Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek stvari, ki mi gredo na k***

stvari, ki mi gredo na k***

http://www.youtube.com/watch?v=sZCRsVbio1A

kaj gre pa vam?

Kateri film je to?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Hočem rečt, na ku*ac mi gre, ker ne vem, kateri film je to. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Izlet od Nejca Gazvode

Tale video, ker nastopajo v njem slabi igralci. 🙂
Potem pa mi grejo na živce taki, ki jim gre vse na živce. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjažko spet si zgrešil poanto. Ne sprašujem po kvaliteti filma in igralcev ampak po stvareh, ki vam dnevno gredo na živce. Počasi bom sestavila slovar, ki bo razlagal dotičnim podrobnosti, ki niso tako zelo očitne. Matjažko ti ga dobiš zastonj 🙂

Micci2 na živce ti gredo stvari, ker so takšne kot so ali zato ker imaš ti neko drugačno predstavo o njih kakšne bi kao morale biti? 😉

A tista ki so ji všeč cigani, to si ti? :)))

rodiš se kot ženska in potem od tebe pričakujejo, da si kura.

Svjetsko!!!

Meni je bil dotični film všeč, morali bi celega pogledat.

Kaj mi gre na ku.rac? Se trudim da čimmanj stvari oz. da jih čimprej popravim, spremenim. Kolikor je v moji moči seveda. Drugih in obnašanje nekoga drugega ne morem. Lahko pa se odmaknem od takšnih.

Danes je nov dan za spremembe!

Na k…. mi gre, ko narod igra vlogo hlapca.

Kaj pa zdaj to pomeni?

Kdo to od tebe pričakuje, na kakšen način…

Ali to velja samo za ženske (od moških?) ali pa to velja tudi za moške (s strani žensk?)? Kaj v bistvu si želela izpostavit?

Miša Molk
in večina folka, ki misli, da ga mora država “futrat in napajat” s socialnimi podporami.

izpostavit sem želela nezadovoljstvo:
– eni so poročeni pa smo tuhtajo kako bi pobegnili od tam, drugi so samski pa si želijo not
– enim gre na k*** čakanje v koloni zato imajo močan avto, da lahko izsiljujejo na cesti, kaj pustijo za sabo pa jih ne zanima
– ženske, ki trdijo, da niso zadovoljne, da so debele ampak ne shujašajo, le onemogočajo mlajše in lažje v službi, družbi, družini, ker jim zavidajo
– na k*** mi gredo mediji, ki iz vsake slamce naredijo tragično zgodbo

predvsem pa me zanimajo vaši predlogi, da se stanje izboljša, da bi se vsi počutili dobro ne glede na to kaj pravijo mediji, sosedje, družina…

STE! :)))

Na k*** mi grejo samske ženske, ki zaman s športom poskušajo zadovoljiti svoje “libidalne potrebe” . :))) Treking? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Na živce mi gredo:

– ,večvrednostni kompleks, privoščljivost, nevoščjivost ali celo zloba starejših (večinoma žensk) do mlajših v smislu (nikoli ne boš dobila službe, vi ta mladi si tako ali tako ne boste morali ničesar ustvariti, kot smo si lahko mi, bla bla … 🙂
– šovinistično razmišljanje
– črno-belo razmišljanje
– ogromno nestrpnosti na slovenskih cestih zadnje čase v neupravičenih primerih, denimo, ko se železniške zapornice že začnejo spuščati, pa ti voznik grdo trobi z očitkom, zakaj nisi odpeljal (ja, če se ti mudi, me lahko prehitevaš pa tvegaš odvzem vozniške, jaz ne bom), ter ko zavijaš levo in zaradi kolone ne moreš takoj zaviti, pa ti trobi od zadaj itd.
– vulgarni vici, s katerimi posiljujejo nekateri v našem okolišu in če se jim ne nasmejiš, te obtožujejo, da si fin in resen in zategnjen
– ljudje, ki te želijo na silo spremeniti in ti vsiljevati svoja prepričanja, tudi če jim večkrat poveš, da ne odstopaš od svojega stališča

STE! :)))

Na k*** mi grejo samske ženske, ki zaman s športom poskušajo zadovoljiti svoje “libidalne potrebe” . :))) Treking? :D[/quote]

Hvalabogu, če športajo.

ni za verjeti in to pri tvojih letih.

Podpis!

tolk športna pa spet nisem hahaha

Srečnež, ki bo lahko s tabo odkolesaril tistih borih 200 km dnevno.
Bi pokazala vraga tem pospanim moškim! 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

– ženske, ki trdijo, da niso zadovoljne, da so debele ampak ne shujašajo, le onemogočajo mlajše in lažje v službi, družbi, družini, ker jim zavidajo .

Kaj s tem misliš?

….debelost in onemogočanje v službi…

Najbolj na kura* mi gredo vozniki temnih Audi-jev in BMW, ki v večini izsiljujejo prednost in se pederišejo s temi vozili.

Vsak mora začet pri sebi. In ne odnehat, čeprav naš sosed/frend/partner ne hodi ravno vštric z nami.

Sicer pa ne verjamem, da obstaja absolutna sreča in absolutno zadovoljstvo, ki bi veljajo za vse. Vsak mora poskrbet za lastno srečo, ne pa jo iskat zunaj sebe.

Kaj pa zdaj to pomeni?

Kdo to od tebe pričakuje, na kakšen način… [/quote]

Ma daj, to je res enostavno: kaj bi le bilo značilno za t.i. kure?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close