Srečanje za NOVO LETO – bi se kaj dobili
Meni osebno še bolj odgovarja 14., ker kot sem že napisala imam začetek decembra “zabezecan”, ampak bi se vseeno potrudila, da vas ne bi preveč razočarala … sem pa že razmišljala, da če se mi časovno ne bi izšlo, bi pa tortico res kar kupila…. saj se hecam 🙂
Skratka jaz sem na razpolago tudi 14. :)))
Trenutno vseeno več za 14.12., še sploh zato, ker če Robi ne gre, potem tudi jaz skor ziher ne pridem, ne bi rada se sama vozila v Lj, pa potem tudi ne vem, kako bo z On_ – ovo ženo, smo se nekako pogovarjale, da bi šli skupaj, sicer se še On_ ni nič se zjasnil, razen da obljublja kuhančka, ampak recimo, da bi bila to ena izmed možnosti, da se skupaj pripeljemo… In ker načeloma tudi drugi nekako imate prosto oba datuma, bolj ali manj, pa potem naj bo sedaj 14.12..
Torej, še enkrat, 14.12.2012 se dobimo v Ljubljani.
Za uro in lokacijo pa preko ZS-ja.
Pa upoštevajte prosim, da bo možnost parkiranja !!!
Ah to je sigurno zaradi matjažka, ki bi se rad dobil s tabo na samem :)))))[/quote]
A res? Ti je rekel, da mi to sporočiš?[/quote]Ja, mi je posebej povedal, da se ne bi sekirala, da je to zaradi mene. A ne da je prijazen?
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Forum je zaprt za komentiranje.