, da mi bo lahko oprostil, ker bom sicer vso noč jokala, spati pa tako ne bom mogla…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Matjažkov forum.
Če so ti Matjažkova psevdo-psiho-cefranja všeč, ga bereš, drugače pa ne.
Je pa vloga moderatorja na tem forumu preprosto povedano smešna. Robi prav gotovo tej funkciji ni dorasel. Očitno se nihče drug ni javil, forum je pa tudi bolj za okras, tu in tam vanj odrinejo kakšno temo iz drugih forumov, sicer je pa prepuščen sam sebi in nekaterim osamljenim cvetkam, ki na njem preživljajo dneve.
Matjažkov forum.
Če so ti Matjažkova psevdo-psiho-cefranja všeč, ga bereš, drugače pa ne.
Je pa vloga moderatorja na tem forumu preprosto povedano smešna. Robi prav gotovo tej funkciji ni dorasel. Očitno se nihče drug ni javil, forum je pa tudi bolj za okras, tu in tam vanj odrinejo kakšno temo iz drugih forumov, sicer je pa prepuščen sam sebi in nekaterim osamljenim cvetkam, ki na njem preživljajo dneve.[/quote]
Kaj pomeni biti “dorasel moderatorski funkciji”, da bo všeč inidividualnemu osebku po imenu regrat, ki viha nos nad vsem? To si spet vsakdo po svoje predstavlja, podobno, kakor gojiš antipatije oz. simaptije do določenih političnih strank.. Vedno se najdejo/te ljudje, ki jim/vam nekaj ni po všeči. In tu (ti) ne more pomagati “zlati moderator”, pa čeprav je mogoče tvoj najboljši prijatelj, ker ne moreš “zadovoljevati” vseh, saj je forum zbirališče ljudi, kamor pridejo ljudje iz vseh vetrov – in gre za skupnost bolj ali manj različno mislečih, hvala bogu. Realizacija tvojega “osebnega zadovoljstva”, da bi zadostili posamezniku, enostavno ni mogoče, to je mogoče samo na papriju, seveda s totalitarizmom.
Spregovoril je veliki moderator iz sence :))
Matjažkov forum.
Če so ti Matjažkova psevdo-psiho-cefranja všeč, ga bereš, drugače pa ne.
Je pa vloga moderatorja na tem forumu preprosto povedano smešna. Robi prav gotovo tej funkciji ni dorasel. Očitno se nihče drug ni javil, forum je pa tudi bolj za okras, tu in tam vanj odrinejo kakšno temo iz drugih forumov, sicer je pa prepuščen sam sebi in nekaterim osamljenim cvetkam, ki na njem preživljajo dneve.[/quote]
Meni so njegova cefranja všeč, pa še marsikomu. Tudi Robi kot moderator mi je všeč, ker dovoljuje svobodo in širino.
Če pa komu tadva pušpana ne dopadeta, naj pa raje ko pisat gre nabirat mladi regrat da koristno zabije dan.
A ni to dobro, če koga spravim v smeh ? 🙂
Kakšna pa je tvoja vloga tu ?
Očitno se tudi ti nisi…:)
A ni to lepo ? Za okras imamo tisto, kar nam je všeč….
Si ti tudi osamljena ?
Si nabrala kaj regrata…? Obožujem regrat…Če pripraviš še zame eno skledo regrata, ti pridem delat družbo…:)))[/quote]
:)) regrata kolikor hočeš, je čisto svež in mlado mehak, prisrčno vabljen :))
ne razumem, zakaj ti in matjažek odgovarjata vedno po istem in enakem kopitu – če nekomu nista všeč, so ali nepotešene ali osamljene – zdaj bi sicer po ustaljenem vzorcu morala povedati, da jaz seveda nisem osamljena, a mi ni treba, sem že čez tovrstno pošiljanje žogice čez mrežo 🙂
Povedano je pač moje stališče in mi ga za razliko od vaju, ki takoj skočita pokonci kot dva splašena petelinčka, ni potrebno dodatno utemeljevati, pa tudi braniti ne. Sicer pa, brez skrbi, jaz sem samo mimogrede, vajine publike ne bosta izgubila 🙂
Saj pri vseh, ki jih dlje časa spremljaš, opaziš nek ponavljajoč vzorec.
Drugače pa jaz ne sklepam, da je vsaka, ki z mano ni zadovoljna, nepotešena…Lahko je ali pa ni.
Sem vesel kritike, vendar pričakujem, da je argumentirana…Veliko primerov je takšnih, da nekdo le pride malo pojamrat, ko pa napišem, da naj napiše primer foruma, ki ni dolgočasen…Ali pa primer moderatorja, ki je dorasel….Ali pa, ko pričakujem, da tista oseba odpre svojo temo in pomaga ustvarjati bolj zanimiv foruum, pa se tista oseba izgubi….
Potem enostavno sklepam, da vir njenega nezadovoljstva ni forum, ampak nekaj drugega.
Če bomo samo jamrali, ta svet ne bo nič boljši.
Bi mi pa zdaj res pasal…Mi že kruli v želodcu…:)
Samo ne vem, kaj bo tvoj rekel..Če bom pojedel njegovo porcijo…:)
Forum je zaprt za komentiranje.