Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Sprašujem se..

Sprašujem se..

pod črto teh nebuloz: NM-3w je “car” ☺☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Zanimivo … so že umaknili tisti obrazec za prepisovanje naključno izbranih besed .
Kdo bi razumel ?!?!?!?!?


To je bil že prej namen.

Tale forum ne spodbuja sodelovanja ljudi na nivoju. Prides, vidis in spoznas, da z redkimi izjemami kaj vec od “prcanja” ni za pricakovati.


+1

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Se vprašaš od kje potreba, da iz mene narediš nekoga, ki se ti smili…Ki je pomilovanja vreden in s tem nemočen ter žrtev okoliščin ?
Mogoče kdaj razmisliš o tem, če je to le zrcalna slika tebe ?

Pač glede na to, da se tolikokrat pritožuješ nad vsebinami v forumih…In glede na to, da se te nekateri komentarji tako dotaknejo..In glede na to, da od drugih pričakuješ, da se bodo spremenili ter presegli svoje osebne omejitve, da se ne boš počutila ogrožene…Predvidevam, da se doživljaš kot nemočna žrtev okolice, ki definitivno ne more preseči svojih omejitev in se zaradi tega velikokrat znajde v podobnih situacijah.

Drugače pa ni potrebe, da se ti smilim, saj se ne počutim nemočnega. Smilil bi se ti lahko, če bi se počutil užaljenega in prizadetega, pa tistega ne bi mogel spremeniti.

Sigurno.

A takšni izzivi niso za šibke osebnosti.[/quote]

Robi, ti se meni smiliš zato ker imaš zakrnelo srce. Hvala za brezplačno amatersko psihonalizo. Me zelo spominjaš na Primoža. Vedno ko je s svojim odgovorm šel pod vsak nivo in prestopil vsako mejo, se je ubranil na enak način – “nič ni narobe z mano in z mojim odgovorom tebi, narobe je s tabo ker to tako dojemaš”

Od enega moderatorja definitivno ne bi pričakovala da se bo spustil na tak nivo. Karkoli sem ti napisala sploh nisi prebral, še manj da bi o tem razmislil ampak si enostavno šel v protinapad. Glede na to, da je to ena xy tema v kateri se braniš, imaš pa veliko izkušenj 🙂 Ne pritožujem se čez vse – pritožujem se samo čez tvoje delo (oz. lastnikovo dopuščanje žalitev). Ja in na javnem forumu definitivno pričakujem določen nivo komunikacije in upoštevanje meja. Iz tega si ti izpeljal da se pritožujem čez vse in me vse moti. Le zakaj? A obrneva ogledalo? Strinjam se tudi s tem da je to odlična priložnost da spoznaš delček sebe. Seveda, če imaš pogum prebrati kaj ti drugi dejansko napišejo in o tem razmisliti. Kar po tvojih dosedanjih zapisih ni očitno, saj deluješ zelo po principu I’m f* perfect. Tudi po dozi poguma soočenja s sabo smo si različni a ne?

Vsakemu posebej odgovarjati nima smisa, je bilo pa vmes nekaj takih objav s katerimi se 100% strinjam in sem zelo vesela teh mnenj.

In ker je tema prešla v dokazovanje tvojega prav, bi bilo res modro jo zaključiti 🙂


Oprosti, ker se vmešavam, ampak mislim, da močno pretiravaš. Kje je Robi napisal, da se pritožuješ čez vse? Si ti prebrala, kaj je napisal on?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Se vprašaš od kje potreba, da iz mene narediš nekoga, ki se ti smili…Ki je pomilovanja vreden in s tem nemočen ter žrtev okoliščin ?
Mogoče kdaj razmisliš o tem, če je to le zrcalna slika tebe ?

Pač glede na to, da se tolikokrat pritožuješ nad vsebinami v forumih…In glede na to, da se te nekateri komentarji tako dotaknejo..In glede na to, da od drugih pričakuješ, da se bodo spremenili ter presegli svoje osebne omejitve, da se ne boš počutila ogrožene…Predvidevam, da se doživljaš kot nemočna žrtev okolice, ki definitivno ne more preseči svojih omejitev in se zaradi tega velikokrat znajde v podobnih situacijah.

Drugače pa ni potrebe, da se ti smilim, saj se ne počutim nemočnega. Smilil bi se ti lahko, če bi se počutil užaljenega in prizadetega, pa tistega ne bi mogel spremeniti.

Sigurno.

A takšni izzivi niso za šibke osebnosti.[/quote]

Robi, ti se meni smiliš zato ker imaš zakrnelo srce. Hvala za brezplačno amatersko psihonalizo. Me zelo spominjaš na Primoža. Vedno ko je s svojim odgovorm šel pod vsak nivo in prestopil vsako mejo, se je ubranil na enak način – “nič ni narobe z mano in z mojim odgovorom tebi, narobe je s tabo ker to tako dojemaš”

Od enega moderatorja definitivno ne bi pričakovala da se bo spustil na tak nivo. Karkoli sem ti napisala sploh nisi prebral, še manj da bi o tem razmislil ampak si enostavno šel v protinapad. Glede na to, da je to ena xy tema v kateri se braniš, imaš pa veliko izkušenj 🙂 Ne pritožujem se čez vse – pritožujem se samo čez tvoje delo (oz. lastnikovo dopuščanje žalitev). Ja in na javnem forumu definitivno pričakujem določen nivo komunikacije in upoštevanje meja. Iz tega si ti izpeljal da se pritožujem čez vse in me vse moti. Le zakaj? A obrneva ogledalo? Strinjam se tudi s tem da je to odlična priložnost da spoznaš delček sebe. Seveda, če imaš pogum prebrati kaj ti drugi dejansko napišejo in o tem razmisliti. Kar po tvojih dosedanjih zapisih ni očitno, saj deluješ zelo po principu I’m f* perfect. Tudi po dozi poguma soočenja s sabo smo si različni a ne?

Vsakemu posebej odgovarjati nima smisa, je bilo pa vmes nekaj takih objav s katerimi se 100% strinjam in sem zelo vesela teh mnenj.

In ker je tema prešla v dokazovanje tvojega prav, bi bilo res modro jo zaključiti :)[/quote]

Robi ima zakrnelo srce? Zaradi nekaj napisanih stavkov na nekem povprečnem forumu, se da oceniti, da je srce nekoga zakrnelo? Bože mili… :///

ps: potem bi se lahko pričeli pogovarjati tudi o tistih, ki srca sploh nimajo, niti zakrnele različice ne 😛

Se strinjam z Anydelo, da se vsaka tema sfiži v neko dokazovanje nečesa in se pogovor oddalji od začetno postavljene teme. Koliko k temu kdo pripomore in kakšna je vloga moderatorja pri tem…… mogoče, ne vem, če bi imelo smisel, da se zadevo/pogovor omeji strogo na naslov/odprto temo, vse ostalo se briše oz prestavi v ustreznejšo/novo temo a s tem bi bilo ogromno dela in ne vem, če je kdo to pripravljen volontersko delat/vlagat toliko truda v nekaj. Bi pa potem forum živel v nekem drugem duhu.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Poleg tega bi imeli težave z določanjem tega, kaj še spada pod temo in kaj ne, ker bi se tudi tu mnenja delila in bi moderator spet bil kritiziran. 🙂 Robi že ve, zakaj je tako.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Mogoče bi moral tudi sam dati kakšen oglas, da iščem žensko, ki mi bo s svojo dobroto in ogromnim srcem pomagala oživeti moje srce. 🙂


Ti je zmanjkalo argumentov ? 🙂

Nekateri znajo samo jamrat……

Sedaj bi tema lahko zašla v razpravo ali je besedna zveza “zakrnelo srce” samo neke vrste pesniški izraz, ki ga ne smemo vzeti za slabo, ali je to morda že neke vrste žaljivka ali dejstvo, ki ga lahko potrdi recimo kardiolog, torej, da je srce nekoga zaostalo v razvoju.


Mislim, da je veliko odvisno od tega kdo je podal diagnozo. Ali na podlagi čustvenih ali znanstvenih dognanj. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close