Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ste kdaj hodile z maminim sinkom?

Ste kdaj hodile z maminim sinkom?

Kaj pa še je?
Za seks in skupen dopust in ne vem it v kino, ni potrebno, da si pod isto streho z nekom.

Če ni v skupnem/zvezi nič drugega za počet kot prat perilo, kuhat in pomivat posodo…. Ne vem potem pač ni treba.
Nekateri tudi strehe nad glavo nimajo, tistim se pa itak ne splača. ;)[/quote]


Ne, jaz sem mislil, da on pride k tebi zlikat, pa še na kosilo. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ha, ha, Marko, samo enkrat bi prinesel kaj za likat pa nikoli več.

Marko, saj upam, da ne misliš, da bi imela partnerja, ki je tako nesposoben, da si ne zna sam zlikat?

Se pravi trikrat: prvič, zadnjič in nikoli več… 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Če ni v skupnem/zvezi nič drugega za počet kot prat perilo, kuhat in pomivat posodo…. Ne vem potem pač ni treba.
Nekateri tudi strehe nad glavo nimajo, tistim se pa itak ne splača. ;)[/quote][/quote]To pa res.
Zakaj bi se potem silil z nečim, če nima zveza nobenega drugega smisla? 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Če on pri k tebi zlikat, si jaz to predstavljam tako, da on pride k tebi in pri tebi lika. Saj nisem tako zelo nerazumljivo napisal.:)

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz pa ne najdem takega resnega, ki bi bil za skupno življenje pa da bi kaj naredil tudi, ne samo čakal, da mu ženska skuha, opere.
Zato pa imam fanta, ki tega ni vajen, ampak, ko najdem boljšega, bo ta odletel :). Rada sva skupaj, imava se lepo, da bi pa živela skupaj pa ni šans, ne on si tega ne želi, ne jaz. Oba sva skupaj zato, ker trenutno nisva našla kaj boljšega.


Se pravi, da če on tebi zlika perilo, to zate pomeni, da si ti nesposobna likat? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

In kaj bi te ganilo?

Tedenska masaža? Vsak dan pripravljena večerja? Pokošena trava? Juha in svež pomarančni sok ko si bolna? Preoblačenje postelje, ko se je prešvicala zaradi tvoje visoke vročine? Da te odpelje na urgenco, ko vidi, da si v slabem stanju, čeprav ti trmasto vztrajaš “da bo bolje”?

Nekaj dodatnih tisoč Evrov na računu za brezglavo zapravljanje? Milka srčki za valentinovo? Štiri krat na leto počitnice v toplih krajih? Vikend na morju in v smučarskem središču ali diamantna ogrlica? Hišna pomočnica? Čistilka? Varuška? Nov avto? Ljubezenska pisma vsak teden?

Povej, kaj bi te ganilo? Kakšna je cena, da bi bila pripravljena v odnos tudi vložiti kaj, ne pa iz njega samo jemati, kar meniš, da ti trenutno paše? In seveda pri tem nič tvegati – saj če nikomur nič ne daš, potem tudi ne tvegaš, da se boš enkrat počutil “izkoriščanega”?

In kaj bi pri meni likal?
Nikjer nimam kupa cunj za likat.


Če on pri k tebi zlikat, si jaz to predstavljam tako, da on pride k tebi in pri tebi lika. Saj nisem tako zelo nerazumljivo napisal.:)[/quote]

[/quote]

On_, strinjam se s teboj. To pa res vse pove…

Pandora, do sedaj sem povsem enostavnoa živela brez vseh spodaj naštetih stvari. In jih nisem pogrešala.

In kaj bi te ganilo?

Tedenska masaža? Vsak dan pripravljena večerja? Pokošena trava? Juha in svež pomarančni sok ko si bolna? Preoblačenje postelje, ko se je prešvicala zaradi tvoje visoke vročine? Da te odpelje na urgenco, ko vidi, da si v slabem stanju, čeprav ti trmasto vztrajaš “da bo bolje”?

Nekaj dodatnih tisoč Evrov na računu za brezglavo zapravljanje? Milka srčki za valentinovo? Štiri krat na leto počitnice v toplih krajih? Vikend na morju in v smučarskem središču ali diamantna ogrlica? Hišna pomočnica? Čistilka? Varuška? Nov avto? Ljubezenska pisma vsak teden?

Povej, kaj bi te ganilo? Kakšna je cena, da bi bila pripravljena v odnos tudi vložiti kaj, ne pa iz njega samo jemati, kar meniš, da ti trenutno paše? In seveda pri tem nič tvegati – saj če nikomur nič ne daš, potem tudi ne tvegaš, da se boš enkrat počutil “izkoriščanega”?[/quote]


Če on pri k tebi zlikat, si jaz to predstavljam tako, da on pride k tebi in pri tebi lika. Saj nisem tako zelo nerazumljivo napisal.:)[/quote]Hudič je če ne zna vsega dobro popeglat in ostane po vogalih pomečkano….
Mogoče ima preslab peglezen, premalo greje ali preslabo pritisne, bolj boga likalna miza, podlaga se mečka, para ne dela, na zamaka pravlno, mogoče imajo še star likalnik na žerjavico….
Kaj pa veš lahko je več vzrokov za slabo peglanje….. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

On_, jaz sploh ne peglam, če smo že ravno pri tem :). Mogoče 4x na leto. Več ne.

A ni škoda življenja za tole …? da si z nekom samo zato, ker nisi našel nič boljšega…???

Svašta, eni res mislite, da smo nesmrtni in bomo živeli večno … 🙂

Pandora, zakaj bi bilo škoda? On je bil samska, jaz samska, prijatelja sva bila, potem pa se name je zaluštalo še malce več. In je super.

Super!
potem s to delitvijo gosp.dela ne bo težav 🙂
Če še hodiš ven jest, mogoče k mami, tudi posode nimaš. Ostanejo ti samo še užitki, čisti hedonizem 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Nič se ne znuca, a veš to :)?

On, ne boš verjel, posodo pa imam, veš, slučajno jesti je treba, likat pa ni treba. Brez likanja se da živet, brez hrane pa ne.

In kaj bi te ganilo?

Tedenska masaža? Vsak dan pripravljena večerja? Pokošena trava? Juha in svež pomarančni sok ko si bolna? Preoblačenje postelje, ko se je prešvicala zaradi tvoje visoke vročine? Da te odpelje na urgenco, ko vidi, da si v slabem stanju, čeprav ti trmasto vztrajaš “da bo bolje”?

Nekaj dodatnih tisoč Evrov na računu za brezglavo zapravljanje? Milka srčki za valentinovo? Štiri krat na leto počitnice v toplih krajih? Vikend na morju in v smučarskem središču ali diamantna ogrlica? Hišna pomočnica? Čistilka? Varuška? Nov avto? Ljubezenska pisma vsak teden?

Povej, kaj bi te ganilo? Kakšna je cena, da bi bila pripravljena v odnos tudi vložiti kaj, ne pa iz njega samo jemati, kar meniš, da ti trenutno paše? In seveda pri tem nič tvegati – saj če nikomur nič ne daš, potem tudi ne tvegaš, da se boš enkrat počutil “izkoriščanega”?[/quote][/quote]

Potem prav razumem, ampak ni ničesar, s čimer bi se ti nekdo odkupil, da bi nekaj naredila zanj? Razloži mi prosim, ker res si ne predstavljam, kako naj ti odnosi funkcionirajo, če nisi za drugega pripravljen nič naredit, in to v nobenem primeru, ne glede na to, kaj ti druga oseba lahko v “povračilo” nudi?

Pandora, kaj želiš vedet? Jaz pač, ne želim biti kuharica, perica ali kaj takega nekomu.

TUdi jaz tako razmišljam :).

Če je super, zakaj je to dovolj dobro samo do takrat, ko pride mimo kaj boljšega?

V času ko si z njim, bi lahko spoznala tisto “boljše” …

Ne vem, no. Nisem človek kompromisov. Raje igram na vse in veliko dobim ali veliko izgubim. In verjetno se mi pozna tudi pri teh zadevah… 🙂

Jaz sem bila v takem zakonu. Vse delo na meni, potem sem se naveličala, se ločila in zdaj imam veliko več časa zase, ko mi ni treba skrbet za še koga drugega.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close