Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Srečanje za NOVO LETO – bi se kaj dobili

Srečanje za NOVO LETO – bi se kaj dobili

Če so pravi ljudje in pravi interes, se da zmenit iz danes na jutri. :))[/quote]

Absolutno se strinjam s tem. S tem da moraš imeti tudi čas takrat in če se meniš z recimo 5 ljudmi, se ta možnost menjenja z danes na jutri krepko zmanjša.

Pa drugače je, če se zmenita dva frenda, ki se že poznata in ne rabita razbijat ledu, en napiše, ej imam luknjo takrat pa takrat, drugi vidi, da ima tudi sam luknjo in se dobita.

Saj imamo dogovorjen dan in uro.

Kdor se mi je javil preko maila oz. ZS-ja, ve za dan in uro, kdor se mi ne, pa se še vedno lahko in bo podatek dobil.

Ali pa krivokljunku in On-u. Oba vesta za omenjeno srečanje.

Ah, pa Robi tudi ve, seveda.

bibita pa gotovo vadi peko tort 😉

Za Bibitino torto pa mi je res žal, da je ne bom probala. 🙂

Za Bibitino torto pa mi je res žal, da je ne bom probala. :)[/quote]No premisli si in pozabi zamere in “zamere”. Vsak te bo vesel. (Matjažko bo pa že počakal ;))

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Ah to je sigurno zaradi matjažka, ki bi se rad dobil s tabo na samem :)))))[/quote]

Tako je, midva sva 2 čisto dovolj za partijo šaha. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Jaz že nabiram kondicijo za šah. :))

To vsekakor rabiš za mlajšega nasprotnika, ki bojevito napada s črnima vrancema iz vseh strani belo kraljično. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ammm si gledala vremensko napoved, in niso napovedali snegaca in potem ne bo jao romantish :))

Mislim vas pa tut vsaka malenkost zmoti… princeske na zrnu graha… 😉 :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Jaz nič ne vem ob kateri uri in kje…vem samo za dan 14. 12. … ampak saj se ne mudi, važno da je datum usklajen.:) Torta pa tudi bo in vsem, ki je ne bodo probali bo lahko žal.:)

To vsekakor rabiš za mlajšega nasprotnika, ki bojevito napada s črnima vrancema iz vseh strani belo kraljično. :D[/quote]

Sem mislila, da ti kraljično napadaš z lovcem. :)) Ampak tudi konja bosta v redu, jih bomo dali v štalo. :))

To vsekakor rabiš za mlajšega nasprotnika, ki bojevito napada s črnima vrancema iz vseh strani belo kraljično. :D[/quote]

Sem mislila, da ti kraljično napadaš z lovcem. :)) Ampak tudi konja bosta v redu, jih bomo dali v štalo. :))[/quote]
Matjažko je mislim da enega od teh mislil konja, postavljenega v spomin knezu koclju, drugi pa ne vem, je njegov…?
<img decoding="async" src="http://shrani.si/t/3h/5G/2NUzysWV/konjspomenikknezukoclju.jpg"/>[img]http://shrani.si/t/3h/5G/2NUzysWV/konjspomenikknezukoclju.jpg[/img]

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Sem mislila, da ti kraljično napadaš z lovcem. :)) Ampak tudi konja bosta v redu, jih bomo dali v štalo. :))[/quote]
Matjažko je mislim da enega od teh mislil konja, postavljenega v spomin knezu koclju, drugi pa ne vem, je njegov…?
<img decoding="async" src="http://shrani.si/t/3h/5G/2NUzysWV/konjspomenikknezukoclju.jpg"/>[img]http://shrani.si/t/3h/5G/2NUzysWV/konjspomenikknezukoclju.jpg[/img][/quote]

Katenjka, konja sta mu omagala na pol poti. Kraljična je še vedno na svojem mestu. :))


Matjažko je mislim da enega od teh mislil konja, postavljenega v spomin knezu koclju, drugi pa ne vem, je njegov…?
<img decoding="async" src="http://shrani.si/t/3h/5G/2NUzysWV/konjspomenikknezukoclju.jpg"/>[img]http://shrani.si/t/3h/5G/2NUzysWV/konjspomenikknezukoclju.jpg[/img][/quote]

Katenjka, konja sta mu omagala na pol poti. Kraljična je še vedno na svojem mestu. :))[/quote]Predvidevam, da bi na srečanje prišla, če bi bilo kje na štejerskem, da bi konja imela manj poti…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Pejt na chat, Kat.

Bi rada samo predlagala, da vsi tisti, ki ste še vedno za srečanje oz. soudeležbo, da se mi javite, da vam posredujem telefonsko številko, da bomo lahko na vezi.

Javite se mi na ZS ali preko e-maila, je v mojem profilu napisan.

ŠE ENKRAT !!!! …

dejte se prosim javite mi, kdo bi prišel, še enkrat, da ne bom vsakega posebej spraševala, pa še koga spregledala na koncu.

Velja?

Evo, spravljam temo na vrh. 🙂

Jaz samo sporočam, da mene žal v petek ne bo. Imam namreč doma bolnega otroka.

Kolikor mi je znano, tudi On_-a s spremljevalko ne bo, ker mu je “ena” nekoliko ponagajala, tako da je na bolniški. (Upam On_, da nisem kaj preveč osebnega povedala.)

Kako bo pa z Robijem, bo pa sam povedal.

Žal, žal.

Pa drugič.

Seveda It, povsem razumljivo….se bomo pa videli ob naslednji priliki. Ja, ON_ baje res ne bo mogel koliko vem. Me zanima, kaj je z ostalimi?

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Seveda It, povsem razumljivo….se bomo pa videli ob naslednji priliki. Ja, ON_ baje res ne bo mogel koliko vem. Me zanima, kaj je z ostalimi?[/quote]

Jaz sem tudi že sporočila, da me ne bo; in sicer zaradi takšnih in drugačnih razlogov… vremenske narave in pa osebne 🙂

Seveda It, povsem razumljivo….se bomo pa videli ob naslednji priliki. Ja, ON_ baje res ne bo mogel koliko vem. Me zanima, kaj je z ostalimi?[/quote]

Jaz sem tudi že sporočila, da me ne bo; in sicer zaradi takšnih in drugačnih razlogov… vremenske narave in pa osebne :)[/quote]

Eeeeh…pa ravno ti, ko si nam tako navdušeno ponujalo torto…kot zgleda bom imela v petek srečanje sama s sabo 😀 no ja, kuhan vin na štantih ni drag (od 1.2€) tako da se za par evrov že lahko fajn napijem nato pa pridem sm na čvek povedat, kako sem se imela na srečanju :)))))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Jaz sem danes že napisala, da sem v bistvu zbolela. Sicer se še nekaj trudim brez antibiotikov, čeprav imam po vsej verjetnosti angino… Se vidimo, ko se vidimo a ne… Pač drugič… čaj pijte, limone jejte… in pa kislo zelje… čimveč na svežem zraku, tisti ki ste zdravi…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Ampak imaš res srečo, imela boš monolog:))). Škoda, da že prej nisi preko kuponko.si ali kolektive naročila “poceni” kuhan vin, tako bi bilo ugodje še večje:). No, poročaj, kako bo….

Ampak imaš res srečo, imela boš monolog:))). Škoda, da že prej nisi preko kuponko.si ali kolektive naročila “poceni” kuhan vin, tako bi bilo ugodje še večje:). No, poročaj, kako bo….[/quote]

Kakšen kuponko, kaj neki je to? Seveda, da vam opišem kako sem ga zažurala 😀

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close