Ste kdaj hodile z maminim sinkom?
tole naprimer: http://med.over.net/forum5/read.php?124,8068449
Ti imaš problem z nizko samopodobo, zato povsod vidiš napad nate. Marko je povsem pravilno zapisal tvoje lastne besede (da gre zate za preveč zakomplicirano razlago). Če se ti pri tem počutiš kot da bi ti dal klofuto in te ponižal, je tvoj problem, ker samo sebe podzavestno daješ v nič.
Tole je forum z izmenjavi mnenj. Vse, kar napišeš, lahko nekdo komentira, torej ne gre za vsiljevanje z vprašanji, če ti že sama del sebe razkriješ. Počasi bomo dobili sliko o tebi, pa če zamenjaš še 10 nickov, ker imaš zelo prepoznaven stil pisanja/razmišljanja. V sebi globoko nezadovoljna, ampak s sikanjem nazaj ne boš spremenila situacije. Naredi si uslugo, bodi prijazna do sebe in si poišči psihiatra oz. psihoterapevta in razdelajta to tvojo jezo in obrambne mehanizme. Nemogoče je komunicirat s tabo, ker se takoj obrambno odzoveš. Če ti ne paše bit tu, pa ne bit. Vedno imaš možnost izbire. Če pa ostajaš, pa skušaj prijazneje komunicirat. Distanciraj se od lastnega mnenja. Tvoje mnenje nisi ti. V knjigi Thomasa Harrisa: Jaz sem vredu, ti si vredu, boš našla odgovore na svoja vprašanja.
http://cobiss4.izum.si/scripts/cobiss?ukaz=DISP&id=1230195233329219&rec=5&sid=6
En, ki se je enkrat za kratek čas pojavil in izginil :).
Ostajajo pa sami nešportni moški tu gor. Vsaj zdi se mi tako.
tole naprimer: http://med.over.net/forum5/read.php?124,8068449%5B/quote%5D
Po mojem so ga punce takoj našle in nima več potrebe iskat.
tole naprimer: http://med.over.net/forum5/read.php?124,8068449%5B/quote%5D%5B/quote%5D
Točno tako. To je ena zmešana babura, ki nima vse pošlihtano po glavi.
Ni ženstvena. Potem pa tule gor sika.
Marko ima prav, beljenje za moške, kuhanje za ženske in je stvar rešena.
Kje so tisti časi, ko ženskam ni bilo težko kaj skuhat.
Pol teh novodobnih frajl je za psihatru. Prav imaš krivokljun, tudi ti si pravi dec. Naj jo psihiatri malo naštimajo.
Ti imaš problem z nizko samopodobo, zato povsod vidiš napad nate. Marko je povsem pravilno zapisal tvoje lastne besede (da gre zate za preveč zakomplicirano razlago). Če se ti pri tem počutiš kot da bi ti dal klofuto in te ponižal, je tvoj problem, ker samo sebe podzavestno daješ v nič.
Tole je forum z izmenjavi mnenj. Vse, kar napišeš, lahko nekdo komentira, torej ne gre za vsiljevanje z vprašanji, če ti že sama del sebe razkriješ. Počasi bomo dobili sliko o tebi, pa če zamenjaš še 10 nickov, ker imaš zelo prepoznaven stil pisanja/razmišljanja. V sebi globoko nezadovoljna, ampak s sikanjem nazaj ne boš spremenila situacije. Naredi si uslugo, bodi prijazna do sebe in si poišči psihiatra oz. psihoterapevta in razdelajta to tvojo jezo in obrambne mehanizme. Nemogoče je komunicirat s tabo, ker se takoj obrambno odzoveš. Če ti ne paše bit tu, pa ne bit. Vedno imaš možnost izbire. Če pa ostajaš, pa skušaj prijazneje komunicirat. Distanciraj se od lastnega mnenja. Tvoje mnenje nisi ti. V knjigi Thomasa Harrisa: Jaz sem vredu, ti si vredu, boš našla odgovore na svoja vprašanja.
http://cobiss4.izum.si/scripts/cobiss?ukaz=DISP&id=1230195233329219&rec=5&sid=6%5B/quote%5D
tole naprimer: http://med.over.net/forum5/read.php?124,8068449%5B/quote%5D%5B/quote%5D
No, ja, samo … si prebrala cel ‘špeh’? Si mislim, da vseeno potrebuješ cel paket.
Za žensko je važno, da vredu zgleda in ima velike joške, da imaš kje potipati. Potem je važno še, da ni neumna, da se lahko z njo kaj pogovarjaš in da je zanimiva za družbo.
To je pa bolj ali manj vse, kar je važno, ker gre po seksu ona itak k možu domov, ali pa k sebi, če živi sama. Kuha naj doma možu, če to zahteva od nje, meni ne rabi. Jaz ji lahko sam skuham, če ostane pri meni na kosilu.
Jaz nisem nikjer tega napisal. To je tvoja teza, ki je posledica napačnega tolmačenja.
Forum je zaprt za komentiranje.