Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Strašenje z UI poteka že pol stoletja in deluje samo v slo

Strašenje z UI poteka že pol stoletja in deluje samo v slo

Vi pa ne vidite da vas Hollywood straši z stroji že od kubricka naprej. In utrjuje naprej s terminatotjem vse do današnjih “groženj”, da človek več ne bo potreben, da nas bodo nadomestili stroji.

Malo morgen! Uporablni so samo za jezikovni model P še to sila slabo usposobljeni, za minimalna pa še vedno gara mali človek.

Fino bi pa blo če bi UI zamenjala slo vlado, to pa.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close