Strašenje z UI poteka že pol stoletja in deluje samo v slo
Vi pa ne vidite da vas Hollywood straši z stroji že od kubricka naprej. In utrjuje naprej s terminatotjem vse do današnjih “groženj”, da človek več ne bo potreben, da nas bodo nadomestili stroji.
Malo morgen! Uporablni so samo za jezikovni model P še to sila slabo usposobljeni, za minimalna pa še vedno gara mali človek.
Fino bi pa blo če bi UI zamenjala slo vlado, to pa.
Forum je zaprt za komentiranje.