Srečanje za NOVO LETO – bi se kaj dobili
Jaz sem tudi že sporočila, da me ne bo; in sicer zaradi takšnih in drugačnih razlogov… vremenske narave in pa osebne :)[/quote]
Eeeeh…pa ravno ti, ko si nam tako navdušeno ponujalo torto…kot zgleda bom imela v petek srečanje sama s sabo 😀 no ja, kuhan vin na štantih ni drag (od 1.2€) tako da se za par evrov že lahko fajn napijem nato pa pridem sm na čvek povedat, kako sem se imela na srečanju :)))))[/quote]
Če ne bo tortice, tudi mene ne bo. Tak. 🙂
Robi je capo di banda tu, najprej njega vprašaj, če jo sploh lahko povabiš, potem odpri temo, kjer bomo še drugi podali soglasje (ali pa tudi ne ;), šele nato se lahko z njo pogovarjaš…. 😉 :)))
Ps
Ne vem tile pa ne ne vedo kaj je red…. :)))
********
[i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš.
(Galvin K.)[/i]
Forum je zaprt za komentiranje.