Sum na prevaro!
Se samo meni zdi ali si ti precej stvari bolj “po svoje” razložiš (beri -> bolj malo zastopiš)?
No jaz sem varala in lahko ti povem kakšna sem bila sama, mogoče najdeš njega v moji zgodbi.
Recimo kot je bilo napisano prej nikoli nisem skrivala mobitela kar naenkrat pa je bil samo moj, sms izključeni (ton), zvonenje normalno, ob spanju ton ugasnjen, sms nobenega (vsi zbrisani), obnašanje do tipa, čudno drugačno, zadirčno, seksa (skoraj nič), poljubov tudi ne, ob večrih sem se z mobijom selila na wc in bila neskončno dolgo notri, skratka vidi se da ni več ljubezni, ven se hodila bolj pogosto, ko pa sem mu rekla da ne čutim kar čuti on me je jasno vprašal, če imam drugega in odgovor je bi NE pa čeprav se šla potem z njim.
Forum je zaprt za komentiranje.