Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek SVN je zmedena dežela – 01. Maj 2013

SVN je zmedena dežela – 01. Maj 2013

prvi sindikalist nekaj lupeta — namesto, da bi se boril za to, da bi ljudje za delo imeli ustrezne pogoje, delovna sredstva, varno okolje … in minimalca vsaj 1.500€ — idiotizem

najlepši župan nagovarja “delovne” ljudi / mezdnike z borbo za delovna mesta – ob tem, da direktorske stolčke podeljuje svojim “podrepnikom”, z NEplačili svojih projektov “ukinja” delovna mesta (Stožice) in v SVOJIH zasebnih firmah odpušča in ne plačuje izvajalcev.

predsednik države pa lupeta zastražen z vojsko

obrambni minister napoveduje uporabo najdražjih poletov (falcon) … na sinove športne tekme

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

sicer pa, kaj bi pričakoval od naroda, ki ga je tako lepo opisal Milčinski v njegovih Butalcih.

Glede na to, da je industrije čedalje manj je na žalost še tako dobro kakor je, samo pogled v prihodnost je bolj črnogled. Zdaj plačujemo kolikor toliko dober lajf za nazaj. Samo je to vse skupaj ena tuga… Tisti, ki pa dosti govorijo, pa…. kdo jih sploh jemlje resno…..

Zlovenija drvi proti neizogibnemu bankrotu; izdajamo obveznice, katerih obresti ne bomo mogli poravnavati, razen če se zopet za tiste obresti zadolžimo na nek nov način oz še po višji obrestni meri. Ne razumem tega flikanja – npr primanjkuje denarje za plače javnih uslužbencev (o tem mediji vsakodnevno poročajo), a denar za poplačilo obresti iz naslova obveznic (cca 300 mio letno) bomo pa imeli? Kdo je tako nor, da te pravljice kupuje? KDO?!

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

nikogar v Slovenije ne zagovarjam, vsi so kradli…..ampak kradejo čisto povsod po Evropi, ZDA…., ker je sistem tak da se to da !!
Treba bo povsod reči STOP, dost je tega.Nas predvsem zanima Evropa, zdaj smo prebivalci Evrope (seveda najprej Slovenci) ampak živimo v Evropi.Treba bo stopiti skupaj, dokler se bodo Grki borili za sebe,Italijani za sebe,Španci za sebe…..ne bo nič, treba bo stopiti skupaj, se dogovoriti z njimi na isti dan vsi na ulice, okupirati mesta, trge…..in jim povedati enoglasno DOST JE DAJTE DENAR NAZAJ !!!

na katerem volilnem listku se tebe da obkrožiti?

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

imperialistične pra.si_ce so nas spet za_je.ba_le in nam dale kredite za katere hočejo vraćilo glavnice in obresti ☻☻☻

ups … aja, ni več 27.IV. ampak 3.V.
ja seveda, fejst fatje ste … se opravičujemo, ker Falcon ne leti – bomo plačali kar ste imeli stroškov … seveda, predsednik države vas bo gostil na zasebnem sreačanju … ni problema …
se vidimo ob naslednji naši potrebi po kreditih

na, pa bo Brani_Svoj_Štrukelj lahko mirno spal.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close