Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ste kdaj hodile z maminim sinkom?

Ste kdaj hodile z maminim sinkom?

tole naprimer: http://med.over.net/forum5/read.php?124,8068449

Ti imaš problem z nizko samopodobo, zato povsod vidiš napad nate. Marko je povsem pravilno zapisal tvoje lastne besede (da gre zate za preveč zakomplicirano razlago). Če se ti pri tem počutiš kot da bi ti dal klofuto in te ponižal, je tvoj problem, ker samo sebe podzavestno daješ v nič.

Tole je forum z izmenjavi mnenj. Vse, kar napišeš, lahko nekdo komentira, torej ne gre za vsiljevanje z vprašanji, če ti že sama del sebe razkriješ. Počasi bomo dobili sliko o tebi, pa če zamenjaš še 10 nickov, ker imaš zelo prepoznaven stil pisanja/razmišljanja. V sebi globoko nezadovoljna, ampak s sikanjem nazaj ne boš spremenila situacije. Naredi si uslugo, bodi prijazna do sebe in si poišči psihiatra oz. psihoterapevta in razdelajta to tvojo jezo in obrambne mehanizme. Nemogoče je komunicirat s tabo, ker se takoj obrambno odzoveš. Če ti ne paše bit tu, pa ne bit. Vedno imaš možnost izbire. Če pa ostajaš, pa skušaj prijazneje komunicirat. Distanciraj se od lastnega mnenja. Tvoje mnenje nisi ti. V knjigi Thomasa Harrisa: Jaz sem vredu, ti si vredu, boš našla odgovore na svoja vprašanja.

http://cobiss4.izum.si/scripts/cobiss?ukaz=DISP&id=1230195233329219&rec=5&sid=6

En, ki se je enkrat za kratek čas pojavil in izginil :).
Ostajajo pa sami nešportni moški tu gor. Vsaj zdi se mi tako.

tole naprimer: http://med.over.net/forum5/read.php?124,8068449%5B/quote%5D

Po mojem so ga punce takoj našle in nima več potrebe iskat.

tole naprimer: http://med.over.net/forum5/read.php?124,8068449%5B/quote%5D%5B/quote%5D

Točno tako. To je ena zmešana babura, ki nima vse pošlihtano po glavi.
Ni ženstvena. Potem pa tule gor sika.
Marko ima prav, beljenje za moške, kuhanje za ženske in je stvar rešena.
Kje so tisti časi, ko ženskam ni bilo težko kaj skuhat.
Pol teh novodobnih frajl je za psihatru. Prav imaš krivokljun, tudi ti si pravi dec. Naj jo psihiatri malo naštimajo.

Ti imaš problem z nizko samopodobo, zato povsod vidiš napad nate. Marko je povsem pravilno zapisal tvoje lastne besede (da gre zate za preveč zakomplicirano razlago). Če se ti pri tem počutiš kot da bi ti dal klofuto in te ponižal, je tvoj problem, ker samo sebe podzavestno daješ v nič.

Tole je forum z izmenjavi mnenj. Vse, kar napišeš, lahko nekdo komentira, torej ne gre za vsiljevanje z vprašanji, če ti že sama del sebe razkriješ. Počasi bomo dobili sliko o tebi, pa če zamenjaš še 10 nickov, ker imaš zelo prepoznaven stil pisanja/razmišljanja. V sebi globoko nezadovoljna, ampak s sikanjem nazaj ne boš spremenila situacije. Naredi si uslugo, bodi prijazna do sebe in si poišči psihiatra oz. psihoterapevta in razdelajta to tvojo jezo in obrambne mehanizme. Nemogoče je komunicirat s tabo, ker se takoj obrambno odzoveš. Če ti ne paše bit tu, pa ne bit. Vedno imaš možnost izbire. Če pa ostajaš, pa skušaj prijazneje komunicirat. Distanciraj se od lastnega mnenja. Tvoje mnenje nisi ti. V knjigi Thomasa Harrisa: Jaz sem vredu, ti si vredu, boš našla odgovore na svoja vprašanja.

http://cobiss4.izum.si/scripts/cobiss?ukaz=DISP&id=1230195233329219&rec=5&sid=6%5B/quote%5D


To že…Le da je beljenje potrebno vsakih par let, kuhanje pa bolj ali manj vsak dan. 🙂
Preračunljiva ženska (kot ženske pač so preračunljive), se ne bo strinjala s tem. 🙂

tole naprimer: http://med.over.net/forum5/read.php?124,8068449%5B/quote%5D%5B/quote%5D

No, ja, samo … si prebrala cel ‘špeh’? Si mislim, da vseeno potrebuješ cel paket.

Robi, midva z Markom sva za beljenje :). Že veva zakaj.
On tudi deli delo tako, da on beli, ona kuha. Jaz se pa strinjam z njim.

Pa kaj se pri vas vsak dan beli?:)

Ne, vsega ne, samo preletela sem.

Ja pri Marku se :).

Kje je tu topla cankarjanska mati?

Nekdo rad čisti, če za to dobi ustrezno plačilo (mogoče v denarju, čustvih? ;), če tega ni je zadeva sila mučna, se strinjam.[/quote][/quote]

Ona je sedaj že babica 😀

[/quote][/quote][/

Za žensko je važno, da vredu zgleda in ima velike joške, da imaš kje potipati. Potem je važno še, da ni neumna, da se lahko z njo kaj pogovarjaš in da je zanimiva za družbo.

To je pa bolj ali manj vse, kar je važno, ker gre po seksu ona itak k možu domov, ali pa k sebi, če živi sama. Kuha naj doma možu, če to zahteva od nje, meni ne rabi. Jaz ji lahko sam skuham, če ostane pri meni na kosilu.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


V tebi je v ozadju vedno občutek, da si izkoriščana.
Šele, ko se boš znebila tega občutka, boš deležna ljubezni.


Jaz nisem nikjer tega napisal. To je tvoja teza, ki je posledica napačnega tolmačenja.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Hja….kolko pa kaj zategneš v steni? 😉

p.s

Pardon iščem takega

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close