svečana oblačila za debele žeske- velikost 54-58
Brezvezna zlobna nepotrebna opazka, ženske, ki imajo kako kilo preveč so čisto lahko bolj privlačne od tistih, ki imajo premalo ali onih z idealno težo, sploh od tistih, ki imajo absolutno gledano idealno težo, sicer pa moški tip postave, se jim vse nalaga na trebuhu, na primer, dalje, take, ki imajo ravno kako kilco preveč so zafrustrirane, nenehno spravljao dol tisto kilo, stalno hujšajo, nevrotične, neka ženska, ki vzdržuje pač svojo prekomerno težo, (mislim maso) je lahko bolj sproščena prijazna, in bolj privlačna, to sem slišala od moških samih, sicer zdaj lahko kdo zaključi, da sem sama taka, mi je prav vseeno…
Aja odgovor na temo, v mariboru kje v cityju ali pa kak butik v centru, v evroparku tega mislim da ni, za MS pa ne bi vedela.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] NKD ima velike cifre, ne vem pa, ali tudi tako velike. Sem pobrskala po katalogu in je nekaj stvari št. 52, večinoma pa bolj do 48 (ne vem pa, kako velike so njihove cifre, ker ne kupujem tam). V MB imaš tudi Kik, tudi tam imamo velike cifre. Včasih se pa kaj najde tudi v oglasih na monu.
Katenjka, pri taki cifri ne govorimo o kaki kilci preveč, ampak je verjetno kar trimestna številka.
katenjka, sama imam v realnosti ravno nasprotne izkušnje: ženske s preveč kilogrami se pogosteje spravljajo na tiste z idealno ali premajhno težo kot obratno, jih žalijo z vsemi mogočimi opazkami, ker menijo, da imajo do tega pravico in da to ni žalitev. Hkrati za to, da se počutijo boljše, govorijo, da tiste bolj suhe ne morejo biti privlačne. Dam jim prav, da so samozavestne, vendar menim, da se na račun tega ni treba spravljati na tiste z manj kilogrami in jih žaliti s štangami, androidi in neplodnicami (pravzaprav so ravno te brutalne žalitve dokaz ravno nasprotnega – nesamozavesti). Pogosto se mi tudi zdi, da govorijo eno (da so samovestne), delajo pa drugo. Primer z mojo prijateljico iz srednje šole: nikoli se nisem vtikovala v njeno težo, nikoli z njo načenjala te teme (imela je kak kilogramček preveč), ona se je pa ob vsaki priliki z žalitvijo obregnila ob mojo (sicer normalno) težo. Spomnim se tudi, da je ves čas poudarjala, kako samozavestna je, po drugi strani pa si ni upala obleci v kopalke … Zakaj le, tej samozavesti navkljub? Takih primerov sem videla veliko.
katenjka, ker pogosto spremljaš ta forum in če malo pomisliš, bom zagotovo pogosteje prepoznala žaljenje suhic kot obratno. Ker te se pač lahko žali, močnejših pa ne. Sicer pa mi je vseeno, kakšno težo ima kdo. Pa da te potolažim: tudi sama sem imela kratko obdobje nekaj kilogramčkov preveč, pa sem raje naredila nekaj za to, da sem jih izgubila, kot pa da bi debelost opravičevala z žaljenjem bolj suhih od mene.
Ne zasledujem te, samo to mi je ostalo v glavi. Sicer pa saj bi lahko sel brskat in verjetno celo nasel tele trditve no ti bi vse obrnila v svoj prid 🙂 Zenske ste dobre pri tem :)[/quote]Moški 111 mislim, da se motiš, da je ena druga vabila na pico pa ne vem, mislim, da se niso mogli zmenit iz česa naj bo…. 🙂
Ne zasledujem te, samo to mi je ostalo v glavi. Sicer pa saj bi lahko sel brskat in verjetno celo nasel tele trditve no ti bi vse obrnila v svoj prid 🙂 Zenske ste dobre pri tem :)[/quote]Moški 111 mislim, da se motiš, da je ena druga vabila na pico pa ne vem, mislim, da se niso mogli zmenit iz česa naj bo…. :)[/quote]Samo res, katera je bila tako neumna, da je koga tu vabila na pico?
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Forum je zaprt za komentiranje.