Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek sushimama

sushimama

je že bil kdo v tej japonski restavraciji na wolfovi?? kakšna je hrana? se je treba naročit?? lep 1. november

Hrana tam je seveda sushi. Po moje ne potrebuješ rezervacije, ker v glavnem ni neke pretirane gneče.

Tudi tebi vesel dan mrtvih želim 😉

joj, zatipkano, no!

😉 je že dobro, saj nihče ne zameri 🙂

Kako leto nazaj se nas je ene 10 ljudi zmenilo, da poizkusimo to restavracijo. Pa je moj mož zbolel, tako da midva nisva šla. Potem pa sva hvalila boga, da je blo tko. Ostali so čist popljuvali to restavracijo, če se dobro spomnim so bili komentarji, tako zanič pa še ne.

Če imaš rada sushi boš uživala. Ponavadi rezervacije niso potrebne.
Sushi lahko vzameš tudi domov, so pa zelo dobre japonske juhe, zanimive
sladice. Cena juhe – velika skodelica – je cca. 1800,00 SIT, sushi cene so
različne – krožnik classic cca. 2800,00 SIT.
Priporočam.

Sayonara

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close