Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ta forum je dolgočasen

Ta forum je dolgočasen

Ni sporno (nezadovoljstvo pa še kaj) to, da najdeš, kar iščeš, ampak to, da najdeš tudi kar ne iščeš…

Ni sporno (nezadovoljstvo pa še kaj) to, da najdeš, kar iščeš, ampak to, da najdeš tudi kar ne iščeš…[/quote]
Če res česa ne iščeš, se s tistim ne ubadaš.

Saj tako ali tako najdeš sam sebe. Le priznati si marsičesa nočemo, ker ni lepo.. 🙂

Kaj ko bi se ti odločil, ali je res glavna razlika ljudi delitev na spol ali nas bolj določa kaj drugega. V eni temi si se pričkal z mano, da je bolj važen značaj, ki nima veze s spolom (s tem se strinjam, še zdaj ne vem, zakaj si se pričkal), zdaj pa menda zagovarjaš neko teorijo, ki bi pomagala prav tebi, ki imaš menda neke težave, namreč rad bi pomagal tem muhastim ženskam po principu freudovih sodelavcev(?)

Je Marička Lojzka dobro rekla: All inferior functions have this tendency to make people deadly serious and emotional and pathetic.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Tako je, Milfica. Nekatere verjetno že dlje časa ni pocarkljala nežna moška roka – ta dela čudeže pri splošnem ženskem počutju, tako da jim ni za zamerit, če so malce slabše volje, so pač našle ta forumski ventil za sproščenje z odpiranjem tega nepotrebnega topika, ko vihajo nosove nad vsem in godrnjajo kot stari medvedi, pardon, medvedke – ne paše to, ne paše jim tisto, moti jih eno, moti jih drugo… :)[/quote]

matjazek, preber si odebeljen tisk. v prvi vrsti gre prav za to. da “secirate” avtorje. vendar to še vedno delaš. a sploh bereš? sebe in milfico? če nekdo odpre temo kako recimo mož pretepa ženo in otroke itd… in podobne ganljive teme, se pač avtorja ne more še dodatno napadat in kritizirat in se it humorja. potem še enkrat – zakaj hudiča je treba V ČISTO VSAKI TEMI pametovat? piši v temo kjer je humor (kjer je že avtor začel s humorjem), piši v temo kjer za sigurno veš, da lahko s svojim pametovanjem pomagaš ne pa ponižaš avtorja in ga potlačiš še bolj kot je že. ni čudno, da nekateri avtorji nehajo pisat, če jih takoj napadete.

aja, mimogrede še to, zame kritiziranje ni sproščeno čvekanje!


In zakaj ti potem ne čvekaš sproščeno? Če boš še kaj dosti mutila tukaj… boš imela priliko… mah sej ne boš razumela tudi če napišem.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

zato, ker je bilo nesproščeno in posiljeno in kritizirajoče že pred mojim prvim postom. zato, ker večinoma pametujejo vedno eni in isti osebki V VSEH TEMAH.
zakaj vsi ignorirate to kar sem že stokrat napisala? ENI HOČEJO POZORNOST IN PIŠEJO V POPOLNOMA VSEH TEMAH ČEPRAV SE UPAM STAVIT, DA VSEH TEM NE RAZUMEJO.. AMPAK MORAJO BITI ZRAVEN.
če bi nekdo zares želel pomagat, se ne bi štulil z enim in istim pametovanjem po vseh temah.

to je en izmed redkih postov, ki se mu lahko ploska. še celo resne teme se sprevržejo v humorni klepet nekaj oseb, ki se očitno med seboj poznajo.
zdaj se pa postavite v kožo tistih, ki prosijo za pomoč… dobijo pa neumen humor, ki nima veze s prvim postom…

Nefilka, strinjam se. Kdo so tisti neodrasli nespossobneži, ki pišejo ene in iste stvari v vsako temo? Mislim, Slovenija je majhna, dajte se dobiti v živo ne pa tukaj pisati po strokovnih temah, kjer se sklepajo arbitražni sporazumi, analizirajo okoljske spremembe, kjer se rešuje svet… Ta forum ste sprivatizirali do konca in zdaj tisti, ki imajo kakšen izviren problem, na primer kritiko, (ja Slovenci to dobro znamo, kritizirati čez vsako še tako dobro stvar), sploh ne pridejo do izraza. Resnično katastrofa…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

ma glej, je** se men za ta forum, sprivatiziral so ga pa nekateri posamezniki, ja. jaz ne štejem mednje. takoj, ko nekdo ni “vaš” ga začnete “podjebavat”.
pa dajte kdo vam brani, kritizirajte, saj samo za to ste tukaj, za kritiziranje, lepe besede grejo samo “vaši klapi”. pa če že tako radi kritizirate in se imate za nekaj haj pa dajte odprite svoje teme pa povejte svoje, to pa ne! važno vam je to, da odženete vse tiste, ki kdaj pridejo po nasvet in niso “vaši”.
saj niste edini forum, obstajajo tudi “prijazni forumi” kje dobiš pomoč, konkretne odgovore, prijaznost, realnost ampak na prijazen način, ni humorja, če ni placa za njega. je pa odprtih več drugih tem na temo humorja in se tam piše o humorju.
tako ali tako privat življenja avtorjev ne poznate in ne morete vsevprek pametovat kaj je dobro za posameznega avtorja. lahko se pove svoje mnenje, ne pa vsiljevat le tega, lahko se pove izkušnje… če pač nimate izkušenj in, če slučajno ne pišete samo zato, da se pokažete v resnici pa odgovora sploh ne veste in nimate pojma bodte rajši tiho.
če pa pogledate na stvar na drugačen način… vam marsikdo sam kost vrže, marsikdo sploh ne piše sem, ker bi imel realen problem, ampak po domače povedano zato, da vas je** v glavo, tako kot vi druge.
dajte popljuvaje me zdaj, saj itak kaj drugega ne znate. prežite tukaj kot lačni volkovi, da boste našli kako novo “žrtev” za prcanje v glavo. nimate drugega dela kot da cele dneve sedite na temu forumu in teptate folk. če kdo ste vi že malo depresivni in napeti, zato take izjave. namest da cele dneve tukaj dežurate pejte rajši malo ven. pomlad se je začela. ja kar spravite se name, trenutno sem tudi jaz za računalnikom ja in na forumu. ampak nisem na vseh temah in ne pametujem v vsaki temi, tako kot recimo matjazek je en izmed dežurnih tukaj… lahko bi bil namesto Robija moderator…

neflika (in vsi ki podobno razmišljate)

ta forum ni samo podjebavanje, kritiziranje, vsiljevanje nekih naših tem in ni naš cilj, vsaj jaz to pa le ne dojemam tako, da bi nekoga provicirali, podjeb… pa še kaj (slabega).

Marsikatere besede so napisane z željo videti več in dlje od svojih težav, razmišljanj, podane so zato, da bi lažje razumeli, saj ko razumeš, lažje sprejmeš… Tako marsikatera težava izgubi na svoji teži, še več, prav lahko se zgodi, da enostavno ni več težava.

Verjamem, da ti je takšen pristop tuj, neznan, da ga ne razumeš. Če boš želela ostati, govoriti, razlagati svoje poglede, pa tudi “prisluhniti” vsaj določenim posameznikom (pa s tem ne mislim slepo verjeti besedam drugih), razmišljati z njim ali njo, boš videla, pojavljati se bodo začeli neki prebliski drugačnega dojemanja ožje in širše družbe. Še več, drugačnega dojemanja SEBE.

Ti pa verjamem, da prav zaradi pristopa, to doživljaš kot neko vsiljevanje. Je zelo težko preko foruma na dolgo in široko podajat neka mnenja, spraševati, druge tako izzvati, da bodo sami prišli do takšnih zaključkov, kakršnih imamo nekateri drugi, zato je vse, kar pišemo, koncetrirano, zajeto v stavku ali dveh, sestavku, in potem težje razumljivo.

Lahko pa ti zagotovim, vsaj kar se mene tiče, jaz s tega foruma ne želim nikogar odgnati, tudi Matjazka ne 🙂 , pa čeprav se ne “razumeva” najbolje (ja, tu prav lahko sedaj tudi napiše, da se jaz z njim ne razumem najbolje, ne pa tudi obratno – če mu bom pa verjela, je pa že drugo vprašanje). Jaz osebno rada preberem kar napiše Marko, mi piše zelo “blizu”, tudi če se z njim kaj ne strinjam, pa povem in tako postane forum tisto, kar pa mi je na njem všeč, postane več kot podajanje zgodb, odgovorov, mnenj in izkušenj, postane odprt, postane razprava, dialog…

Jaz te vabim, da se nam pridružiš tudi še v drugih temah. Če želiš.


Jaz bi pa rad, da si malo bolj konkretna, kje te je kdo popljuval.

Saj ni to problem…Problem je, da si tisti misli, da je boljši od drugih…V bistvu je še slabši, ker izziva z namenom, da lahko potem kritizira.
Je pa to najlažje…Kritizirat…Naj se raje vsak sam vpraša, kaj lahko naredi, da bo naš svet lepši.
Z “metanjem kosti”, to definitivno ni pravi način.

Mi lahko pomagaš s par linki, kjer si ti podala svoje mnenje in izkušnje ter s tem komu pomagala ?

Zdaj, ko si nas skritizirala, pa te vabim, da bodi vzor še sproščenemu čvekanju.
Če pa imaš kdaj kaj proti komu in če te kaj moti, pa je dobro, če to takoj omeniš.


Mi lahko pomagaš s par linki, kjer si ti podala svoje mnenje in izkušnje ter s tem komu pomagala ?
[/quote]

Robi, Robi… delaš tisto, kar ji je tako ne všeč. Izzivaš jo. Kot da jo spet proviciraš in ne sprašuješ. Gre za izbiro besed.

Nežno in z občutkom, Robi. 🙂
Še ne veš, da je potrebno z ženskami delati v rokavicah?

Robi, saj ravno za to gre. v nobeni temi nisem pomagala, ker nimam izkušenj s problemi, ki jih napišejo avtorji, ne štulim se v teme kjer ne morem napisat izkušenj. sem pa tu in tam se kdaj pridružila kakšni temi, če je bila podobna mojim problemom in sem pač podala svoje izkušnje. ne mislim pa zdaj po starih temah brskat in iskat morda samo enega ali dva komentarja. ti si moderator kar pobrskaj in poglej pod moj vzdevek boš hitro našel, hitreje kot jaz.
saj o tem ves čas govorim, pa vsi vidite nekaj po svoje. nekateri morajo biti v popolnoma vsaki temi, samo zato, da so, da se jih opazi, ne pa zato, ker v vsaki temi pomagajo.
jaz priznam, da ne morem na vse teme odgovarjat, ker nimam izkušenj, da bi lahko pomagala. po drugi strani pa se mi niti ne da in nočem bit v centru pozornosti s tem, da bi pisala v vsako temo čeprav pojma nimam kako bi lahko pomagala. raje odprem svojo eno temo pa tam pišem, kot pa da bi v 100 drugih temah dajala neumne komentarje. če že se osredotočim na eno ali pa samo na svojo in pa seveda na tiste kjer lahko pomagam.
v tejle temi pa itak ni treba nič pomagat in dajat nobenih nasvetov. tako da lahko tukaj blebetam ravno tako kot ostali.


Saj sem našel…Pa ne več, kot enega ali dva komentarja.
V tej temi, pa v temu o chatu.

Potem pa kar odpri..Svojo prvo temo.

Ti kar..Nihče te ne bo kritiziral.

Ja ja…..Najbolje, da pridem še k vsaki na dom, pa jo malo zmasiram…Z občutkom..Pa še rokavic ne bo treba…:)
Imam nežne roke…:)

Seveda ji je všeč…Poglej, kako se je razpisala…Iz nje gre v glavnem le neka jeza pa nezadovoljstvo…Kar pa ne pomeni, da ji ni všeč. Saj ima možnost, da se izrazi. Ko pa izrazimo kar nas teži, pa občutimo olajšanje.

Tako je, Milfica. Nekatere verjetno že dlje časa ni pocarkljala nežna moška roka – ta dela čudeže pri splošnem ženskem počutju, tako da jim ni za zamerit, če so malce slabše volje, so pač našle ta forumski ventil za sproščenje z odpiranjem tega nepotrebnega topika, ko vihajo nosove nad vsem in godrnjajo kot stari medvedi, pardon, medvedke – ne paše to, ne paše jim tisto, moti jih eno, moti jih drugo… :)[/quote]

matjazek, preber si odebeljen tisk. v prvi vrsti gre prav za to. da “secirate” avtorje. vendar to še vedno delaš. a sploh bereš? sebe in milfico? če nekdo odpre temo kako recimo mož pretepa ženo in otroke itd… in podobne ganljive teme, se pač avtorja ne more še dodatno napadat in kritizirat in se it humorja. potem še enkrat – zakaj hudiča je treba V ČISTO VSAKI TEMI pametovat? piši v temo kjer je humor (kjer je že avtor začel s humorjem), piši v temo kjer za sigurno veš, da lahko s svojim pametovanjem pomagaš ne pa ponižaš avtorja in ga potlačiš še bolj kot je že. ni čudno, da nekateri avtorji nehajo pisat, če jih takoj napadete.[/quote]

Na koprive lulat? Raje bi kakšno rožico, npr. zvonček ali trobentico polulala. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ne, ne, slaba ženska volja me pa res ne odžene kar tako, razen če se ji ne pridruži zraven še zloba!

Še manj pa mislim, da je neumestno “discipliniranje” odraslih uporabnikov s pritožbami čez moderatorja – namreč zavedati se je treba, da vam enim ni moč v ničemer ustreči in vam skoz ne bo kaj pasalo. In hudič je imeti tako žensko, menda, tako pravijo!?? :))

Če komu kaj ne paše, pozna gumb, kjer se izklopi računalnik ali pa da zapre internetni brskalnik, v kolikor mu ni kaj po godu, med drugim se tudi lahko preskočijo bralci, da se jih ne čita, ki vam gredo v nos, samo filter je treba vklopit v glavi, kaj prepušča in kaj ne, vsekakor bolje, kot pa da postanejo vaši (kačji) jeziki preveč aktivni, saj ste se samo ženske razpisale kot branjevke na trgu. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Jaooo Robi, vsaka čast, da se ti da. Res! 🙂

Nefilka
Forum ustvarjamo mi vsi. Vsak, ki piše ali pa samo bere (njegova je namreč odločitev, če ne piše). Tudi ti. In počneš ravno to, kar očitaš drugim. Relax in preskoči temo, ki ti ne paše ali pa piši pogosteje in ustvarjaj ‘boljši’ forum. 🙂
Nihče nas ne drži na ketni tukaj gor.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Nefilka
V dolgih samotnih nočeh, ko ne morem spati in mi je ta forum edini čuječ prijatelj, če pustim ob strani nepomembne diferencialne enačbe, sem do konca žalostna ko berem to “tvojo” temo in tvojo čisto preveč kritično slabo voljo, ki menda izvira iz nečesa drugega kot pa iz vsebine tega foruma(?)
Namreč, če boš dovolila gentlemanom tukaj, ti bodo z veseljem pomagali, Robi se je menda javil, Matjažko ima na prednostnem seznamu sicer najstnice (ti to menda več nisi) ampak bo priskočil na pomoč, če boš le pokazala malo taktnosti, diplomacije in ženske prisrčnosti, o tem je bila tudi ena tema, malo polistaj po forumu, ni še dolgo nazaj, ko se je celo deklariral za tupana, ki napačno prepozna žensko prijaznost… in nikar ne bodi preveč slabe volje, glej, pomlad se je začela… danje končno daljši od noči… jaz pa bi rada spala… pa ne morem zaradi te negativne energije danes, ki se ti je te dni razpisala na teh straneh…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Katenjka,
upam, res upam, da si malo pretiravala, ko si napisala, da negativna energija vpliva na tvoj spanec.

Naj ti ne bo forum “dom, prijatelj pa še kaj”, ker to ni. Preveč različni ljudje se tle gor sprehajamo, da bi ti lahko bili vsi povšeči. Jemlji forum kot prazen list, kamor lahko kaj napišeš, če imaš kaj napisati in hkrati kot “slaba” knjiga, ki jo mirne vesti zapreš, če te ne vabi k branju.

🙂 … pa en nasmešek za vse za v lepši dan…


Če nimaš izkušenj z nekim problemom, potem težko oceniš, ali je avtor z “naše” strani bil pravilno razumljen ali ne. Ni vedno prav samo tisto, s katerim se ti strinjaš ali pa tisto, kar ti poznaš. Ko boš to spoznala, ti bo veliko lažje prenašati različna mnenja in poglede in se ne ob njih ne boš počutila ogoženo. Niti drugih ne boš videla v takem položaju, kot jih vidiš sedaj, torej kot žrtve.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Malo sem k “vam” pokukala in sem se narežala že takoj zjutraj. Ve zahajate samo na moški in ženski čvek ali uletite tudi na kak drug podforum? Če želite videti, kako so po tretjem postu teme sprevžejo, pridite malo na starševski čvek:))). Tole tukaj je aleluja:)))

Drugače pa, druga beseda v imenu je čvek, kot je že nekdo napisal. Pa valjda res ne pričakujete od enega takega naslova resno debato? Za resne težave so vendar strokovni forumi, no.

Hehe. Robi, malo zarobanti! Udari po formuski mizi, pokaži, kdo je šef, da bo mir med pipikami! To je vloga petelina! :)) Ne vem, zakaj nič pomlad ne gane te “dekline”, se nekam kislo držijo s temi nenehnimi negodovanji in pritožbami (nad moškimi). Pa kako se mdiva trudiva, samo vseh res ne moreš zadovoljiti, če jih zvončki ne zvabijo, da bi jih šle nabirat, malo poduhale in opazile kakšnega metuljčka…. :))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Verjamem, da je možno tako doživljati forum.
Kot, če opazuješ skupino ljudi, ki se zabava, ti pa nisi tako dobra v tisti igri, pa se počutiš odrinjeno, nesprejeto…..Postaneš žalostna z občutki osamljenosti, da te nihče ne razume….. in se pojavi nevoščljivost.
Zato jih začneš napadati in jim želiš vcepiti občutke krivde…Češ kako so brezčutni, pa da se imajo za nekaj več….
Drugače si namreč ne znam razložiti tvojih delitev na naše in vaše…Sam nikoli nisem imel tega občutka in ne namena.


Saj jih gane…In ravno v tem je problem, da jih gane, ne bi pa rade šle sme nabirat zvončkov…Potem pa so slabe volje.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close