Studio ERGOLINE v LJ.
Če že pišeš pravljice,ki jih slišiš po TV ali bereš v časopisu,jih vsaj spremljaj do konca.Fotografije so iz neke nemške internetne strani.Le ta kaže posnetke ljudi,ki se prostovoljno sončijo pred kamerami v zameno za brezplačno sončenje.
Mislim da noben lastnik sončnega studia ni tako nor,da bi na tak način tvegal OGROMEN vložek,ki ga tak studio zahteva.
Upam,da bodo pri Ergoline-u dovolj pametni in bodo tožili POP-TV za povzročeno škodo.
Ali lahko pošlješ še na naslov Sabina02@email.si, prosim?
hvala hvala
še meni.. še meni proooooooooosim!!! hugolino666@yahoo.com
hvala!!!!
Forum je zaprt za komentiranje.