Srečanje?
A imaš še vedno to željo po teh nekaj komentarjih? 😉
Nič ne de, to so neki nakladači, nergači, ki itak ne upajo ven iz svojih jazbin…. 😉 :)))
Kolikor imam jaz izkušenj pridejo na tako srečanje prijazni, zanimivi ljudje, mogoče za prvič le na kavo, čaj v slaščičarno in potem vljudno srebajo/mo 🙂 vsak iz svoje skodelice, tortice pa še nihče ne naroči za prvič. 😉 :)))
😀 😀 Ne bo dovolj, ne bo dovolj, bi moral vsaj še pokoro oddelat….. samo to lahko traja še leta, da on pride na “čisto”…. 😉 :))))
Jaz pridem samo, če svojo udeležbo potrdi Fotrov sine.:)[/quote]
Jaz pa, če pridejo vsi tisti, ki jih ne maram!
Samo gledal bi jih in se čudil![/quote]
mazohist ☺
btw pikec: si že koga usekal na gobes in se potem tepel naprej v njegovi krvi? ali pa v pleksus? ali pa brcnil v jajca in ga čopnil za vrat, da se je sesul??
jaz sem vse to že oddelal – večkrat. Lahko, da si hiter, močan, .. nimaš pa jajc človeka usekat na gobec. Meni se namreč ljudje ne smilijo. ☺
Forum je zaprt za komentiranje.