Kako leto nazaj se nas je ene 10 ljudi zmenilo, da poizkusimo to restavracijo. Pa je moj mož zbolel, tako da midva nisva šla. Potem pa sva hvalila boga, da je blo tko. Ostali so čist popljuvali to restavracijo, če se dobro spomnim so bili komentarji, tako zanič pa še ne.
Če imaš rada sushi boš uživala. Ponavadi rezervacije niso potrebne.
Sushi lahko vzameš tudi domov, so pa zelo dobre japonske juhe, zanimive
sladice. Cena juhe – velika skodelica – je cca. 1800,00 SIT, sushi cene so
različne – krožnik classic cca. 2800,00 SIT.
Priporočam.