Stres & mobiji
Enako, zato imam pa (spet) Nokio.[/quote]
Ja kolk daleč pa sta vidva od najbližjega štroma?
Mislim…ne bi rekla da ga non-stop uporabljata in da vama je pomembno koliko časa zdrži baterija (se pravi najmanj en dan).[/quote]
Toliko kot ga uporabljam, zelo nerada vidim, da me Murphy zjebe, se pravi, da mi crkne ravno takrat, ko moram opraviti kak nujen klic.
Ja no … oba trdita, da ga ne uporabljata veliko, se pravi tudi baterije ne moreta kar tako znucat. 1x na dan pa menda že prideš do kakšne vtičnice.
V bistvu, če jaz tebe prav razumem: ti hočeš zje*at Murphya ? :))))[/quote]
Margot, če kličeš za vsako malenkost sem ter tja in debatiraš o vsaki čenči po tel., tako kot najstniki, potem res hitro sprazniš baterije. :)) Kaj pa nazaj, ko še ni bilo prenosnih telefonov. Ne boš verjela, ampak ljudje so preživeli tudi brez njih. 😉
Ja no … oba trdita, da ga ne uporabljata veliko, se pravi tudi baterije ne moreta kar tako znucat. 1x na dan pa menda že prideš do kakšne vtičnice.
V bistvu, če jaz tebe prav razumem: ti hočeš zje*at Murphya ? :))))[/quote]
Margot, če kličeš za vsako malenkost sem ter tja in debatiraš o vsaki čenči po tel., tako kot najstniki, potem res hitro sprazniš baterije. :)) Kaj pa nazaj, ko še ni bilo prenosnih telefonov. Ne boš verjela, ampak ljudje so preživeli tudi brez njih. ;)[/quote]
Ma ne boste verjeli, a tudi danes se da preživeti brez njih. 😉
Ja no … oba trdita, da ga ne uporabljata veliko, se pravi tudi baterije ne moreta kar tako znucat. 1x na dan pa menda že prideš do kakšne vtičnice.
V bistvu, če jaz tebe prav razumem: ti hočeš zje*at Murphya ? :))))[/quote]
1x na dan? Pa to je potem tako kot kontracepcijske tablete… 😀
Ma, ne ravno zjebat, samo mir pred njim hočem – že to, da sem furjasta, mi dovolj preglavic dela, če k temu dodaš še moj temperament, je pa to lahko super podlaga za stres. 🙂
Ja no … oba trdita, da ga ne uporabljata veliko, se pravi tudi baterije ne moreta kar tako znucat. 1x na dan pa menda že prideš do kakšne vtičnice.
V bistvu, če jaz tebe prav razumem: ti hočeš zje*at Murphya ? :))))[/quote]
Margot, če kličeš za vsako malenkost sem ter tja in debatiraš o vsaki čenči po tel., tako kot najstniki, potem res hitro sprazniš baterije. :)) Kaj pa nazaj, ko še ni bilo prenosnih telefonov. Ne boš verjela, ampak ljudje so preživeli tudi brez njih. ;)[/quote]
Zame je telefon še vedno naprava za kratko izmenjavo informacij, se veliko raje na kavi dobim, pa podebatiram – izjema so samo kakšne kritične situacije (recimo, ko se prijateljica, ki ne živi v istem mestu, znajde v stiski, pa rabi pogovor).
Forum je zaprt za komentiranje.