Ste egocentrični
za začetek – klik
npr, da vam ni prav niti kako in kje stoji kakšen ne ravno vmesten prometni znak … pa ne pomislite na drugo, kot kateri butel ga je postavil ?
ali pa, da vas vznemirja, da kdo za vami vozi skoraj na zadku vašega vozila – pa ste morda vi prepočasni … “cepec” je pa onaj zadaj (pa ima lahko samo zelo dobre reflekse ) ☺
da lahko vaš otrok ali pa pes šviga po lokalu / terasi-vrtu … in vam na misel ne pride, da to koga moti, ker meni, da imate otroka, psa zaradi sebe, ne pa zaradi drugih
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]
Forum je zaprt za komentiranje.